Pelējums

pelējums foto attēls

Pelējums - jautājumi un diskusijas

Kā cīnīties ar pelējuma sēni? (17)
Māja no silikātu ķieģeļiem, sienas un griesti izlīmēti ar tapetēm (parastām). Pa slapjo laiku stūri sapelējuši. Izskatās, ka šis organisms strauji aug. Sāk pelēt pat griesti. Visa māja smird pēc pelējuma. Vai tās sēnes mani, vai es viņas....
sēni varnoindēt ar dezifekcijaslīdzekli FUNGI noperkams bumaterialu veikalos. tas vis rodas tapēc ka ir parāk daudz mitrums un nepietiekama gaisa apmaiņa. un vēl jau tas vis atkarīgs nokurienes tasmitrums sienās rodas.ja tas ir tikai sakrājies telpasmitrums tadnav tik traki, bet ja kaut kur sūcas pa mūriem iekšā tad gan būs grūtāk par ventilaciju un logiem taisniiba, bet ja negribas neko ne jaukt, ne zhaaveet - ir Knauf razots lidzeklis, pieejams jebkura Depo u.t.t. - uz laiku izliidzeesies - izsmidzinaams pat uz tapeteem. ja vinila tapetes krasotas ar lateksa kraasu - pat peedas nepaliks. ar citam var rasties balti noseedumi. labi, ja pa rokai tonis, ar kuru tapetes kraasoji vai vismaz kods, kad izveeleejies . . . par ko es runaaju - to vienmeer visi aizmirst ;DD Nepiekritu. Vedināt telpas ar atgāzto logu vai ziemas vedināšanu var ja telpās nav piem. cilvēki vai bērni, caurvējš viennozīmīgi bus. Labāk iemontēt gaisa vārstu un būt mierīgam ka logs ir ciet bet gaisa apmaiņa notiek. Man ir ielikts Airbox vārsts www.air-box.lv ir OK. Vispirms visu kārtīgi izžāvēt. Iespējams, ka vajadzēs lielas jaudas elektriskos vai gāzes "pūtējus". Pēc tam - noskaidrot, pa kurieni sūcās mitrums un uztaisīt hidroizolāciju. Bet visticamāk, ka celtnieki to ir "aizmirsuši" būvējot. Da mļe mitruma nosūcēju vajag,un ventilāciju izbūvēt!;)) ··· Pelējums: Kā cīnīties ar pelējuma sēni? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Sienas pelējums (15)
problēma - pastāvīgs pelējums uz sienas. apstākļi - daudzīvokļu māja, ārējā siena(nesiltināta), plastikāta pakešu logi. uzdevums - likvidēt pelējumu istabā. varianti?
Ir tāds pretpelējuma šķidrums celtnieku bodē nopērkams-

http://www.entario.lv/savo-product/savo-pret-pelejumu-uz-zilejumu/
Dogvilla-esat plēsuši vati, reģipsi nost un pārliecinājušies, ka pelējuma nav? Vēdināt. Regulāri. telpā mitrums + vēsa siena = labvēlīga vide visādiem mošķiem. Lētākais un vienkāršākais variants - nomainīt dzīvokli (neuztvert šo kā joku, bet ieteikumu praktiskai rīcībai).

Dārgākais un efektīgais - kā jau augstāk raksta - siltināt ēku un ierīkot atbilstošu ventilāciju (kopējie izdevumi sasniegs 5 nulles).

Pagaidu (vēdināt) un apšaubāmie (agresīva ķīmija, kuras paliekās pēc tam jādzīvo) varianti realizējami tikai bezcerīgās situācijās.
··· Pelējums: Sienas pelējums lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ja īpašniekam rokas šķības, tad noteikti vainīgi īrnieki :(

Ja reiz taisīji remontu, tad nevajadzēja tikai tapetes pārlīmēt, bet arī ventilāciju ierīkot. Lai efektu panāktu tikai caur logiem, tie tagad pastāvīgi jātur vaļā.

Kamēr nebūs ierīkota ventilācija un novērsta sienu caursalšana, pelējums "ziedēs un smaržos".
Jā, nomaini logus, cik tad tas maksā, kādus 3--4 tūkstošus tikai.
Man liekas ka labāk īrniekus nomainīt.
Es kaut kur lasīju, ka varot plastmasas logos ielikt ventilēšanai ko tur. Nezinu gan, vai šis pakalpojums pieejams LV.
Risinājumam vajag vairāk informācijas - sienu materiāls, kad veikts remonts (logu nomaiņa), kad sāka pelēt? Ja pēc logu nomaiņas 10 gadus nepelēja, bet pie šiem īrniekiem sāka pelēt, kas tāds būtisks mainījies apdzīvošanas paradumos (nekurina un telpās ierīkota veļas mazgātava?)? Visu šo vispirms sev uz papīra lapas, ne forumam. Mikroklimats neatbilst normām. Tika mainīti veca tipa koka logi pret jauniem PVC (hermētiskiem), tāpēc arī gaisa mitrums ir palielināts, dēļ tā arī pelējums rodas.
www.air-box.lv ir video, tur skaidri viss ir izstāstīts.
Iespējams, bet darbietilpīgi. Lai dotu kādu padomu, jāzin sīkāk tava situācija ··· Pelējums: Vai iespējams cīnīties ar pelēt... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (12)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. Jā! Pasūdzējāmies firmai, kur pirkām tos logus, viņi atbrauca un ierīkoja logiem ventilāciju... ··· Pelējums: Pelējums telpās pēc plastikāta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pretpelējuma līdzeklis (9)
Man tāds praktisks jautājums. Dušas kabīnē šuvēs pa laikam ieviešas pelējums. Kādreiz Vācijā pirku pretpelējuma līdzekli Sagrotan. Uzpūš, noskalo, tīrs. Tagad man tādas iespējas nav un Latvijā nopērkamie nav efektīvi (tikai smird tāpat,...
Ebay, Amazon ?! Vai nomaini šuves pilnībā pret svaigām.. ja nevari aizbraukt uz Vāciju, tad pamēģini, lai Vācija Tev to līdzekli atsūta:)
interneta veikalos gan jau, ka var nopirkt to labo līdzekli:)

nu..piemērma...


http://www.ebay.com/itm/5x-Sagrotan-Desinfektions-Hygiene-Spray-250-ml-Pumpspray-/301376355899?pt=DE
_Beauty_K%C3%B6rperpflege_K%C3%B6rperpflege&hash=item462b6e3e3b
Ir arī man šķiet Drogās, Knauf ražo. Būvniecības veikalos ir nopērkami pret pelējumi....tieši nomazgāt vecos pelējumus.

LABāk domā KĀPĒC TEV TIE METĀS un lieto pret līdzekļus -aizsardzība un ....bioloģiskus savādāk galīgi sač...savu veselību.
DEPO ir tāds līdzeklis . Uzpūt un viss pelējums notek. Sano manuprāt saucās.
Bet - ir jau arī kas modernāks : http://www.pelejums.lv/?page_id=6
··· Pelējums: Pretpelējuma līdzeklis lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Oi, cīniņš ar vējdzirnavām, ar tā kādreiz bija....pirmais,jau ir telpu reglāra vēdināšana. I-netā ir pietiekami daudz informācijas ko un kā darīt. Veiksmi! iesaku likt piespiedu ventilāciju, lai dabūtu prom lieko mitrumu. nomazgā tās vietas ar pretpelējuma šķidrumu un nokrāso ,regulāri vēdini telpas Žāvēt un ventilēt !
Ja būs normāls gaisa mitrums, nekāds pelējums neveidosies !
bet ja tā ir mājas gala siena, tad golī vaser! :( - vajadzēs no iekšpuses vispirms siltināt ar korķa tapetēm un pirms tam dezinfekcija ar kādu smirdošu šķīdumu - baigā ķēpa ir gan :( ··· Pelējums: Ko darīt, ja dzīvoklī sāk... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā iztīrīt pelējumu? (12)
Vai vispār ir iespejams iztīrīt pelējumu no mākslīgās ādas?
Vai nu ar hloru bet uzmanīgi tas jāšķaida ar ūdeni . Vai Etiķa ūdeni Iepelējušu dabīgās ādas jaku esmu veiksmīgi mazgājusi veļas mašīnā. Bet tas nav ieteikums, ja nu vienīgi vienalga jāmet ārā, var noriskēt... Sameklē veikalu, kur ir krāsas, lakas un citi līdzekļi, tur jābūt arī līdzeklim pret pelējumu. No mākslīgās ādas vajadzētu šim tikt nost pa smuko. Samitrini nedaudz un tad izliec karstā saulē (šodien pat!), kad izžūst - notīri. Un tālāk pēc vajadzības. Palīdz hlors,vismaz esmu tā tikusi vaļā ··· Pelējums: Kā iztīrīt pelējumu? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu