Pvc (plastmasas) logi

pvc (plastmasas) logi foto attēls

Pvc (plastmasas) logi - jautājumi un diskusijas

Kuri logi labāki - koka vai plastmasas? (36)
Šobrīd esmu neizpratnē, kuri logi labāki - koka vai plastmasas? Man ir koka karkasa māja, nolēmu nomainīt visus logus, bet nu vairs nesaprotu, kādus pasūtīt - koka vai plastmasas, visi aptaujātie gudrīši dalās tieši uz pusi - vieni par...
Ko ar tiem koka logiem bāžas pudelei pa korķi.
Nav tie koka logi nekāda medusmaize, prasa lielu kopšanu un tāpat beigās būs līki. Cik tie koka logi elpo ar ? Ar "ziemas ventilāciju" būs pietiekoši PVC logiem, lai imitētu to elpošanu...
Normāli koka logi, kas nevērpjas rāmis ir no līmētiem dēlīšiem, līdz ar to tie neelpo tieši tāpat. Koka logi subjektīvi izskatās labāk. Bet no praktiskuma labāki ir plastmasas, jo vieglāk kopt. Tikai ja izvēlas plastmasas, neiesaku ņemt kkādus pašus lētākus. Labs profils ir Rehsu un tas, ko taisa hl studijā..
Tādi man stāv, jau 9 gadus, citai mājai ar Rehau profiliem, kalpo bez problemam jau 17 gadus
koka Protams ka koka!!! Koka. Tie elpo,plastmasa logiem vajag drūmāko ventilāciju,citādi pelējums Visur- garantēts!! ··· Pvc (plastmasas) logi: Kuri logi labāki - koka vai... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Koka mājas siltināšana un logu maiņa (12)
Pirmais par koka mājas siltināšanu. Kuru materiālu izvēlēties-koka dēlīšu apšuvumu vai apmetumu? Plusi un mīnusi? Var piedāvāt arī citus Variantus. Otrais mainot logus - jauno PVC logu likt jau esošajā kārbā vai ņemt ārā veco logu ar visu...
Koka mājai likt PVC logus ir tas pats kas aut sandales pie uzvalka, jāliek koka logi.
Māju ieteiktu siltināt ar fasādes akmens vati un apšut ar dēlīšiem(obligāti jākrāso no abām pusēm)
Koka mājai, ja liek apšuvuma dēlīšus, nekāda plēve nav vajadzīga. Neviena plēve netur ilgāk par 20-30 gadiem, dēlīši - vismaz 100 gadus, ja tos regulāri pārkrāso (vieglāk, nekā nomainīt). Plēvei tāpat tur jēgas nav. Siltināt var tikai ar minerālvati, ja ir vēlēšanās siltināt. Vispār koka mājām nekāds siltinājums nebūtu vajadzīgs, ja ir lietus notekas, ap pamatiem 50-80 cm zeme ir nosegta ar betonu vai citu materiālu, lai mitrums nesūcas pamatos, tad sienu biezums (guļbūvei) ir pietiekams. Siltināšana visur ir siltumizolācijas materiālu ražotāju reklāmas pasākums. Fasādes apdare var/drīkst būt jebkāda, ne tikai 2 nosauktie varianti. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Siltināt var/drīkst kā ar cieto, tā mīksto vati. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Ja maina logus, tad maina, nekādas esošās kārbas nepaliek, viss jauns. PVC logus parasti neliek aiz labas dzīves (attiecīgi liek pašus lētākos, ko spēj atrast). Nav labākais variants neatkarīgi no kvalitātes, jebkuri koka vai koka/alumīnija logi labāki.
1) Ar tām koka mājām tā ir kā ir.. Variantu daudz, iespēju daudz! Atkarīgs no maciņa biezuma. Siltināt viennozīmīgi no ārpuses, atstājot gaisa spraugu starp sienu un vati, tad var veidot dekoratīvo apmetumu, nokrāsot un viss!
Lai apšūtu ar dēlīšiem, arī neredzu problēmu, siltinām tāpat, speciālo plēvi virsū un pie viena taisām karkasu dēlīšu stiprināšanai!

2) Zinu, ka vieglāk būtu ielikt jauno PVC vecajā rāmī, taču neiesaku. Nesen paziņa tā izdarīja un tagad lieki izdevumi papildus aiļu izveidei un siltināšanai. Taču tas vairāk tīri individuāli attiecīgajā situācijā! Nepareizi tas nav, taču neiesaka tā darīt!
Dēlīšus jāimprignē.Un nevis vagonku bet parastos neēvelētos,kurus naglo ar pārlaidumu.Vislabākais ja izmanto tā saukto zviedru krāsu,kuras sastāvā jau ir vara vai dzelzs vitriols. ··· Pvc (plastmasas) logi: Koka mājas siltināšana un logu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Svīst PVC logi (29)
Problēma - PVC logi un to svīšana, sienu pelēšana utml. problēmas. Padalieties lūdzu pieredzē, kā esiet to risinājuši. Ventilēšanas ierīkošana jau uzstādītiem logiem. Cik tas ir dārgi un kādu labumu no tā ar iegūt. Visiem individuāli...
vajag ierikot labu ventilaciju, ja ir paketnieki.. Pakešniekam ir tāda iespēja kā ventilācijas režīms.Nu tas atveras tik par kādiem 2mm.Tā sistēma jau ir iemontēta logu pasūtot(varbūt arī vēlāk var nomainīt, nezinu).Baigi labi, nekas nesvīst un nepel, istabā vienmēr svaigs gaiss.Visu laiku turu logu šitādā režīmā, viss ok. jaadomaa par to,kaa palielinaat gaisa apmainju telpaa... gribot negribot saak rasties jautaajums kaapeec tik super-duper hermeetiski logi jaataisa, ja peec tam ir jaaieriiko papildus risinaajums,kas taa pat to siltumu palaidiis aaraa... Ja tev malkas apkure ta svidis ja central ta ne tik]
Man arī ir šīs problēmas, gan logu svīšana, gan sienu pelēšana.
Ir centrālapkure un koka logi, bet problēma tā pati...
Varbūt tiešām kāds zin labu risinājumu?
··· Pvc (plastmasas) logi: Svīst PVC logi lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Cik izmaksātu logs? (9)
Vai brūna koka imitācijas plastmasas trīspakešu logam 120cm×80 bez rūtojuma un ar pretmoskītu tìklu būtu normăla cena 180 eur? Bez ielikšanas.
Manuprāt tā ir ļoti draudzīga cena trīspakešu logam. Es samaksāju krietni vairāk un bez moskītu tīkla. Izmērs gan arī bija lielāks un logs bija 3 daļās, no kurām divas veramas. Iespējams būtu bijis lētāk tikai vidējo likt veramu nevis abas malējās puses. Bet tā nu oriģinālā bija un pasūtīju maksimāli līdzīgu oriģinālam, jo kā jau remontā viss bija steidzami, tad nebija laika pakalkulēt. Ap 400 eur man tas trīspakešu logs ar divām vērtnēm izmaksāja, bet viņš man diezgan liels ap 240 cm platumā un 150cm augstumā. Bet piegāde un uzstādīšana bija cenā iekļauta. Domāju, ka uzstādīja kvalitatīvi, sūdzību nav. Un skaņas izolācija vispār super trīspakešu logiem, nekad vairs neliktu vienpaketes logu. Cena ok. Vēl var paskatīties stiklu kvalitāti. leopardinei! - tā montāžnieks DE definē loga kalkulāciju maniem- virtuves un guļamistabas logiem - 1360+30mm x 1450mm(´divniekiem´)- Stiklojums: 2 x 3k. 44mm Stikla pakete - nav pat minētas divas paketes, kur nu vēl trīs paketes - ir pakete- 2x3k. 44mm. Kas ir tie 44mm? - priekš stikla tā kā par biezu, bet priekš rāmja krietni par plānu. ··· Pvc (plastmasas) logi: Cik izmaksātu logs? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Plastmasas pakešu logu remonts (3)
Ir nezināma vecuma un izcelsmes pakešu logs (liels, apmēram 2.5x2.5m ar sešiem dalījumiem), kurš diezgan laiž cauri gan skaņu, gan siltumu. Varētu būt, ka vismaz dažas stikla paketes ir bojātas, jo tajās parādās aizsvīdums. Iesakiet...
Ja aizsvīdums ir paketes iekšpusē, tad pakete bojāta un diezvai būtu vērts to remontēt. Nomainīt paketi ir elementāri, noņemot plastmasas līstītes. Ja svīst paketes no ārpuses, tad jāizskata apkures un vēdināšanas jautājums iekštelpās.
Gan skaņu, gan siltumu laist cauri visdrīzāk var nekvalitatīvi montēti logi un vēl jo vairāk nekvalitatīva izolācija pie aiļu apdares.... :)
bij tādi laiki kad parādījās pakešu logi,pārsvarā sākumā visi dzina lēto noliktavas variantu,bez kādām tur kamerām,tie arī laida siltumu šur tur,par svīdumu,tad tajos laikos teica,ka uzsūcošās granulas strādā līdz 15 gadiem,izdari secinājumus,negribu neko sliktu teikt,visam ir savs kalpošanas termiņšs Visticamākais pie vainas nekvalitatīva montāža.Tā ka jāmaina. ··· Pvc (plastmasas) logi: Plastmasas pakešu logu remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
PVC logu remonts (6)
Logi jau nostāvējuši vairāk kā 10 gadus un pats pa sevi ir jāpieregulē un gumijas būtu jānomaina, bet sāpīgākais jautājums ir pati stiklpakete. Viss argons sen jau tu tū un ziemā baigi raso. Tāpēc jautājums: VAI IR IESPĒJAMS TĀS...
Pa lielam tie joki ar gāzi ir tikai cenas pacelšanai, tad labāk pasūtīt jaunu 3-kāršo paketi ar atbilstošiem stikliem...
Loga svīšana drīzāk no nepareizas gaisa apmaiņas...
Elektrisko lampinju arii varot saremonteet - tik vien darba kaa volframa diedzinju nomainiit!:) Droshi vien, ka var, nekas tur nebuutu jaapuush iekshaa, tik jaaizsuuc gaiss - taatad vajaga ielikt attieciigu vaarstu - taalaak - kaa divus pirkstus. Bet vai kaads to dara un cik tas vareetu izmaksaat - zini nu! Stikla paketi nevar "pargazet")))
Vnkr pasūti jaunas stikla paketes, bet ja problēma ir (... ziemā baigi raso), tad jāskatās ventilāciju www.air-box.lv Logi neraso dēļ tā kad gāze nav paketē. Bet protams labāk lai būtu gāze, siltuma koeficients labāks.
P>S stikla paketes nemaksā daudz. interneta var atrast 20-30eur par m2
ar tām 3 stiklu paketēm ar nekas nesanāks kvalitatīvu paketi pvc nevar ielikt ar 3 stikliem

labāk savinies ar www.nortslogi.lv
logi ir janovertē varbūt ar ko glāpt
Vecus logus PVC vienmēr var glapt kā arī restaurēt šo to nomainot ies kā jauni ··· Pvc (plastmasas) logi: PVC logu remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ar ko notīrīt "piecepušās" aizsargplēves no pakešlogiem? (5)
Logi ielikti 3-4 gadus atpakaļ,no ārpuses netika noņemta aizsargplēve,saulē piecepušies. Plēšot nost slāņojas,kasot nost skrāpējas virsma. Firma, kas lika, ieteica siltu ziepjūdeni, garām.
Ar tehnisko fēnu sildot uzreiz plēst nost.Tikai jāuzmanās lai nav par karstu. 3M var konsulteet

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/lv_LV/About3/3M/

http://www.amazon.com/3M-6040-ADHESIVE-REMOVER-Weight/dp/B003ZHOZRO/ref=pd_sim_sbs_229_1?ie=UTF8&ref
RID=1184KC30TACA0FYKG1T4&dpID=41P6tlAUjXL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_
Ņem acetonu,pēc tam pārej pāri ar attaukotāju. ...varbut- garām ir tikai tāpec, ka logs, stikls ta paliek auksts...siltāku, karstāku mok vaig...
...ar žileti var provet....moška jau...
ar feenu, vai kaadu stipru sskkiidinaataaju, kaa acetons.Tikai ne abus kopaa.Un zzileteem. ··· Pvc (plastmasas) logi: Ar ko notīrīt "piecepušās"... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (12)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
Kādēļ dzīvoklī jāizmanto rūpniecības vai biroju ēku logu sistēmas? jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. ··· Pvc (plastmasas) logi: Pelējums telpās pēc plastikāta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai pvc logam var nomainīt tikai paketes? (6)
Un vai parasto vietā var ielikt biezākas? Tās 3 kameru ar skaņas izolāciju? Pats rāmis it kā ir ok, viss smuki apdarināts , tāpēc pavisam raut ārā negribētos, bet sēžot pie aizvērta loga kaut kā pūš no viņa tomēr. Laikam jau caur paketi...
Ļoti ticams, ka logs nepareizi ielikts un rāmis ailā nav nosiltināts. No tā arī papildus sajūta pūšanai (par stikla temperatūru jau izteikušies). Atbildēšu uzreiz visiem. 3-kameru stiklapaketi neievietosi tajā pašā rāmi, jo viņa, loģiski ir biezāka.
Selektīvā stikla pakete Tev uzlabos siltumapmaiņu vasarā, bet ziemā minimāls efekts. Ja vari atļauties, risinājums ir energoefektīvais loga +-300 eur, pirms gada nomainīju mātei, protams, siltinot loga ailes utml., bet ir ļoti ok. Arī ielas trokšņi ir vēsture!
Droši vien nepūš ne caur paketi, ne rāmi - vienkārši stikls vēsāks un tāpēc sajūta, ka nāk aukstums.
3 stiklu paketi tajā pašā rāmī visticamāk ielikt nevarēs, jo biezums lielāks, bet eksistē selektīvās paketes, kur stikliem speciāls pārklājums - nezinu, cik praksē ieguvums no tādām. Dodies pie kāda kantora kas taisa logus un izrunājies klātienē.
Var gan,tikai jāmaina tad ir piespiedējlīstes un gumijas. var nomainiit paketi.ramis par jaunu ir jasiltina,t.i.jaanoizole mura un ramja starpa. ··· Pvc (plastmasas) logi: Vai pvc logam var nomainīt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi. (26)
Pieredze, viedokļi?
Vispār jau koka logu ražošana tagad ir "uzlikta uz konveijera", tāpat, kā plastmasas, tikai koka skaitās "ekskluzīvāk". `Visi nopietnie ražotāji tos ražo pēc vienotas tehnoloģijas, izmantojot vienu un to pašu armatūru.
Vecos, "klasiskos" koka logus es šeit neapskatu, manuprāt noiets etaps un vienīgais iemesls pie tādiem pieturēties - ja mājai ir kultūrvēsturiska vērtība un arhitekts neļauj mainīt.
Alumīnija.Labi,bet dārgāk. ja koka logi tad tādi kā agrāk,ar divām vērtnēm,no masīva koka,sie te ko ražo tagat ,modernie,līmētie un imprignētie,koks tur tikai ir nosaukumā,tad ņemt labāk platmasu,jo būs lētāk..... Bez šaubām estētiskāk izskatās koka logi, bet praktiskāki viennozīmīgi ir PVC logi, lai gan gaumes lieta. Svarīgi izvēlēties atpazīstamu ražotāju, jo iepērkot garāžas ražojumu pastāv ļoti liela varbūtība iegrābties. Draudzīgums videi,-laikam tomēr pvc, jo koksne tiek apstrādāta ar hvz kādu ķīmiju, bet pvc ir tikpat nekaitīgi kā pvc tējkanna. Nu esmu redzeejis ekologjiskos koka logus laikam nu jau peec gadu 5 eksplutaacijas. No aarpuses tiesi taadi pashi kaa visi vecie koka logi, kraasa/laka aplupusi un nolobiijusies. Jaanjem rokaa draashu birste, celtniciibas feens un jaakjeraas pie atjaunoshanas.
Ja ir to veeleeshanaas dariit ir peec perioda, tad kas vainas kociniekiem. No iekspuses jau arii kraasa dzeltee, apskrambaajaas.... Plastmasniekus atliek ar mitru lupatu ik pa briidim parslauciit.
··· Pvc (plastmasas) logi: Koka logi vai plastmasas logi. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu