Kuri logi labāki - koka vai plastmasas?

Šobrīd esmu neizpratnē, kuri logi labāki - koka vai plastmasas? Man ir koka karkasa māja, nolēmu nomainīt visus logus, bet nu vairs nesaprotu, kādus pasūtīt - koka vai plastmasas, visi aptaujātie gudrīši dalās tieši uz pusi - vieni par koku, otri par sintētiku.

Vlad54  10 6 Koka. Tie elpo,plastmasa logiem vajag drūmāko ventilāciju,citādi pelējums Visur- garantēts!!

zurka1987  1 7 Normāli koka logi, kas nevērpjas rāmis ir no līmētiem dēlīšiem, līdz ar to tie neelpo tieši tāpat. Koka logi subjektīvi izskatās labāk. Bet no praktiskuma labāki ir plastmasas, jo vieglāk kopt. Tikai ja izvēlas plastmasas, neiesaku ņemt kkādus pašus lētākus. Labs profils ir Rehsu un tas, ko taisa hl studijā..
Tādi man stāv, jau 9 gadus, citai mājai ar Rehau profiliem, kalpo bez problemam jau 17 gadus

nazis    1 Koka karkasa mājai nav ierobežojumu logu izvēlē. vari spēlēt "oliņ, boliņ ...". Vai arī izvēlēties cena pret izskatu - plastmasa izskatās prasti, toties lēti. Apniks, tikpat ātri cik iemontēti, tos var izraut un ielikt citus. Vecai guļbūvei gan ir jādomā un jāizsver visi par un pret. Koka karkasa mājai arī par elpošanu un ventilāciju nav tik ļoti jāpiedomā, kā mūra mājās, bet izpētīt derētu, vai tur nav plēves savilktas - tad tikai koks un papildus ventilācija.

Mela  2 6 koka

Spoguliitis  4 4 Mana izveele buutu plastmasas. Taa buutu optimaala izveele.

AivarsN  2 4 Ja māja ir no dabīga materiāla,tad kāpēc to sabojāt ar plastmasas logiem? Tas,ka šodien grūti atrast meistaru,kurš prot izgatavot logus,vēl nenozīmē,ka koka logiem obligāti jābūt līmētiem. Kvalitatīvi koka logi bez jeb kādas tur līmēšanas daudzviet vēl kalpo jau turpat 100 gadus. Un tie pat nav ozola vai sarkankoka. Vajag tik pameklēt īstu meistaru un nepīties ar tiem halturščikiem vairumā brāķa ražotājiem.

nazis    3 Koka logiem ir jābūt nokrāsotiem pirms ielikšanas, tad tos var pareizi nokrāsot. Pareizi nokrāsotiem logu rāmiem pirmos 25 gadus nevajadzētu būt nekādām problēmām. Par krāsošanu vajadzētu pakonsultēties ar meistariem, nevis šeit.

anis      Ak,katram sava taisnība! Un nav absolūtās... Senai būvei-ja grib saglabāt auru,var izmantot arī vecajiem dubultlogiem jaunu vērtnes dubultstiklojumu un papildu blīvējumu. Siltumtehniskie rādītāji tuvojas pasīvajiem,skats respektabls,bet darbs vai izmaksas ir katastrofa... Ir jau pieejamas arī apvilktās plastmasas,kas pa gabalu atgādina koku
Jā,un senās ēkas nesiltināja,bet būvēja monolītas vai vairākas apjoma kārtas.

zurka1987    2 Tieši tā, bet labi koka logi arī maksās un tāpat nezināsi vai pēc 5iem gadiem saules un mitruma iedarbībā nebūs metami ārā. Ja ir līdzekļi, labākie logi ir koka ar alumīnija uzlikām no ārpuses. Tiem nekaitē ārējie laika apstākļi, bet no iekšpuses ir dabīga koka logi. Par vecu karkasa mājām runājot, tās siltinot no iekšpuses ir jāizmanto tvaika izolācija (plēve), kai sienas konstrukcijā neveidotos mitrums. Šo saku, jo bieži vien gudrie celtnieki, domājot par mājas elpošanu, šo plēvi neieliek, aiztaisa sienas, bet rezultatā mājā parādas pelējums.

Andris_1971  4 6 Protams ka koka!!!

Gojko  6 4 Protams ka plastmasas.

multi  5 7 Ko ar tiem koka logiem bāžas pudelei pa korķi.
Nav tie koka logi nekāda medusmaize, prasa lielu kopšanu un tāpat beigās būs līki. Cik tie koka logi elpo ar ? Ar "ziemas ventilāciju" būs pietiekoši PVC logiem, lai imitētu to elpošanu...

ketija64  3 5 Ja varat atļauties kvalitatīvus koka logus ,tad protams.Jo plastmasa ir un paliek plastmasa :)

anis  3 2 Remonts remonta pēc? Gribat normālu māju ar "eiroremontu" sačakarēt? Un kādēļ logi jāstaipa? Pēc akrila,lateksa krāsu izmantošanas jau visvienalga... Ja gribas tehniska tipa būvi- vienkāršāk ir nopirkt konteineri... var būt,ka arī lētāk. Atvainojiet,bet maz kā sakarīgi pārtaisīta redzu!

aija_69  2 2 (C) .. man nav ne jausmas, kā šī māja būvēta, kas ir starp iekšējo un ārējo sienu... vnk esmu nobriedusi diezgan pamatīgam remontam un sāku ar logiem.. vecais apmetums no skaliņiem ir panācis nost un redzami tādi kā burbuļi, pa kuriem uzsitot, skaņa tukša, tas jau laikam tomēr nozīmē kādu problēmu..

Rekomendēju remontdarbus uzsākt ar profesionālu arhitektu vai būvinženieru ēkas apsekošanu un konsultāciju. Vispirms tikt skaidrībā ar pamatiem, nesošajām konstrukcijām, sienām, vēdināšanu u.c. mājas funkcionālajām pamatlietām. Kā piemērs: te pieminētā iekštelpu ventilācija mūsdienās nebūt nav atkarīga no loga rāmja materiāla: koks vai plastmasa.

P.S. Manā lauku īpašumā ir plastmasas rāmju logi. Izvēles kritērijs bija vienkāršā ekspluatācija.

Laimnese  2 4 Koka.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu