Ko darīt ar putuplasta siltinājumu zem tapetēm?

Lūdzu,dodiet padomu.Tagad ir atvaļinājumu laiks un es izdomāju savā istabā pārlīmēt tapetes.Noplēsu vecās ,un zem tām atklājās plāns putoplasta siltinājuma segums,kas vietām nonāca no sienas kopā ar veco tapeti,radot caurumus.Kā būtu labāk un pareizāk tagad rīkoties? Noņemt visu putoplasta segumu un līmēt jaunu.Vai ir aizdares materiāli ar kuriem aizlāpīt radušos nelielos,bet tomēr caurumus?

Vikentijs20    1 Viss atkarīgs no laika un finansēm.
Es personīgi līmētu visu no jauna, jā naudas izteiksmē dārgāk, bet cik vajadzēs laika ,lai salāpītu caurumus.
No sākuma noskaidro kādiem mērķiem bija līmēts šis putoplasts, ir jaunas tehnoloģijas.
Vari droši griesties tikai pie speciālista nekādā gadījumā pie pārdevēja Kuršos vai Krūzā, Depo neiesaku.

Mezhavecis      Plānais nav siltināšanai,bet skaņas izolācijai.

Ton_Etoile      Ne man attiecīga pieredze, ne izglītība, bet šķiet, ka putuplasts ir nevēlams no ugunsdrošibas viedokļa.

Vikentijs20      Nu lūk, maziņas zināšanas mums ir.
No sākuma jāzina vai tā ir iekšiena vai ārsiena, kas atrodas aiz šīs sienas?
Ja vajaga skaņas izolāciju šitai štellei izmanto korķa izolāciju, veikalā pārdodas sarullēts rullis.

ingviirbin_de_troll      Ja negribi elpot fenola un citu formaldehīdu buķeti, iesaku apmest ar apmetumu to putiku. Veco nost, tad uzlīmēt 50mm, tad siets, tad apmetums. Kkā tā:)

Turmas      Siltināšanai putoplastu parasti līmē no ārpuses. Ja putoplasts uzlīmēts dzīvoklī uz sienām, tad tas vairāk ir paredzēts skaņas izolācijai.

Viirietis_V      To,ko te Tev gvelž,ir galīgais blefs!Pirms gadiem 10-15 bij tādas tapetes ar 3-5mm biezu putuplasta kārtu,kuras parasti līmēja uz dzīvokļa ārsienām/siltināšanas nolūkiem/.Bij pat sienas linolejs,bet to ļautiņi nepieņēma,jo bez kondicioniera tas neder.

Deisa      Saskāros pati ar šitādu lietu. Baigā ķēpa ar to putoplastu. Nodīrāju veco nost, uzlīmēju jaunu, bet, protams, tāpat vien tapetes pie tā neturās, jāliek vēl siets, apmetums... Baigais čakars. Taču man bez tā putoplasta (citā istabā) ārsiena pelē, bet kur putoplasts bijis, nebija nekādu pelējuma pazīmju. Dīvaini, it kā vajadzētu būt otrādi, jo zem tā štrunta jau nekas neelpo. Citu reizi gan laikam meklētu siltināšanai citu risinājumu, nodīrātu to putoplastu un miers.

piparbecinja      Notīri sienu un uzliec korķa siltinājumu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu