Vai var krāsot putuplasta griestu plātnes?

Lūdzu padomu pieredzes bagātajiem: Vēlos pati atsvaidzināt istabā reljefu putuplasta griestu segumu nokrāsojot tos ar ūdens emulsiju. Vai to var darīt ar rullīti? Vai putuplastu vispār drīkst krāsot?
Paldies.

VilisSkuja      Mieriigi;)) tik taadu treknaaku rulliiti panjem ;)D bez pindzeles arii neiztikt:)

kautkas  1   driikst, tonee emulsiju kaadaa tonii veelies un kraaso .... ar rulli vai otu, atkariigs no reljefa, ja saliidzinoshi gluds, tad var ar rulli !

cilveex  3 2 Un kāpēc lai nevarētu, bet tu nepareizi darīsi māšuk. Uzlīmē plāksnēm vispirms plastikāta loksnes un krāso loksnes, nevis paneļus, tu ne ar kādiem rullīsiem mūzam nedabūsi vajadzīgo gludumu. Bet... krāsot var/drīkst gandrīz visu, pat degunu.

zvirbulis6  2 1 Jā,protams var krāsot! Es kādreiz biju veidojusi,kā šaha laukumu,bet es vispirms nokrāsoju plāksnes,bet pēc tam krāsoju! Var pat pārkrāsot vairākas reizes! Veiksmi darbiņā!

Maverick      Tikai ne ar nitrokrāsu, jo putuplasts acetonā ļoti labi šķīst ! :D

maukonitis      Krāsu uz ūdens bāzes un kas vēl ir svarīgi, lai labi tas putuplasts pielīmēts, jo pašmasa palielināsies varētu būt ka kritīs zemē, kā arī vajag pirmām kārtām nogruntēt, lai labāk krāsa līp!:)

inito4ka  1   ja tās ir reljefainas,labāk nopūst!!!!

dzeksons31  1   :) sveiki! jauki ka buusi nokrāsojusi tās plāksnes! bet ja pēc krāsošanas viņas nokrīt! :)

janisseptembris    1 var krāsot!
vislabāk paņem divus , ne lielas atkapes,toņus, ar pirmo pilnīgi visu nokrāso, bet ar otro tikai pa virsu viegli norullē, lai tikai reljefs iekrāsojas :)) defektu pārvērtīsi efektā!

arte      nu, zini - ar tādiem pat panākumiem var arī ņemt un nošauties...to taču arī var?! :O kam tev vispār putuplasta plāksnes? - noindēties gribi?? un paskats arī pēc suņa... to putuplasta sajūtu ne ar kādu krāsu nenotušēsi.
Arhitekts

trafs    1 Jāpiekrīt arte - putoplasts nu nav labs iekšējai apdarei ! Tad jau labāk to nokasi nost un pieskrūvē ģipškartonu !

dzjeks28    2 nu man domāt labāk noņemt to putuplastu, nomazgāt/nokasīt visu ko no tiem griestiem var, piešpaktelēt ja ir kaut kas ļoti drausmīgs un vai nu nokrāsot baltā krāsā un tāpat būs labāk.

Jo imo putuplasts ir viens no draugsmīgākajiem iekšējās apdares materiāliem, sorry.

jauks_preteklis    1 Putuplasta dekoratīvo griestu plākšņu galvenie trumpji ir siltuma un trokšņu izolācija, kā arī iespēja paslēpt griestu virsmas defektus. Gadījumā, ja putuplasta plāksnes laika gaitā nodzeltējušas , tās var vienkārši nokrāsot ar ūdens emulsijas krāsu. Rullīti nospiežot, veidosies reljefs divkrāsu raksts, bet atstājot mitrāku, plāksnes tiks nokrāsotas pilnībā. (Nekas uz galvas Tev negāzīsies)

Giga1970      Ja plāksnes tagad labi turas pie griestiem, tad turēsies arī pēc krāsošanas ar ūdens emulsijas krāsu. Ja neesi pati tās līmējusi, tad, ātram remontam, labāk nesāc tās kasīt nost, jo, kas gan zin, kas zem tām noslēpts. 2010-12-30

remboss      Ja plāksnes nav nekādi mehāniski sabojātas tad iesaku nomazgāt ar kādu vieglu ziepjūdeni un tad noslaucīt ar tīru sausu švammīti nespiežot. Arī mazgāt vajag ar švammīti lai nepaliek iespiedumi. Būs atkal kā jaunas. Arī pirms krāsošanas, ja tomēr nolēmi krāsot vajag nomazgāt jo putekļi tāpat ir sakrājušies kārta un tas viss var kaut nedaudz bet izcelties. 2015-04-08

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu