Griesti

Griesti - jautājumi un diskusijas

Kā stiprināt pie griestiem putuplasta plāksnes? (11)
Kā uzlikt uz griestiem putuplasta plāksnes ar kādu līmi vai,griesti ir apmesti,nav no reģipša?
Varu piebilst, ka pietiek līmi uzlikt plāksnei katŗā stūrītī un viducī. ...vieniigaa probleema,ka šii liime ir baigi dārga! :0
krievu laikos bija -kaulu liime-tikai to vairs neatrast ar uguni...! :D
ar grunti nogruntee un tad tach ar jebkuru liimi ko var nopirkt celtn. prechu veikalaa... es visu vnm ar montāžkitu ...:) nevajag likt to s-du izstabā -putuplasts ja aizdegas , dūmi ir ĻOTI INDĪGI - pietiek sadedzināt A4 lapas lielumu lai iemītnieki būtu pagalam. Var ar liimi,spec putjika liimni vai t.s. skjidraaam naglaam.Tikai ,jaabuut virsmai tiirai... ··· Griesti: Kā stiprināt pie griestiem ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Griestu apmetuma remonts (13)
lauzot ara sienas plauktinu nodrupa griestu apmetums apmeram1m2.jautajums ,vai nevar nosist visu apmetumu un apmetuma vieta pielikt OSP.ir kada pieredze ar tamlidzigam likstam?
ja jau tie pārējie 8m2 normāli turas, tad nav vērts kaut ko sist nost, bet salabot to 1m2... hmmm....es iesākumā padomātu kā defektu padarīt par efektu,ja iespējams,protams:) Kaapeec vispaar jaasit nost?

To OSP var taapat pielikt. Nav taadeelj maajaa shmuce jaataisa
Reģipsis būs Tavs glābiņš. Bet to labāk lai liek amata pratēji nevis diletanti. :) ja griesti augsti labaak palais zemaak ar distanceriem un visu paareejo.. un protams regipsi... ··· Griesti: Griestu apmetuma remonts lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā lēti sakopt griestus? (21)
Gribu sakārtot istabā griestus, tagad ir tādi postpadomju, šķiet, balsināti. Ar mazām plaisiņām, sajūta, ka apmetums saplaisājis. Dzīvokli īrēju un negribu ieguldīt ļoti lielus līdzekļus, jo saimniece remontu neapmaksās ...
veikala jaatrod laba grunts un nekas nav jakasa nost. var spaktelet un krasot. cik kvadratmetri tur ir?Griestu krāsošana nav dārga.
Deisa-Tu pati tās tapetes uz griestiem līmēji?
Ja griest augstums 2,50 un telpa 8 m2,tad varbūt,bet ja tapetes garums ir 4-5 metri,tad pēc 1 loksnes būsi gatava maksāt jebcik,lai tik kāds uzlīmē.
nu....nomazgāt nav nemaz tik grūti...pāris stundas un kārtībā...vajag tik gribēt Par putuplasta plāksnēm aizmirsti. Manuprāt porņuhs ne materiāls. Grozies kā gribi, bet neiztiksi bez sienu un grīdu piesegšanas ar plēvi, vecā balsinājuma noņemšanas ( samitrinā tun atmirkušu ar špakteļlāpstu nokasīt), rūpīgs otējums ar grunti samazgājot atlikušo krītu, ļaut nožūt, un tad vari bāzties virsū gan ar tapetēm , gan špaktelēšanu un krāsošanu, gan ar putjiku , ja tik dikti gribās, Bet padomi par meistariem arī ir pareizi. Pareizi tauta saka: bez mazgāšanas neiztikt, ja gribi krāsot vai tapetes līmēt. Nekas klāt neturēsies un TĀDA grunts vēl nav izdomāta. Vispār tapetes nelīmē, būs *irsā darbs un materiāls. Labākais variants jau ieteikts; iestieptie plēves griesti. Labāk tomēr uzaicnāt kādu , kas to izdara. ··· Griesti: Kā lēti sakopt griestus? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Krīta klājuma noņemšana no griestiem (17)
Kā vieglāk dabūt nost no griestiem krīta klājumu?
Var mēģināt ar Karcher augstspiediena sūkni, bet tad visa māja būs kā cūkkūts. šitajā sakarā - nu jau kādu pusgadu domāju - nu kur cilveki agrāk bij atādi ideJoti, ka visas malas (arī sienas) ar krītu zieķēja. tagad to dabūt nost.. bbrrrr. Ar birsti un ūdeni, mīļā! Ar rullīti ūdeni un pēc labas samērcēšanas ar špakteļlāpstiņu. Ja nav kultūrslānis gadsimtu biezumā, var pielietot birstes variantu. ar špakteļlāpstiņu..iepriekš atmiekšķējot! ··· Griesti: Krīta klājuma noņemšana no ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu