Kā lēti sakopt griestus?

Gribu sakārtot istabā griestus, tagad ir tādi postpadomju, šķiet, balsināti. Ar mazām plaisiņām, sajūta, ka apmetums saplaisājis. Dzīvokli īrēju un negribu ieguldīt ļoti lielus līdzekļus, jo saimniece remontu neapmaksās (īres maksa jau tā ļoti zema), tomēr gribas dzīvot glītā vidē.
Nekad neesmu diži neko remontējusi,esmu krāsojusi sienas, līmējusi tapetes un viss, tomēr varētu pēc labas instrukcijas mēģināt ar draudzenes palīdzību šo lietu sakārtot. Vai tomēr ir tā, ka skopais maksā divreiz un labāk meklēt kādu pieredzējušu meistaru, kas to izdarītu par kaut kādām naudiņām.Pastāstiet savu pieredzi ar remontiem, varbūt kādam ir labs meistars iesakāms, instrukcija, vai tml. Draugi iesaka vienkārši uzlīmēt pāri putuplasta griestu plāksnes, tad neesot jāņemas a griestu mazgāšanu, bet vieta, kur griesti saiet kopā ar sienu nav 90 grādu lenķī, bet tāda kā iepaļa (kā vecās mājās) tādēļ šis variants, laikam, atkrīt.

Parama  2   ja tikai mazas plaisiņas, mierīgi pati vari aizšpaktelēt un krāsot, bet ja tagad ir krāsots ar kaļķi, tad bez kaļķa nomazgāšanas neiztikt. un, tas nozīmē, ka būs jāpārlīmē tapetes un diesviņzin, kas notiks ar grīdu....
vēlu veiksmi darbos!:)

jopis  4 4 nu....nomazgāt nav nemaz tik grūti...pāris stundas un kārtībā...vajag tik gribēt

akoko  9 3 iekarini griestos agroplēvi, bet pie pašiem griestiem pielīmē fosfora zvaigznītes. būs tev zvaigžņotas debesis visu cauru gadu.
dārgi neizmaksās un darba arī nevajag daudz+ vēl istabā siltums.

_CatNap    1 nomazgāt. un tad -1) nokrāsot, vai 2) var uzlīmēt tapeti un tad nokrāsot.
lai nesašmucētu sienas un griestus, var izklāt grīdu ar plēvi, un arī uz sienām pie augšamalas pielīmēt plēvi ar līmlenti.
-bet var arī atrast meistaru par nebūt ne lielām naudiņām. ss.lv - lasi, zvani un salīdzini cenas.

dsm19  2   Cilvēkam bez apjēgas gan neiesaku pašdarbību,pēcgalā ne tikai 2x maksāsi,piedevām izniekots laiks un materiāli. Saprātīgāk pieaicināt profīti.

janisb    2 Uzlīmē tapetes, pirms līmēt, gan nāksies griestus mazgāt vai gruntēt

Deisa  1   Nomazgā un/ vai nogruntē un uzlīmē tapetes. Vislabāk ņemt reljefās, krasojamās un tad vēl nokrāsot. Rezultāts labs, pašai mājās tāds variants, lai arī reģipša griesti. Tikai tapetes līmejot nesāc līmēt gar sienu, jo sienas nereti nav taisnas un taisniem leņķiem. Sāc aptuveni pa vidu (aprēķinot tapešu platumu un nelielu nobīdes rezervi).

kwinta  1 4 cik kvadratmetri tur ir?Griestu krāsošana nav dārga.
Deisa-Tu pati tās tapetes uz griestiem līmēji?
Ja griest augstums 2,50 un telpa 8 m2,tad varbūt,bet ja tapetes garums ir 4-5 metri,tad pēc 1 loksnes būsi gatava maksāt jebcik,lai tik kāds uzlīmē.

symbio  1   No sākuma grūti ies līmējot tapetes pie griestiem, bet kad ies uz beigām, kāds prieks būs. Un vēl ja dari to pirmo reizi, tad labāk trijatā! Kad sāksi tad sapratīsi kāpēc.

kuks10    1 cik saprotu uz roku darbiem esi uz Jūs,tad nav ko čakarēt sev prātu..atrod lēto studenta meistaru ,kas divās dienās uztaisa remontu..cenu skaties ss.lv..)))lai veicās eiro remontā.. !)))p.s- tapetes uz griestiem labāk nelīmēt..tur būs vakars uz ezera..

fokapirmais    3 Par putuplasta plāksnēm aizmirsti. Manuprāt porņuhs ne materiāls. Grozies kā gribi, bet neiztiksi bez sienu un grīdu piesegšanas ar plēvi, vecā balsinājuma noņemšanas ( samitrinā tun atmirkušu ar špakteļlāpstu nokasīt), rūpīgs otējums ar grunti samazgājot atlikušo krītu, ļaut nožūt, un tad vari bāzties virsū gan ar tapetēm , gan špaktelēšanu un krāsošanu, gan ar putjiku , ja tik dikti gribās, Bet padomi par meistariem arī ir pareizi.

armisnn  1 7 veikala jaatrod laba grunts un nekas nav jakasa nost. var spaktelet un krasot.

prusacins      Pasauc makslinieku, lai sazīmē kaut ko stilīgu! Mani īrnieki, ja kaut ko dara, tad es atskaitu no īres! Ar tiem vecajiem griestiem nenormāla ķēpa, ja mazgā! Tapetes nevar līmēt dēļ apaļā stūra!

janisb    2 =>kwinta Naf tajā tapešu līmēšanā nekādas kosmiskās tehnoloģijas, ja griesti jau sagatavoti līmēšanai, tad 2 cilvēki 40m2 var pa vakaru aplīmēt, ja istaba gara, tad labāk ja trešais ar švabru var viduci pieturēt. Tapetes labāk ņemt maksimāli platas, ātrāk ies process.

nakc      Užass - putuplasta griesti!
Es parakstos uz iestieptiem griestiem... ātri un ērti.

bulletx      Ja ir krīts- bez berzšanas neiztikt. Neviena "tīfene" nenogruntēs tik labi , cik nepieciešams. Līmēt ko pa virsu- nav ieteicams: nolīdīs gana ātri. Nomazgāt , piešpaktelēt , un krāsa , vai tapete/krāsa. Pie griestiem , ja nav kas tāds darīts- labāk 2-3īs , ar rokām no pareizās vietas:)
Veiksmi!

Egils22      bez plaisiņām var dabūt reģipsi vai auduma uzstiepjamos griestus, viss pārējais pēc gada-diviem-trim atkal sāk plaisāt.

jozolsen  2   Kārtīga dziļumgrunts un uz priekšu.Pašai jau vien jāizdomā kādus gribi,kādu darbu ieguldīsi,kādi sanāks.

Deisa  1 1 kwinta - esmu līmējusi pati. Tapešu loksnes garums bija 4.20m, normāli. Bet divus līmētājus gan vajag. Labāk ņemt flizelīna tapetes, nav tik liela ķēpa, jo līme jāsmērē tikai uz līmējamās virsmas, uz pašas tapetes nē. Vislabāk, ja ir paplats krāsojamais rullis garā kātā - viens pieliek pie sienas malas, nolīmeņo, tad liek klāt un rullē tapeti uz otra līmētāja pusi, kurš apmēram pa vidu stāv. Tālāk uz otras sienas pusi pabeidz otrs. Nu nav tas nekas neizdarāms. Līmēju tā pirmo reizi un sanāca pa smuko.

selnija_    3 Pareizi tauta saka: bez mazgāšanas neiztikt, ja gribi krāsot vai tapetes līmēt. Nekas klāt neturēsies un TĀDA grunts vēl nav izdomāta. Vispār tapetes nelīmē, būs *irsā darbs un materiāls. Labākais variants jau ieteikts; iestieptie plēves griesti. Labāk tomēr uzaicnāt kādu , kas to izdara.

mojito    1 Griestus ar ūdeni mazgāt gan neiesaku uzreiz-nenormāla šmuce būs, nenormāla. Esmu to darijis daudzas reizes. Sākumā iesaku nokasīt cik var pa sauso-ar shpakteljlaapstu un/vai ar metala birsti. Un gtikai tad mazgāt atlikumu, ja vajag. varbūt enmaz nevajag, var uzlikt tiifgrunti( dziljumgrunts, aks savelk visu un satur) , un tad var darīt ko grib talaak-krāsot vai līmēt tapeti vai tos pukjikus. .. ja nenoņemsi krītu, tur viss nobirs pēc 15 minūtēm. ..

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu