Putuplasts (putupolistirols)

Putuplasts (putupolistirols) - jautājumi un diskusijas

Uz kādas bāzes krāsu krāsot putuplastu griesti (6)
Kā pareizi nokrāsot griestus uz kuriem ir uzliktas putuplasta dekoratīvās loksnes? Loksnes ir jaunas un tīras. Jautājums par krāsu, kura nelobīsies nost.
Lai krāsa turētos ilgstoši, tad pirms krāsošanas noteikti jāgruntē:) Uz ūdens bāzes Jebkura kraasa nederees, jo putuplasts shkjiist skjiidinaataajos, acetonaa, piem. Gan jau der akrilkraasas uz uudens baazes, celtnieciibas veikala kraasu nodaljaa nokonsultees. Ja kas, putuplastam nav ne vainas, kameer nav ticis uguns klaat - tad gan chau Rasma! Jebkura krāsa būs ok , ja vajag krāsot putuplastu . Viss jau tā pat ir izcūkots .Palasi k/kur kas ir putuplasts . Alpina, Caparol. ··· Putuplasts (putupolistirols): Uz kādas bāzes krāsu krāsot ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā stiprināt pie griestiem putuplasta plāksnes? (11)
Kā uzlikt uz griestiem putuplasta plāksnes ar kādu līmi vai,griesti ir apmesti,nav no reģipša?
Varu piebilst, ka pietiek līmi uzlikt plāksnei katŗā stūrītī un viducī. ...vieniigaa probleema,ka šii liime ir baigi dārga! :0
krievu laikos bija -kaulu liime-tikai to vairs neatrast ar uguni...! :D
ar grunti nogruntee un tad tach ar jebkuru liimi ko var nopirkt celtn. prechu veikalaa... es visu vnm ar montāžkitu ...:) nevajag likt to s-du izstabā -putuplasts ja aizdegas , dūmi ir ĻOTI INDĪGI - pietiek sadedzināt A4 lapas lielumu lai iemītnieki būtu pagalam. Var ar liimi,spec putjika liimni vai t.s. skjidraaam naglaam.Tikai ,jaabuut virsmai tiirai... ··· Putuplasts (putupolistirols): Kā stiprināt pie griestiem ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tapešu pielīmēšana pie plutuplasta. (8)
Zem vecajām tapetēm plānais plutoplasts, ar kādu līmi līmēt jaunas tapetes?
Poņas nav, bet sataisījušies veikt remontu saviem spēkiem, tfu.
Ja uz sienas plānais ruļļu "plutoplasts" (varbūt tomēr putuplasts?) bez papīra slāņa, tad vēlams virsmu dabūt mazāk porainu. Var pāršpaktelēt ar kādu no nobeiguma špaktelēm; kad panākta gluda virsma, tad līmēt ar dajebkuru tapešu līmi.
Ja ir pofig, kāda kvalitāte virsmai, tad nozieķē ar Styropor un kleibē klāt.
reka55, es nebūt neīgņojos, bet vai esi redzējis tādas skaistas bildes, kad otrā rītā atnāc uz objektu, un visa nolīmētā siena, daiļi nokārusies, pa pusei guļ zemē? Nu redz tā,- līmējot tapetes pie plika, tīra putoplasta, ir risks ko tādu ieraudzīt. Vajag kādam? Karogs rokā, uz priekšu. Man pietika, ka vienreiz man no rīta tādi vunderkinderi atvilkās ar asti kājstarpē, sak, ko nu darīt.
(C):"špakteli nobeiguma ta kādu - mitruma izturīgo vai parasto( kurai liks virsū ūdens bāzes līmi)"---vai tu ikreiz, kad sadomā izmantot ūdens bāzes krāsu, apakšā lieto mitrumizturīgo špakteli? Un tad, ja špaktelē apmestu sienu, kuru paredzēts aplīmēt ar tapetēm,- tad arī zieķē mitrumizturīgo špakteli, ja, tikai tāpēc vien, ka tapešu līme tak uz ūdens bāzes? Kaut ko bildīsi par grunti? Jopcik, atkal ūdens!Sviests kaut kāds.

Tapeša līme, tapeša rullis- nominatīvs (kas?) tapesis...:DDD
ar kaadu uz acetona baazes veidotu liimi - siena smuki izkusiis :))
Labi, labi, ar parastu tapessu liimi, un neko tur taisnot /liidiznaat dizzi nevajag, jo ja daudzmaz kvalitatiivas taas tapetes, taapt vissu smuki nosegs.
parastā vinila tapešu līme, tik līmējot uzvelk gumijas cimdus, citādi plaukstām āda nolobīsies kā zeķe un pāris nedēļas varēsiet gaudot, līdz jauna uzaugs .........nu tā vienkārši, tapešu līmē ūdens % ir vairāk kā krāsā uz ūdens bāzes.......esmu redzējis objektus , kur tapetes nonāk kopā ar visu špakteli......Tavs salīdzinājums , par tapesi, ir izskaidrojams ar vunderkindera spējām.....gaidu vēl tādus pašus jaukus epitetus.....labāk datīvs....!!! ··· Putuplasts (putupolistirols): Tapešu pielīmēšana pie ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Putuplasts grīdā virs cementa (14)
Grauzēju dēļ grasos likt jaunā grīdā siltinājumu virs betona, nevis apakšā, lai tur nedzīvo tie nezvēri. Vai tā var darīt?
Grauzēji noteikti priecāsies, jo šamiem principā vienalga, kur dzīvot - virs vai zem betona... Būs krietni īsāks ceļš līdz ēdamajam un dzeramajam. Protams, ka var, taču jāapbēdina-grauzēji labprāt dzīvo putaplastā. Ja galvenā problēma ir cīņa ar grauzējiem, tad nav būtiski vai būs zem vai virs izlīdzinošās betona kārtas. Protams...Ielej betonu līmenī, uzmet puķiku (cieto - grīdām domāto, protams) un tad pa virsu kādu plātņu materiālu. Visus putuplastus labāk tomēr noslēpt betonā. Grauzēji dikti labi dzīvo arī putoplastā, tas ir materiāls siltināšanai, nevis žurku ķeršanai. ··· Putuplasts (putupolistirols): Putuplasts grīdā virs cementa lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Pilnīgi piekrītu, putuplasts nav tas materiāls, kuru izvēlēties iekšējai apdarei. Putuplasts ideāli der pagrabā vai pamatu siltināšanai, bet iekštelpās būtu jāizvēlas dabīgāki un veselībai nekaitīgāki materiāli. Es nelīmētu. bet ja nu dikti gribās: 1. uz papīra uzlikt griestu izklājumu( lai nesanāk kaut kur maza neizskatīga maliņa). 2.apmēram vidū, vadoties pēc griestu izklājuma novelk taisnu līniju un līmē vadoties pēc tās.
taču pareizāk ir nelīmēt , bet izvēlēties griestu krāsojumu , vai tapetes.
iekarinaamie neder? Leetaak,izdeviigak , vieglaak uzlikt..... ar putam griestiem jabut tiriem no krita jasamitrina... putas krusta piespez ar stutei pec 3 stundam stutes var nemt nost ··· Putuplasts (putupolistirols): Ka pareizi iesakt limet ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai var krāsot putuplasta griestu plātnes? (16)
Lūdzu padomu pieredzes bagātajiem: Vēlos pati atsvaidzināt istabā reljefu putuplasta griestu segumu nokrāsojot tos ar ūdens emulsiju. Vai to var darīt ar rullīti? Vai putuplastu vispār drīkst krāsot? Paldies.
nu man domāt labāk noņemt to putuplastu, nomazgāt/nokasīt visu ko no tiem griestiem var, piešpaktelēt ja ir kaut kas ļoti drausmīgs un vai nu nokrāsot baltā krāsā un tāpat būs labāk.

Jo imo putuplasts ir viens no draugsmīgākajiem iekšējās apdares materiāliem, sorry.
Un kāpēc lai nevarētu, bet tu nepareizi darīsi māšuk. Uzlīmē plāksnēm vispirms plastikāta loksnes un krāso loksnes, nevis paneļus, tu ne ar kādiem rullīsiem mūzam nedabūsi vajadzīgo gludumu. Bet... krāsot var/drīkst gandrīz visu, pat degunu. var krāsot!
vislabāk paņem divus , ne lielas atkapes,toņus, ar pirmo pilnīgi visu nokrāso, bet ar otro tikai pa virsu viegli norullē, lai tikai reljefs iekrāsojas :)) defektu pārvērtīsi efektā!
Jāpiekrīt arte - putoplasts nu nav labs iekšējai apdarei ! Tad jau labāk to nokasi nost un pieskrūvē ģipškartonu ! Putuplasta dekoratīvo griestu plākšņu galvenie trumpji ir siltuma un trokšņu izolācija, kā arī iespēja paslēpt griestu virsmas defektus. Gadījumā, ja putuplasta plāksnes laika gaitā nodzeltējušas , tās var vienkārši nokrāsot ar ūdens emulsijas krāsu. Rullīti nospiežot, veidosies reljefs divkrāsu raksts, bet atstājot mitrāku, plāksnes tiks nokrāsotas pilnībā. (Nekas uz galvas Tev negāzīsies) ··· Putuplasts (putupolistirols): Vai var krāsot putuplasta ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ne tikai spainīšos.Pajautā Depo,K rautā vai tamlīdzīgos veikalos,jebkurā būs. Virsma jānogruntē ar grunti,lai putekļi izzūd un rodas saķerē.Līme pārdodas visos būmateriālu veikalos.izspiežajamos baloniņos.Uz tiem pat ir uzzīmēts un pielietojama apraksts.. ...kleber un robainā lāpstiņa...un ar rulli palīdzināt. Ja vien siena nav grubuļaina. Turēsies kaut spridzini. Ir speciāla līme, spainīšos . Da nu,noķēzīs ar melno mastiku. ··· Putuplasts (putupolistirols): Ar kādu līmi pielīmēt ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ko darīt ar putuplasta siltinājumu zem tapetēm? (13)
Lūdzu,dodiet padomu.Tagad ir atvaļinājumu laiks un es izdomāju savā istabā pārlīmēt tapetes.Noplēsu vecās ,un zem tām atklājās plāns putoplasta siltinājuma segums,kas vietām nonāca no sienas kopā ar veco tapeti,radot ...
Viss atkarīgs no laika un finansēm.
Es personīgi līmētu visu no jauna, jā naudas izteiksmē dārgāk, bet cik vajadzēs laika ,lai salāpītu caurumus.
No sākuma noskaidro kādiem mērķiem bija līmēts šis putoplasts, ir jaunas tehnoloģijas.
Vari droši griesties tikai pie speciālista nekādā gadījumā pie pārdevēja Kuršos vai Krūzā, Depo neiesaku.
Plānais nav siltināšanai,bet skaņas izolācijai. Ne man attiecīga pieredze, ne izglītība, bet šķiet, ka putuplasts ir nevēlams no ugunsdrošibas viedokļa. Nu lūk, maziņas zināšanas mums ir.
No sākuma jāzina vai tā ir iekšiena vai ārsiena, kas atrodas aiz šīs sienas?
Ja vajaga skaņas izolāciju šitai štellei izmanto korķa izolāciju, veikalā pārdodas sarullēts rullis.
Ja negribi elpot fenola un citu formaldehīdu buķeti, iesaku apmest ar apmetumu to putiku. Veco nost, tad uzlīmēt 50mm, tad siets, tad apmetums. Kkā tā:) ··· Putuplasts (putupolistirols): Ko darīt ar putuplasta ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jumta siltināšana - akmensvate vai putuplasts ? (9)
Nepieciešams nosiltināt samērā liela apjoma ražošanas cehu - kopā apm 500 m2. Ārpusē - cinkotais skārds. Apmēram metru zemāk - iekārtie griesti (varbūt plēves). Ja runa ietu par privātmāju, es ne mirkli nešaudoties ...
pukjiks ir ok! turklaat kaut kaadaas komerctelpaas, neko vairaak i nevajag... galvenais, lai siltuma zudumi samazinaas, tas arii viss par ko sheit jaadomaa...
:)
Esi labs, pasaki kuuraa firminaa putuplastu izgatavo peec izmeeriem, man arii vajag kautko taadu! Luudzu. Nafig jumtu siltināt? Tev vajag virs ceha ekskluzīvu mansardu?;) Nosiltini griestus ar kaut kādu ekovati. Vēl kaut kur piedāvā nopūst ar putām skārdu, galīgs ģešaks... rieksts lietu runaa! Pareekjini kaadu platiibu ieekanomesi...! Bet nu es savas majas cherdaku nosiltinaju ar putaam... suuc! Velaak uzmetu pukjiku 150, ideaali...! Makrofleks nav domats limes va dibeli vieta un ideja nav pareiza.Stiprinat no apakshas jaizmanto dibeljus un tad jumts bus carumainais.Pareizi Tenaporu jaliek uz jumta.No apaksh var stiprinat tikai akmenvati pielitojot limi. ··· Putuplasts (putupolistirols): Jumta siltināšana - ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu