Griestu krāsošana

Griestu krāsošana - jautājumi un diskusijas

Kā remontēt ar krītu krāsotus reģipša griestus? (10)
tā lai nelobītos no reģipša papīra kārtiņa un neveidojas pumpa
Droši vien nav mitrum izturīgais reģipsis, tāpēc mazgāt krītu nost nevar! Ja biezs krīta slānis, tad var pa sauso nokasīt- cik var un pacietība ļauj! Un tad to, kas palicis nostiprini ar dziļumgrunti! Un tad jau var špaktelēt. Kasi nost kriitu un gruntee. Kraasot var ar Bindo20 , bet buus spiidiigi griesti , un redzees visus defektinjus. Labaak kraaso ar mateetu kraasu, piem Bindo 3 vai Bindo7. Vēl ir variants...Ko iesaku daudziem ,pie štruntīgi uzlikta riģipša ( izcelsme-Rīgas ģipsis!!)..
Liriet virsū otro kārtu , gan uz sienām ,gan griestiem..
Jurks, palabošu- nevis zilgans, bet zaļš. Jā! Kā shveps raksta! Tā grunte, kādreiz saucām- tīfgrunte! Iziet visam cauri un nostiprina. Bet par cik regips nav mitrum izturīgs, bet var būt ir? Ja zilgans tad ir! Ja nav tad nevajag uz reiz baigi trekni gruntēt, labāk pa druskai vairākas reizes, starp reizēm lai nožūst. ··· Griestu krāsošana: Kā remontēt ar krītu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Cik nepreciizs jautaajums, tik nepreciiza atbilde - ar konkreetiem griestiem piemeerotu grunti. Veikalaa pateiks, tik neaizmirsti, ka tev jaazin arii pateikt kaadi tie griesti, kas par materiaalu un kaadaa staavoklii. Ar Tīf grunti firmas Knauf. Vislabākais ir ar STOPGRUND. Vēl ideālāka vairāk nav uz pasaules grunts tieši griestiem. ··· Griestu krāsošana: Ar kādu grunti labāk gruntēt ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Virtuvē padomju laika griesti, kā nokasīt veco krāsu? (11)
Noprot, ka sajaukts krīts ar baltu krāsu , vietām atlobījies, slapinot un kasot nost iet vietām. ja tstaasu to kas nenāk nost vai atkal nelobīsies
Silts ziepjūdens ,lielā maklovica ,kāpnes un špahteļlāpstiņa .Var nokasīt līdz "kaulam",un tad līdzināt ,vilkt ,taisnot darināt un dekorēt ,kā sirds vēlās . Sniegarozei jaapiekrīt...vienīgi--pirms kā vēlas-- kaadu grunti savelkošu:) I Var labot šos pašus griestus :
1) Nolādēt 15x to mūdzi, kas tādu *uiņu uzmeistarojis, 2) mazgāt un kasīt nost visu to, kas nāk un kas nenāk, 3) dziļumgrunts, bet ne no lētajiem sūdiem 4) rotband, ja vajag piemest dziļākas vagas 5) špahtelējums 6)tālāk pēc izvēles. (betokontaktu lieto zem flīzēm vai vietās, kur skaidri redzams, ka ar labu apmetums klāt neturēsies,izkritušās paneļu šuvēs utt.Ja tādas vietas ir, tad betokontakts pirms rotband)
II Var likt jaunus griestus no riģipša
III Var likt piekaramos griestus
es gan liktu nošaut to, kurš izgudrojis reģipsi.... es par to,kā saka selnija_ pacietigi kasi tik nost,bet kur vēl padomiju laika paliekas tik ilgi??hmmm ··· Griestu krāsošana: Virtuvē padomju laika griesti, ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai var krāsot putuplasta griestu plātnes? (16)
Lūdzu padomu pieredzes bagātajiem: Vēlos pati atsvaidzināt istabā reljefu putuplasta griestu segumu nokrāsojot tos ar ūdens emulsiju. Vai to var darīt ar rullīti? Vai putuplastu vispār drīkst krāsot? Paldies.
Un kāpēc lai nevarētu, bet tu nepareizi darīsi māšuk. Uzlīmē plāksnēm vispirms plastikāta loksnes un krāso loksnes, nevis paneļus, tu ne ar kādiem rullīsiem mūzam nedabūsi vajadzīgo gludumu. Bet... krāsot var/drīkst gandrīz visu, pat degunu. var krāsot!
vislabāk paņem divus , ne lielas atkapes,toņus, ar pirmo pilnīgi visu nokrāso, bet ar otro tikai pa virsu viegli norullē, lai tikai reljefs iekrāsojas :)) defektu pārvērtīsi efektā!
Jāpiekrīt arte - putoplasts nu nav labs iekšējai apdarei ! Tad jau labāk to nokasi nost un pieskrūvē ģipškartonu ! nu man domāt labāk noņemt to putuplastu, nomazgāt/nokasīt visu ko no tiem griestiem var, piešpaktelēt ja ir kaut kas ļoti drausmīgs un vai nu nokrāsot baltā krāsā un tāpat būs labāk.

Jo imo putuplasts ir viens no draugsmīgākajiem iekšējās apdares materiāliem, sorry.
Putuplasta dekoratīvo griestu plākšņu galvenie trumpji ir siltuma un trokšņu izolācija, kā arī iespēja paslēpt griestu virsmas defektus. Gadījumā, ja putuplasta plāksnes laika gaitā nodzeltējušas , tās var vienkārši nokrāsot ar ūdens emulsijas krāsu. Rullīti nospiežot, veidosies reljefs divkrāsu raksts, bet atstājot mitrāku, plāksnes tiks nokrāsotas pilnībā. (Nekas uz galvas Tev negāzīsies) ··· Griestu krāsošana: Vai var krāsot putuplasta ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā nokrāsot finiera (saplākšņa) griestus? Baltus. (14)
Priekšnama griesti finierēti pirms 14 gadiem, bija lakoti, tagad gribu nokrāsot baltus, iegādājos uz ūdens bāzes mazgājamo kāsu "VIVA color", kas vēl nepieciešams un kāds ir sagatavošanas un krāsošanas process? paldies, ja ...
Es te no pieticīgo sarakstā..))
1. Sarunājām tirgu ar meitenem, lai atdot olutraukus. Bet ne prastus, a kur pa 30 olam fasešana. Jaunie neatceras, varbūt, bet tirgu joprojām izmanto. Tadas smukas paplatītes izskātās.
2.Ņemam prasto līmi. Vispirms kartīgi noberžam vecus griestus, lai viss ir līdzens. Tad kārtīgi , pa gabaliņam, līmejam klāt paplatītes ar spiciem galiem uz leju. Nesteidzoties un atpūšoties pa starpu, līmejam griestus. Obligāti nesteidzoties, jo tad nav šķirbu, viss cieši klāt un izskātās, kā dubļu vulkana izvirdums pa ceļām paviesojās jūsu koridora. )))
3. Nu, olu griesti gatavi un atliek tikai uzpūst virsu krāsu. Protams, kā labāk balto, izskātās, kā Sniega karalienes īpašums, bet esmu redzejusi arī krēmkrāsas griestus un cita. Katram sava gaume un vēlmes. Pašizmaksa tādiem paštaisītiem griestiem nesalidzīnāma ar regipsu un t.t.t
Tiem, kas pasaka, ka nav laika šīta ņemties. Saaicināju draugus ciemos, vīrieši , dīžoties ar spēku, ātri un labi nobēržeja griestus un tad nodēvās dzerieņu garšošanai. Pa to laiku sievietes sagatavoja uzkodas un , kad veči nemaisijas pa kājām koridori, akurāti pielimēja paplates un pievienojās tusiņam. Otrā dienā pa vakaru pati nokrasoju ar pulverizātoru. Kopā laiks aizņema apmērām 2 stundas, jo dzīvokļa koridors pēc kvadratūras nedaudz atšķirās no Rīgas pils kvadratmetriem.
beidziet ar to ģipsi! pfe! un nekādas 1000 špahteles! Grunti vajag, bet tālak--lai elpo! Lai dzīvo finiera faktūra, patīri ar lupatu nost mazliet...
redzēsi--brīvs uzreiz un elpos pasaule! Interjeru uzreiz radošaku var pieķert nevis glumos spoguļus ar bleķā kantītēm, brrr!
> Luusila
Pļac, ka viena iebrāzās un visus nolika pie vietas)))
Pa temu gan. Padalijos ar pieredzi, ka var iztikt bez regipsa un dārgas krāsošanas. Cik man zināms, šeit ir PA un brīvs rakstīt visiem.
uzsliipee veco laku ar rupju smilspapiru,nogruntee un kraso Ja griestu laukums nav liels, var apsvēr tiespēju apšūt pa virsu ar rīgipsu. Bet tā notīram uzmatējam ar rupju nsmilšpapīru, gruntējam, spaktelējam, slīpējam, gruntējam, nokrāsojam 1reiz, ja vajag piešpektelējam, krāsojam pa smuko otreiz. Jārēķinās ar špaktelēšanu, jo baltiem griestiem visas šķirbas būs redzamas, ja nešpaktelēs. Vēl var noplēst to apšuvumu nost. Ieliec bildi, vai atsūti personīgi man. ··· Griestu krāsošana: Kā nokrāsot finiera ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā lēti sakopt griestus? (21)
Gribu sakārtot istabā griestus, tagad ir tādi postpadomju, šķiet, balsināti. Ar mazām plaisiņām, sajūta, ka apmetums saplaisājis. Dzīvokli īrēju un negribu ieguldīt ļoti lielus līdzekļus, jo saimniece remontu neapmaksās ...
veikala jaatrod laba grunts un nekas nav jakasa nost. var spaktelet un krasot. cik kvadratmetri tur ir?Griestu krāsošana nav dārga.
Deisa-Tu pati tās tapetes uz griestiem līmēji?
Ja griest augstums 2,50 un telpa 8 m2,tad varbūt,bet ja tapetes garums ir 4-5 metri,tad pēc 1 loksnes būsi gatava maksāt jebcik,lai tik kāds uzlīmē.
nu....nomazgāt nav nemaz tik grūti...pāris stundas un kārtībā...vajag tik gribēt Par putuplasta plāksnēm aizmirsti. Manuprāt porņuhs ne materiāls. Grozies kā gribi, bet neiztiksi bez sienu un grīdu piesegšanas ar plēvi, vecā balsinājuma noņemšanas ( samitrinā tun atmirkušu ar špakteļlāpstu nokasīt), rūpīgs otējums ar grunti samazgājot atlikušo krītu, ļaut nožūt, un tad vari bāzties virsū gan ar tapetēm , gan špaktelēšanu un krāsošanu, gan ar putjiku , ja tik dikti gribās, Bet padomi par meistariem arī ir pareizi. Pareizi tauta saka: bez mazgāšanas neiztikt, ja gribi krāsot vai tapetes līmēt. Nekas klāt neturēsies un TĀDA grunts vēl nav izdomāta. Vispār tapetes nelīmē, būs *irsā darbs un materiāls. Labākais variants jau ieteikts; iestieptie plēves griesti. Labāk tomēr uzaicnāt kādu , kas to izdara. ··· Griestu krāsošana: Kā lēti sakopt griestus? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu