Pvc (plastmasas) logi

pvc (plastmasas) logi foto attēls

Pvc (plastmasas) logi - jautājumi un diskusijas

PVC logu remonts (6)
Logi jau nostāvējuši vairāk kā 10 gadus un pats pa sevi ir jāpieregulē un gumijas būtu jānomaina, bet sāpīgākais jautājums ir pati stiklpakete. Viss argons sen jau tu tū un ziemā baigi raso. Tāpēc jautājums: VAI IR IESPĒJAMS TĀS...
Pa lielam tie joki ar gāzi ir tikai cenas pacelšanai, tad labāk pasūtīt jaunu 3-kāršo paketi ar atbilstošiem stikliem...
Loga svīšana drīzāk no nepareizas gaisa apmaiņas...
Elektrisko lampinju arii varot saremonteet - tik vien darba kaa volframa diedzinju nomainiit!:) Droshi vien, ka var, nekas tur nebuutu jaapuush iekshaa, tik jaaizsuuc gaiss - taatad vajaga ielikt attieciigu vaarstu - taalaak - kaa divus pirkstus. Bet vai kaads to dara un cik tas vareetu izmaksaat - zini nu! Stikla paketi nevar "pargazet")))
Vnkr pasūti jaunas stikla paketes, bet ja problēma ir (... ziemā baigi raso), tad jāskatās ventilāciju www.air-box.lv Logi neraso dēļ tā kad gāze nav paketē. Bet protams labāk lai būtu gāze, siltuma koeficients labāks.
P>S stikla paketes nemaksā daudz. interneta var atrast 20-30eur par m2
ar tām 3 stiklu paketēm ar nekas nesanāks kvalitatīvu paketi pvc nevar ielikt ar 3 stikliem

labāk savinies ar www.nortslogi.lv
logi ir janovertē varbūt ar ko glāpt
Vecus logus PVC vienmēr var glapt kā arī restaurēt šo to nomainot ies kā jauni ··· Pvc (plastmasas) logi: PVC logu remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ar ko notīrīt "piecepušās" aizsargplēves no pakešlogiem? (5)
Logi ielikti 3-4 gadus atpakaļ,no ārpuses netika noņemta aizsargplēve,saulē piecepušies. Plēšot nost slāņojas,kasot nost skrāpējas virsma. Firma, kas lika, ieteica siltu ziepjūdeni, garām.
Ar tehnisko fēnu sildot uzreiz plēst nost.Tikai jāuzmanās lai nav par karstu. 3M var konsulteet

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/lv_LV/About3/3M/

http://www.amazon.com/3M-6040-ADHESIVE-REMOVER-Weight/dp/B003ZHOZRO/ref=pd_sim_sbs_229_1?ie=UTF8&ref
RID=1184KC30TACA0FYKG1T4&dpID=41P6tlAUjXL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_
Ņem acetonu,pēc tam pārej pāri ar attaukotāju. ...varbut- garām ir tikai tāpec, ka logs, stikls ta paliek auksts...siltāku, karstāku mok vaig...
...ar žileti var provet....moška jau...
ar feenu, vai kaadu stipru sskkiidinaataaju, kaa acetons.Tikai ne abus kopaa.Un zzileteem. ··· Pvc (plastmasas) logi: Ar ko notīrīt "piecepušās"... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (12)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. Jā! Pasūdzējāmies firmai, kur pirkām tos logus, viņi atbrauca un ierīkoja logiem ventilāciju... ··· Pvc (plastmasas) logi: Pelējums telpās pēc plastikāta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai pvc logam var nomainīt tikai paketes? (6)
Un vai parasto vietā var ielikt biezākas? Tās 3 kameru ar skaņas izolāciju? Pats rāmis it kā ir ok, viss smuki apdarināts , tāpēc pavisam raut ārā negribētos, bet sēžot pie aizvērta loga kaut kā pūš no viņa tomēr. Laikam jau caur paketi...
Ļoti ticams, ka logs nepareizi ielikts un rāmis ailā nav nosiltināts. No tā arī papildus sajūta pūšanai (par stikla temperatūru jau izteikušies). Atbildēšu uzreiz visiem. 3-kameru stiklapaketi neievietosi tajā pašā rāmi, jo viņa, loģiski ir biezāka.
Selektīvā stikla pakete Tev uzlabos siltumapmaiņu vasarā, bet ziemā minimāls efekts. Ja vari atļauties, risinājums ir energoefektīvais loga +-300 eur, pirms gada nomainīju mātei, protams, siltinot loga ailes utml., bet ir ļoti ok. Arī ielas trokšņi ir vēsture!
Droši vien nepūš ne caur paketi, ne rāmi - vienkārši stikls vēsāks un tāpēc sajūta, ka nāk aukstums.
3 stiklu paketi tajā pašā rāmī visticamāk ielikt nevarēs, jo biezums lielāks, bet eksistē selektīvās paketes, kur stikliem speciāls pārklājums - nezinu, cik praksē ieguvums no tādām. Dodies pie kāda kantora kas taisa logus un izrunājies klātienē.
Var gan,tikai jāmaina tad ir piespiedējlīstes un gumijas. var nomainiit paketi.ramis par jaunu ir jasiltina,t.i.jaanoizole mura un ramja starpa. ··· Pvc (plastmasas) logi: Vai pvc logam var nomainīt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi. (26)
Pieredze, viedokļi?
Koka jau it kā smalkāk. Un pie mūsdienu koksnes impregnēšanas tehnoloģijām dzīvos ne mazāk, kā plastmasas. Par plastmasas tieši ir dzirdēti visādi brīnumi, ka taisa no nepareiziem profiliem, kas vēlāk sāk "griezties".
Gan koka, gan plastmasas logos liek tās pašas stiklapaketes.
Ja es taisītu "priekš sevis", tad liktu koka, bet ja tās būtu ražošanas telpas, ofiss un taml. - tad aiz ekonomiskiem apsvērumiem izvēlētos plastmasas.
Man ir koka logi un pat ne pakešnieki, iepriekšējais saimnieks bija nomainījis, atlika tikai nomainīt plīsušās rūtis, noblīvēt un pārkrāsot. Tagad ir ok gan ar siltumu ziemā, gan skaņu no ielas. Ja būtu vajadzība mainīt, plastmasas neliktu. Ostā ofisā ir (laikam jau nomainījuši) koka logi. Kad lietus nāca kopā ar lielām vēja brāzmām no jūras, palodzes pludoja. Tīrā estētika un ekoloģija...plastmasas būs lētāki un praktiskāki...ja pašapziņai netraucē, tad pieņemams risinājums.. koka logi noteikti vizuāli izskatās labāk, elpo, bet obligāti vajadzīgs pārbaudīts meistars, kurš nodrošinās kvalitāti; jārēķinās, ka tie būs dārgāki,
var iztikt ar plastmasas logiem, taču arī tie ne vienmēr ir ideāli, kaut gaisa pūsmiņu parasti garām nelaiž, man par traku, jo esi kā konservu bundžā!
··· Pvc (plastmasas) logi: Koka logi vai plastmasas logi. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kāpēc PVC logi laiž cauri smakas? (4)
jauni plastmasas logi-nesvīst,satur siltumu,pieklauvējot negrab,bet,ja blakus mājā kūp skurstenis,manā dzīvoklī ir dūmu smaka,kas jūtami nāk no loga.Kaimiņ dzīvokļos to nemanīju.
Logi slikti ielikti - viens no variantiem. Haltūristi nepareizi noblīvē spraugu starp logu un loga aili sienā. Vai nu ir logi ar ziemas ventilāciju, vai tomēr dūmi nāk pa mājas ventilācijas šahtu. Tāpēc jau arī nesvīst, ka labi ventilējas. Vai arī ar logiem viss OK, tikai jaunajai ventilācijas sistēmai nav filtrs ielikts (paredzēts). tie logi bija ar free installation ? (JA PEERKAT NO MUMS, PAR VELTI IELIKSIM) ··· Pvc (plastmasas) logi: Kāpēc PVC logi laiž cauri... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Logi - koka vai plastmasas, atsauksmes par firmām (14)
Jaamaina logi un aardurvis.Luudzu iesakiet labu(nav runa par cenu) firmu un kaada ir tiesi juusu pieredze-koka logus vai plastikaata?paldies jau ieprieks.
Nepiekrītu Ohfordam... Man jau deviņus gadus stāv plastmasas logi un izskatās kā jauni. ( koka logiem sen jau kaut kāda profilakse būtu jātraisa) Nepērc lētos variantus bet skaties pēc firmas , kas strādā jau ilgi un paši ražo logus. Negribas piekrist Ohfordam...

Iespējams, ka citi plastmasas logi arī vērpjas, ja sliktas kvalitātes...

Man plastmasas logi un balkona durvis no 99. gada un nav nekas savērpies. Gealan profili par furnitūru neatminos.

Ja šodien būtu jāliek es atkal liktu plastmasu. Domāju, ka koka logi ik pēc kāda laika būtu jākrāso/jālako.
No praktiskā viedokļa plastmasas logi.Siltumnoturība-kameras,mazāk paķlauti temperatūras svārstībām..Jāpievērš uzmanība profilu ražotājjam un it sevišķi izmantotajam metālam plastmasu profilos..Dažādi biezumi,platumi-stingrība.Stiklu paketes iespējams pasūtī ar dažādu siltumnoturību..ultravioletie......utt..Ļoti būtisks ir montāžas processs.. daudziem svīst logi..Praktiski Latvijā ļoti maz kuri to prot veikt, ierēķinot rasas-aukstuma punktu caursalšanai..Palodžu , aiļu-malu siltināšna...uz vakuma principa. Vienīgais, ko šodien darītu savādāk - spraugas pakotu ar vecajām labajām pakulām. Putas nav nekāds blīvējamais materiāls...

Ar laiku sadrūp un tad sāk svilpot vēji :)
Koka jūtami nolietosies, ja vien nedzīvosi sterilā vidē, laka nonāks nost, utt (sevišķi ja dzīvnieki, vai ziemā veidojas rasas punkts kaut kur iekšpusē, kas sakrāsies uz palodzes), bet tas ir gaumes jautājums, es laikam neliktu, vismaz ne dzīvoklī. Ja gribas tā sterilāk, labāk plastmasas. Latvijā ir 1 vai varbūt 2 firmas, kas logus taisa uz vietas, pārējie sūta no poļiem. Tā ka dikti lielas starpības starp pārējām firmām nebūs. Čiekurkalnā vislētāk. Ir viena nianse. Parastais variants - sapūš putas, uzliek riģipsi un viss. Ziemā no palodze snāk aukstums, no sāniem arī. Viss kārtīgi jānopako. Es taisīju variantu, ka man ieliek logus, palodzes tikai noslēja stūrī. Apakšā liku putuplastu un brīvās spraugas ar putām. Sānos arī var putuplastu ar putām, varbūt vati. Tad būs OK. Tagad modē 3kameru logi - pakete ar trīs stikliem. Ja dikti vajag to leetiņu firmas kontaktu, dod ziņu. ··· Pvc (plastmasas) logi: Logi - koka vai plastmasas,... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Plastmasas logu remonts (6)
Vai kāds varētu ieteikt labu plastikāta logu meistaru? Logu remonts nav veikts kopš to uzstādīšanas 1997g. Firma KRONE kura tos uzstādīja arī ir bankrotējusi.
Kar tad tur remontājams?Mehānisms bijājas? Var griesties šibrīža logu uzstādītāju kantoros. Ar padomu noteikti palīdzēs, ja ne vienā tad otrā. Velams uzklausīt vairākus.
Varbūt logus vajag parādīt cilvēkam , kam galva strādā un rokas aug pareizās vietās, un jautājums tiks atrisināts uz vietas.
Parasti jau tikai jāregulē mehānisms un ar blīvgumijām kāda problēma rodas,to jau diezgan elementāri var izdarīt kāds ,kam tiešām rokas un galva strādā.Tas ir,ja nav bojāts stikls vai rāmis. Jā, saki kas ir kaput.Spriežot pēc gaduskaitļa,varētu būt plastmasas pieslēgumi pie roktura, eņģēm.Pārējais ir atrisināms ar eņģu regulēšanu.To gadu logi svīda un svīdīs, var līdzēt tikai mainīšana. ´´Krone´´ plastmasa nebija slikta,vēlāk visādas krutkas parādījās. ··· Pvc (plastmasas) logi: Plastmasas logu remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Mitrums uz plastmasas loga (24)
Par spīti regulārai telpu vēdināšānai, uz PVC loga kondensējās mitrums rasas pilienu veidā. Līdz ar to, loga apkašējā mala mirkst un veidojas pelējums. Jūsu ieteikumi, viedokļi problēmas risināšanai?
Tie, kas apgalvo, ka vaina pašos pakešu logos- nu galīgi garām. Cēlonis ir tikai un vienīgi paaugstināts telpas mitrums. Jāatrod cēlonis tam. Līdz ar to šajā lietā nav nekādas atšķirības vai koka vai PVC pakešu logs. Zvans firmai un lūgums nomainīt logu. Uz viņu rēķina, protams. ..man tas pats, sevišķi virtuvē-neskatoties uz vēdināšanu un speciāli izbūvētu ventilācijas sistēmu katrā telpā. Laikam jāmaina uz koka pakešniekiem, tad nesvīt logi. Ja plastikāta logus ir plānots likt telpās ar paaugstinātu mitrumu, tad tos izgatavojot, viņos uzstāda speciālu ventilācijas sistēmiņu, kas izskatās kā tāda maza kastīte, parasti rāmja aukšdaļā. Vai to var pielikt jau uzstādītam logam - nezinu, vaicājiet firmā, kas logus izgatavoja ! koka pakešnieki neglābs, tiem ir tā pati problēma!
un nemaz nav jābūt telpai ar paagstinātu mitrumu!
··· Pvc (plastmasas) logi: Mitrums uz plastmasas loga lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
PVC logu tīrīšana (6)
Ar ko vislabāk tīrīt PVC logus? Ielikām baltos PVC logus, bet nu jau pēc pāris mēnešiem viņi paliek dzeltenīgi brūni un pleķaini. Ar ko šito draņķi var notīrīt?
Tā gadās, pērkot, lai būtu lēti un smuki ...

Notīrīt nevar, tie nav traipi vai netīrumi, dzeltena paliek pati plastmasa. Ķīmiska reakcija.

IMHO
Ar Ajax, nav slikti! Tomēr tos pilnīgi ideāli saglabāt baltā krāsā ir grūti, vajadzīga centība. atjauno sākumstadiju, kad ieliki, aizsargplēvi noņēmi, tagad dodies uz , kaut vai depo, paņem balto lipīgo plēvi, un uz jaunām uzvarām, /hi-hi, varu iedomāties, kā tas būs augstāk par trešo stāvu/ Vajag atmest smēķēšanu un cepšanu telpās!!!:)))
Ja nopietni, man ar ir tā pati problēma...tā kā man darbā ir arī tīrīšanas nodaļa kas ar to nodarbojas profesionāli, dabūju no šiem mazgāšanas līdzekli...bet labāk un ātrāk izdodās notīrīt ar white spirtu!!:)) Tiesa, uz pus dienu smacinieks ir neveselīgs!:)
ljoti labi plastmasas logus dabuut smukus un baltus ar koncentreeto liidzekli Remat(kas domaats vaska nonjemshanai no PVC griidaam) ir paarbaudiits,tikai uzreiz nevajag koncentraatu gaazt,vajag no saakuma ar atshakidiitu un tad netiiraako ar koncentreetu. ··· Pvc (plastmasas) logi: PVC logu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu