Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas

Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)

alison      ... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams!

undine      Logiem nav pareiza ventilācija.

mistiskaa      Jā! Pasūdzējāmies firmai, kur pirkām tos logus, viņi atbrauca un ierīkoja logiem ventilāciju...

Jons_Plunts_v2    1 Kādēļ dzīvoklī jāizmanto rūpniecības vai biroju ēku logu sistēmas?

Neatliekama_Rakete      PVC un koka pakešu logi blīvi noslēdzas un tas parasti arī maina visu. Pamatā ventilācijas lieta, bet var gadīties, ka arī apkures lieta. Īsāk sakot labi jāvēdina un jākurina pieklājīgi. Logiem pašiem ir savas ventilācijas sistēmas - dažādas, tāpēc tās jāizmanto. Ražotāju mājaslapās noteikti ir apraksti par visu šito, ar tabulām, cēloņiem un novēršanu. Tā ir standarta problēma.
Jonam Pluntam varu oponēt, ka PVC logi nav tikai biroju vai ražošanas ēkus sistēmas. Tie ir tikai logi. Koka pakešu logs arī funkcionāli ir tāds pats, ar atšķirību, ka dārgāks un koks ļoti minimāli elpo un varbūt izskatās solīdāk. Citādi atšķirību nemaz nav tik daudz. Var jau protams izmantot atjaunotus vecos logus, bet tā ir baisa ķēpa, jo tik precīzi veramus ar labu furnitūru reti kurš taisa, ja taisa, tad par labu naudu. Var restaurēt vecos, bet tas pats - neprecīzi tas viss būs.
Ja cilvēks nav logu un etno fanāts, tad liks rūpnieciski ražotos pakešu logus. Koka vai PVC jau ir rocības lieta.

signorina_Merilinnda      manir puve uz logu ramjiem,un palodzes... bet jau iepreiksh sienas bija sapelejushas... maja,no gazbetona kiegeliem, buveta kautkur 50.tajos gados.

Maverick_klons_Nr2      Ja PVC logi ir paredzēti mitrām telpām (pirtīm, baseiniem un taml.), tad tos pasūtot jābrīdina ražotājs, kuram būtu jāieliek speciāla ventilācijas atvere. Nezinu, bet pieļauju iespēju, ka to var ielikt arī vēlāk, tikai būtu ļoti vēlams griezties pie tā paša logu ražotāja, jo profili mēdz būt dažādi.

Maverick_klons_Nr2      Vispār jau šodienas logu ražošanas tehnoloģijās pamatā ir divkārša vai trīskārša ar argonu pildīta stiklapakete, kuru var ielikt dajebkādā rāmī. Stiklapaketei papildus var būt uzklāti visādi UV-filtri u.c. pribambasi. Lētākais rāmju variants - PVC, dārgāks - koks, viskrutākais - alumīnijs. Turklāt šodienas kokapstrādes tehnoloģijas garantē visai ilgu ekspluatācijas mūžu un pateicoties materiāla impregnēšanai - aizsardzību pret trupi un citām koku kaitēm.

amons71    1 jaizveido maja laba ventilacija.

NUUTRIJA      pelēja arī,ja visu laiku logs bija vaļā! vēlāk kaut kā mazāk...dīvaini:)

mazaiss15      Man paziņa dzivo ziepčikā jaunā projekta mājā 5 gadi,apkure super,ari patstāvigi vēdina dzivokli tomer kad nāku pie vinas sajuta ka ienāku pirts telpās…skatos ari gar labajiem pakešu logiem lēnām parādās pelējums:( 2015-09-12

Aigo    1
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
2015-10-20

jurks      Gaisa mitrums! Uz parastā loga rūts kondensējas mitrums, uz paketes nē, tas paliek telpas gaisā! Un virtuvē virs plīts vajag labu tvaiku nosūcēju, lai nekrājas telpā! 2020-11-03 23:05

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu