Tapešu pielīmēšana pie plutuplasta.

Zem vecajām tapetēm plānais plutoplasts, ar kādu līmi līmēt jaunas tapetes?

Luusila  1 4 Poņas nav, bet sataisījušies veikt remontu saviem spēkiem, tfu.
Ja uz sienas plānais ruļļu "plutoplasts" (varbūt tomēr putuplasts?) bez papīra slāņa, tad vēlams virsmu dabūt mazāk porainu. Var pāršpaktelēt ar kādu no nobeiguma špaktelēm; kad panākta gluda virsma, tad līmēt ar dajebkuru tapešu līmi.
Ja ir pofig, kāda kvalitāte virsmai, tad nozieķē ar Styropor un kleibē klāt.

euromens      parastā vinila tapešu līme, tik līmējot uzvelk gumijas cimdus, citādi plaukstām āda nolobīsies kā zeķe un pāris nedēļas varēsiet gaudot, līdz jauna uzaugs

mandarininns  2   fasades princips .var megginaat armeet ar sietu un tad virssu sspakteles gruntis

reka55  1   .......Luusila kapēc īgņojies, piedāvā vēl izsaukt apmetēju, špakteli nobeiguma ta kādu - mitruma izturīgo vai parasto( kurai liks virsū ūdens bāzes līmi)......Styropor pēc uzbūves ir PVA ar pildvielām( lai vajadzības gadījumā var veidot biezāku slāni, nelīdzenām virsmām), izmaksas graujošas !!!.....ja iepriekšjās tapates ir noņemtas , tad ar. euromena ieteikto vinila līmi nogruntēt, ļaut izžūt un līmēt ar tapeša līmi ( ievērot instrukciju, uz katra tapeša ruļļa tā ir uzrakstīta)...

Luusila    1 reka55, es nebūt neīgņojos, bet vai esi redzējis tādas skaistas bildes, kad otrā rītā atnāc uz objektu, un visa nolīmētā siena, daiļi nokārusies, pa pusei guļ zemē? Nu redz tā,- līmējot tapetes pie plika, tīra putoplasta, ir risks ko tādu ieraudzīt. Vajag kādam? Karogs rokā, uz priekšu. Man pietika, ka vienreiz man no rīta tādi vunderkinderi atvilkās ar asti kājstarpē, sak, ko nu darīt.
(C):"špakteli nobeiguma ta kādu - mitruma izturīgo vai parasto( kurai liks virsū ūdens bāzes līmi)"---vai tu ikreiz, kad sadomā izmantot ūdens bāzes krāsu, apakšā lieto mitrumizturīgo špakteli? Un tad, ja špaktelē apmestu sienu, kuru paredzēts aplīmēt ar tapetēm,- tad arī zieķē mitrumizturīgo špakteli, ja, tikai tāpēc vien, ka tapešu līme tak uz ūdens bāzes? Kaut ko bildīsi par grunti? Jopcik, atkal ūdens!Sviests kaut kāds.

Tapeša līme, tapeša rullis- nominatīvs (kas?) tapesis...:DDD

reka55      .........nu tā vienkārši, tapešu līmē ūdens % ir vairāk kā krāsā uz ūdens bāzes.......esmu redzējis objektus , kur tapetes nonāk kopā ar visu špakteli......Tavs salīdzinājums , par tapesi, ir izskaidrojams ar vunderkindera spējām.....gaidu vēl tādus pašus jaukus epitetus.....labāk datīvs....!!!

Luusila      Nu tātad,- jautāju vēlreiz: tad, ja špaktelē apmestu sienu, kuru paredzēts aplīmēt ar tapetēm,- tad arī zieķē mitrumizturīgo špakteli, ja, tikai tāpēc vien, ka tapešu līme tak uz ūdens bāzes?

:D

Postremo    1 ar kaadu uz acetona baazes veidotu liimi - siena smuki izkusiis :))
Labi, labi, ar parastu tapessu liimi, un neko tur taisnot /liidiznaat dizzi nevajag, jo ja daudzmaz kvalitatiivas taas tapetes, taapt vissu smuki nosegs.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu