Pvc (plastmasas) logi

pvc (plastmasas) logi foto attēls

Pvc (plastmasas) logi - jautājumi un diskusijas

Svīst PVC logi (23)
Problēma - PVC logi un to svīšana, sienu pelēšana utml. problēmas. Padalieties lūdzu pieredzē, kā esiet to risinājuši. Ventilēšanas ierīkošana jau uzstādītiem logiem. Cik tas ir dārgi un kādu labumu no tā ar iegūt. Visiem individuāli...
vajag ierikot labu ventilaciju, ja ir paketnieki.. Pakešniekam ir tāda iespēja kā ventilācijas režīms.Nu tas atveras tik par kādiem 2mm.Tā sistēma jau ir iemontēta logu pasūtot(varbūt arī vēlāk var nomainīt, nezinu).Baigi labi, nekas nesvīst un nepel, istabā vienmēr svaigs gaiss.Visu laiku turu logu šitādā režīmā, viss ok. Ja tev malkas apkure ta svidis ja central ta ne tik]
Man arī ir šīs problēmas, gan logu svīšana, gan sienu pelēšana.
Ir centrālapkure un koka logi, bet problēma tā pati...
Varbūt tiešām kāds zin labu risinājumu?
Vai tad kad jums ielika PVC logus firma lietošanas instrukciju iedeva? droši vien ka ne:)
katru rītu logi jāatver un vismaz minūtes 3 telpa jāvēdina, labāk logu turēt ziemas vēdīnāšanas režīmā visu dienu. Ja logs ielikts ļoti dziļā ailē - tas ir palodze ir
ļoti plata, tad grūti būs no kondensāta izvairīties, bet jāvēdina!
··· Pvc (plastmasas) logi: Svīst PVC logi lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Cik izmaksātu logs? (9)
Vai brūna koka imitācijas plastmasas trīspakešu logam 120cm×80 bez rūtojuma un ar pretmoskītu tìklu būtu normăla cena 180 eur? Bez ielikšanas.
Manuprāt tā ir ļoti draudzīga cena trīspakešu logam. Es samaksāju krietni vairāk un bez moskītu tīkla. Izmērs gan arī bija lielāks un logs bija 3 daļās, no kurām divas veramas. Iespējams būtu bijis lētāk tikai vidējo likt veramu nevis abas malējās puses. Bet tā nu oriģinālā bija un pasūtīju maksimāli līdzīgu oriģinālam, jo kā jau remontā viss bija steidzami, tad nebija laika pakalkulēt. Ap 400 eur man tas trīspakešu logs ar divām vērtnēm izmaksāja, bet viņš man diezgan liels ap 240 cm platumā un 150cm augstumā. Bet piegāde un uzstādīšana bija cenā iekļauta. Domāju, ka uzstādīja kvalitatīvi, sūdzību nav. Un skaņas izolācija vispār super trīspakešu logiem, nekad vairs neliktu vienpaketes logu. Cena ok. Vēl var paskatīties stiklu kvalitāti. leopardinei! - tā montāžnieks DE definē loga kalkulāciju maniem- virtuves un guļamistabas logiem - 1360+30mm x 1450mm(´divniekiem´)- Stiklojums: 2 x 3k. 44mm Stikla pakete - nav pat minētas divas paketes, kur nu vēl trīs paketes - ir pakete- 2x3k. 44mm. Kas ir tie 44mm? - priekš stikla tā kā par biezu, bet priekš rāmja krietni par plānu. ··· Pvc (plastmasas) logi: Cik izmaksātu logs? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Plastmasas pakešu logu remonts (3)
Ir nezināma vecuma un izcelsmes pakešu logs (liels, apmēram 2.5x2.5m ar sešiem dalījumiem), kurš diezgan laiž cauri gan skaņu, gan siltumu. Varētu būt, ka vismaz dažas stikla paketes ir bojātas, jo tajās parādās aizsvīdums. Iesakiet...
Ja aizsvīdums ir paketes iekšpusē, tad pakete bojāta un diezvai būtu vērts to remontēt. Nomainīt paketi ir elementāri, noņemot plastmasas līstītes. Ja svīst paketes no ārpuses, tad jāizskata apkures un vēdināšanas jautājums iekštelpās.
Gan skaņu, gan siltumu laist cauri visdrīzāk var nekvalitatīvi montēti logi un vēl jo vairāk nekvalitatīva izolācija pie aiļu apdares.... :)
bij tādi laiki kad parādījās pakešu logi,pārsvarā sākumā visi dzina lēto noliktavas variantu,bez kādām tur kamerām,tie arī laida siltumu šur tur,par svīdumu,tad tajos laikos teica,ka uzsūcošās granulas strādā līdz 15 gadiem,izdari secinājumus,negribu neko sliktu teikt,visam ir savs kalpošanas termiņšs Visticamākais pie vainas nekvalitatīva montāža.Tā ka jāmaina. ··· Pvc (plastmasas) logi: Plastmasas pakešu logu remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
PVC logu remonts (6)
Logi jau nostāvējuši vairāk kā 10 gadus un pats pa sevi ir jāpieregulē un gumijas būtu jānomaina, bet sāpīgākais jautājums ir pati stiklpakete. Viss argons sen jau tu tū un ziemā baigi raso. Tāpēc jautājums: VAI IR IESPĒJAMS TĀS...
Pa lielam tie joki ar gāzi ir tikai cenas pacelšanai, tad labāk pasūtīt jaunu 3-kāršo paketi ar atbilstošiem stikliem...
Loga svīšana drīzāk no nepareizas gaisa apmaiņas...
Elektrisko lampinju arii varot saremonteet - tik vien darba kaa volframa diedzinju nomainiit!:) Droshi vien, ka var, nekas tur nebuutu jaapuush iekshaa, tik jaaizsuuc gaiss - taatad vajaga ielikt attieciigu vaarstu - taalaak - kaa divus pirkstus. Bet vai kaads to dara un cik tas vareetu izmaksaat - zini nu! Stikla paketi nevar "pargazet")))
Vnkr pasūti jaunas stikla paketes, bet ja problēma ir (... ziemā baigi raso), tad jāskatās ventilāciju www.air-box.lv Logi neraso dēļ tā kad gāze nav paketē. Bet protams labāk lai būtu gāze, siltuma koeficients labāks.
P>S stikla paketes nemaksā daudz. interneta var atrast 20-30eur par m2
ar tām 3 stiklu paketēm ar nekas nesanāks kvalitatīvu paketi pvc nevar ielikt ar 3 stikliem

labāk savinies ar www.nortslogi.lv
logi ir janovertē varbūt ar ko glāpt
Vecus logus PVC vienmēr var glapt kā arī restaurēt šo to nomainot ies kā jauni ··· Pvc (plastmasas) logi: PVC logu remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ar ko notīrīt "piecepušās" aizsargplēves no pakešlogiem? (5)
Logi ielikti 3-4 gadus atpakaļ,no ārpuses netika noņemta aizsargplēve,saulē piecepušies. Plēšot nost slāņojas,kasot nost skrāpējas virsma. Firma, kas lika, ieteica siltu ziepjūdeni, garām.
Ar tehnisko fēnu sildot uzreiz plēst nost.Tikai jāuzmanās lai nav par karstu. 3M var konsulteet

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/lv_LV/About3/3M/

http://www.amazon.com/3M-6040-ADHESIVE-REMOVER-Weight/dp/B003ZHOZRO/ref=pd_sim_sbs_229_1?ie=UTF8&ref
RID=1184KC30TACA0FYKG1T4&dpID=41P6tlAUjXL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_
Ņem acetonu,pēc tam pārej pāri ar attaukotāju. ...varbut- garām ir tikai tāpec, ka logs, stikls ta paliek auksts...siltāku, karstāku mok vaig...
...ar žileti var provet....moška jau...
ar feenu, vai kaadu stipru sskkiidinaataaju, kaa acetons.Tikai ne abus kopaa.Un zzileteem. ··· Pvc (plastmasas) logi: Ar ko notīrīt "piecepušās"... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (12)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. Jā! Pasūdzējāmies firmai, kur pirkām tos logus, viņi atbrauca un ierīkoja logiem ventilāciju... ··· Pvc (plastmasas) logi: Pelējums telpās pēc plastikāta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai pvc logam var nomainīt tikai paketes? (6)
Un vai parasto vietā var ielikt biezākas? Tās 3 kameru ar skaņas izolāciju? Pats rāmis it kā ir ok, viss smuki apdarināts , tāpēc pavisam raut ārā negribētos, bet sēžot pie aizvērta loga kaut kā pūš no viņa tomēr. Laikam jau caur paketi...
Ļoti ticams, ka logs nepareizi ielikts un rāmis ailā nav nosiltināts. No tā arī papildus sajūta pūšanai (par stikla temperatūru jau izteikušies). Atbildēšu uzreiz visiem. 3-kameru stiklapaketi neievietosi tajā pašā rāmi, jo viņa, loģiski ir biezāka.
Selektīvā stikla pakete Tev uzlabos siltumapmaiņu vasarā, bet ziemā minimāls efekts. Ja vari atļauties, risinājums ir energoefektīvais loga +-300 eur, pirms gada nomainīju mātei, protams, siltinot loga ailes utml., bet ir ļoti ok. Arī ielas trokšņi ir vēsture!
Droši vien nepūš ne caur paketi, ne rāmi - vienkārši stikls vēsāks un tāpēc sajūta, ka nāk aukstums.
3 stiklu paketi tajā pašā rāmī visticamāk ielikt nevarēs, jo biezums lielāks, bet eksistē selektīvās paketes, kur stikliem speciāls pārklājums - nezinu, cik praksē ieguvums no tādām. Dodies pie kāda kantora kas taisa logus un izrunājies klātienē.
Var gan,tikai jāmaina tad ir piespiedējlīstes un gumijas. var nomainiit paketi.ramis par jaunu ir jasiltina,t.i.jaanoizole mura un ramja starpa. ··· Pvc (plastmasas) logi: Vai pvc logam var nomainīt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi. (26)
Pieredze, viedokļi?
Koka jau it kā smalkāk. Un pie mūsdienu koksnes impregnēšanas tehnoloģijām dzīvos ne mazāk, kā plastmasas. Par plastmasas tieši ir dzirdēti visādi brīnumi, ka taisa no nepareiziem profiliem, kas vēlāk sāk "griezties".
Gan koka, gan plastmasas logos liek tās pašas stiklapaketes.
Ja es taisītu "priekš sevis", tad liktu koka, bet ja tās būtu ražošanas telpas, ofiss un taml. - tad aiz ekonomiskiem apsvērumiem izvēlētos plastmasas.
Man ir koka logi un pat ne pakešnieki, iepriekšējais saimnieks bija nomainījis, atlika tikai nomainīt plīsušās rūtis, noblīvēt un pārkrāsot. Tagad ir ok gan ar siltumu ziemā, gan skaņu no ielas. Ja būtu vajadzība mainīt, plastmasas neliktu. Ostā ofisā ir (laikam jau nomainījuši) koka logi. Kad lietus nāca kopā ar lielām vēja brāzmām no jūras, palodzes pludoja. Tīrā estētika un ekoloģija...plastmasas būs lētāki un praktiskāki...ja pašapziņai netraucē, tad pieņemams risinājums.. koka logi noteikti vizuāli izskatās labāk, elpo, bet obligāti vajadzīgs pārbaudīts meistars, kurš nodrošinās kvalitāti; jārēķinās, ka tie būs dārgāki,
var iztikt ar plastmasas logiem, taču arī tie ne vienmēr ir ideāli, kaut gaisa pūsmiņu parasti garām nelaiž, man par traku, jo esi kā konservu bundžā!
··· Pvc (plastmasas) logi: Koka logi vai plastmasas logi. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kāpēc PVC logi laiž cauri smakas? (4)
jauni plastmasas logi-nesvīst,satur siltumu,pieklauvējot negrab,bet,ja blakus mājā kūp skurstenis,manā dzīvoklī ir dūmu smaka,kas jūtami nāk no loga.Kaimiņ dzīvokļos to nemanīju.
Logi slikti ielikti - viens no variantiem. Haltūristi nepareizi noblīvē spraugu starp logu un loga aili sienā. Vai nu ir logi ar ziemas ventilāciju, vai tomēr dūmi nāk pa mājas ventilācijas šahtu. Tāpēc jau arī nesvīst, ka labi ventilējas. Vai arī ar logiem viss OK, tikai jaunajai ventilācijas sistēmai nav filtrs ielikts (paredzēts). tie logi bija ar free installation ? (JA PEERKAT NO MUMS, PAR VELTI IELIKSIM) ··· Pvc (plastmasas) logi: Kāpēc PVC logi laiž cauri... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Logi - koka vai plastmasas, atsauksmes par firmām (14)
Jaamaina logi un aardurvis.Luudzu iesakiet labu(nav runa par cenu) firmu un kaada ir tiesi juusu pieredze-koka logus vai plastikaata?paldies jau ieprieks.
Nepiekrītu Ohfordam... Man jau deviņus gadus stāv plastmasas logi un izskatās kā jauni. ( koka logiem sen jau kaut kāda profilakse būtu jātraisa) Nepērc lētos variantus bet skaties pēc firmas , kas strādā jau ilgi un paši ražo logus. Negribas piekrist Ohfordam...

Iespējams, ka citi plastmasas logi arī vērpjas, ja sliktas kvalitātes...

Man plastmasas logi un balkona durvis no 99. gada un nav nekas savērpies. Gealan profili par furnitūru neatminos.

Ja šodien būtu jāliek es atkal liktu plastmasu. Domāju, ka koka logi ik pēc kāda laika būtu jākrāso/jālako.
No praktiskā viedokļa plastmasas logi.Siltumnoturība-kameras,mazāk paķlauti temperatūras svārstībām..Jāpievērš uzmanība profilu ražotājjam un it sevišķi izmantotajam metālam plastmasu profilos..Dažādi biezumi,platumi-stingrība.Stiklu paketes iespējams pasūtī ar dažādu siltumnoturību..ultravioletie......utt..Ļoti būtisks ir montāžas processs.. daudziem svīst logi..Praktiski Latvijā ļoti maz kuri to prot veikt, ierēķinot rasas-aukstuma punktu caursalšanai..Palodžu , aiļu-malu siltināšna...uz vakuma principa. Vienīgais, ko šodien darītu savādāk - spraugas pakotu ar vecajām labajām pakulām. Putas nav nekāds blīvējamais materiāls...

Ar laiku sadrūp un tad sāk svilpot vēji :)
Koka jūtami nolietosies, ja vien nedzīvosi sterilā vidē, laka nonāks nost, utt (sevišķi ja dzīvnieki, vai ziemā veidojas rasas punkts kaut kur iekšpusē, kas sakrāsies uz palodzes), bet tas ir gaumes jautājums, es laikam neliktu, vismaz ne dzīvoklī. Ja gribas tā sterilāk, labāk plastmasas. Latvijā ir 1 vai varbūt 2 firmas, kas logus taisa uz vietas, pārējie sūta no poļiem. Tā ka dikti lielas starpības starp pārējām firmām nebūs. Čiekurkalnā vislētāk. Ir viena nianse. Parastais variants - sapūš putas, uzliek riģipsi un viss. Ziemā no palodze snāk aukstums, no sāniem arī. Viss kārtīgi jānopako. Es taisīju variantu, ka man ieliek logus, palodzes tikai noslēja stūrī. Apakšā liku putuplastu un brīvās spraugas ar putām. Sānos arī var putuplastu ar putām, varbūt vati. Tad būs OK. Tagad modē 3kameru logi - pakete ar trīs stikliem. Ja dikti vajag to leetiņu firmas kontaktu, dod ziņu. ··· Pvc (plastmasas) logi: Logi - koka vai plastmasas,... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu