Koka logi

koka logi foto attēls

Koka logi - jautājumi un diskusijas

Kuri logi labāki - koka vai plastmasas? (36)
Šobrīd esmu neizpratnē, kuri logi labāki - koka vai plastmasas? Man ir koka karkasa māja, nolēmu nomainīt visus logus, bet nu vairs nesaprotu, kādus pasūtīt - koka vai plastmasas, visi aptaujātie gudrīši dalās tieši uz pusi - vieni par...
Ko ar tiem koka logiem bāžas pudelei pa korķi.
Nav tie koka logi nekāda medusmaize, prasa lielu kopšanu un tāpat beigās būs līki. Cik tie koka logi elpo ar ? Ar "ziemas ventilāciju" būs pietiekoši PVC logiem, lai imitētu to elpošanu...
Normāli koka logi, kas nevērpjas rāmis ir no līmētiem dēlīšiem, līdz ar to tie neelpo tieši tāpat. Koka logi subjektīvi izskatās labāk. Bet no praktiskuma labāki ir plastmasas, jo vieglāk kopt. Tikai ja izvēlas plastmasas, neiesaku ņemt kkādus pašus lētākus. Labs profils ir Rehsu un tas, ko taisa hl studijā..
Tādi man stāv, jau 9 gadus, citai mājai ar Rehau profiliem, kalpo bez problemam jau 17 gadus
koka Protams ka koka!!! Koka. Tie elpo,plastmasa logiem vajag drūmāko ventilāciju,citādi pelējums Visur- garantēts!! ··· Koka logi: Kuri logi labāki - koka vai... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Koka logi Hroščova laika mājā (12)
Savā "Hrušķovkā", pagaidām tikai vienā sitabā (istabā, kurā ir balkons), vēlos uzstādīt koka logu (ar balkona durvīm). Skatos googlē, bet nevaru saprast, kā izvēlēties uzņēmumu vai ražotni... Varbūt no pieredzes kāda/s kaut ko var...
Man par to visu ir profesionāla izpēte, tāpēc netaisos strīdēties ar tūristiem, jo tiem vienmēr viss labāk redzams. Kvalitatīvs koka logs noteikti būs dārgāks par plastmasnieku. Apkure tagad dārga, tāpēc Latvijas apstākļos pietiekamu siltumizolāciju nodrošina tikai dubultie logi,vai paketnieki ar divām gaisa spraugām. Padomju laiku logi derēja toreiz,kad bija lēta apkure. Un kas ar vecajiem koka logiem? Ja nav izpuvuši ieteiktu, kārtīgi noņemt veco krāsu un pārkrāsot. Nedomā, ka jaunais koka logs nepaliks ar šķirbām, koks tomēr gan žūst, gan uzsūc ūdeni līdz ar to deformējas.
P.S Ja doma tos plastmsveidīgos koka logi, tur jau nav ne smakas no koka, tad jau labāk ņemt PVC būs 2tik lētāk.
Jā,bija laiki,kad katram normālam vīrietim bija jāprot māju uzcelt. Tagad pat logu izgatavot prot tikai retais. Pamēģini iepazīties ar kādu galdnieku. milu individualos razotajus,,,mazus uznemumus,,,kur meistars strada ar prieku un izdomu. ··· Koka logi: Koka logi Hroščova laika mājā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi. (26)
Pieredze, viedokļi?
Vispār jau koka logu ražošana tagad ir "uzlikta uz konveijera", tāpat, kā plastmasas, tikai koka skaitās "ekskluzīvāk". `Visi nopietnie ražotāji tos ražo pēc vienotas tehnoloģijas, izmantojot vienu un to pašu armatūru.
Vecos, "klasiskos" koka logus es šeit neapskatu, manuprāt noiets etaps un vienīgais iemesls pie tādiem pieturēties - ja mājai ir kultūrvēsturiska vērtība un arhitekts neļauj mainīt.
Alumīnija.Labi,bet dārgāk. ja koka logi tad tādi kā agrāk,ar divām vērtnēm,no masīva koka,sie te ko ražo tagat ,modernie,līmētie un imprignētie,koks tur tikai ir nosaukumā,tad ņemt labāk platmasu,jo būs lētāk..... Bez šaubām estētiskāk izskatās koka logi, bet praktiskāki viennozīmīgi ir PVC logi, lai gan gaumes lieta. Svarīgi izvēlēties atpazīstamu ražotāju, jo iepērkot garāžas ražojumu pastāv ļoti liela varbūtība iegrābties. Draudzīgums videi,-laikam tomēr pvc, jo koksne tiek apstrādāta ar hvz kādu ķīmiju, bet pvc ir tikpat nekaitīgi kā pvc tējkanna. Nu esmu redzeejis ekologjiskos koka logus laikam nu jau peec gadu 5 eksplutaacijas. No aarpuses tiesi taadi pashi kaa visi vecie koka logi, kraasa/laka aplupusi un nolobiijusies. Jaanjem rokaa draashu birste, celtniciibas feens un jaakjeraas pie atjaunoshanas.
Ja ir to veeleeshanaas dariit ir peec perioda, tad kas vainas kociniekiem. No iekspuses jau arii kraasa dzeltee, apskrambaajaas.... Plastmasniekus atliek ar mitru lupatu ik pa briidim parslauciit.
··· Koka logi: Koka logi vai plastmasas logi. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Logi - koka vai plastmasas, atsauksmes par firmām (14)
Jaamaina logi un aardurvis.Luudzu iesakiet labu(nav runa par cenu) firmu un kaada ir tiesi juusu pieredze-koka logus vai plastikaata?paldies jau ieprieks.
Nepiekrītu Ohfordam... Man jau deviņus gadus stāv plastmasas logi un izskatās kā jauni. ( koka logiem sen jau kaut kāda profilakse būtu jātraisa) Nepērc lētos variantus bet skaties pēc firmas , kas strādā jau ilgi un paši ražo logus. Negribas piekrist Ohfordam...

Iespējams, ka citi plastmasas logi arī vērpjas, ja sliktas kvalitātes...

Man plastmasas logi un balkona durvis no 99. gada un nav nekas savērpies. Gealan profili par furnitūru neatminos.

Ja šodien būtu jāliek es atkal liktu plastmasu. Domāju, ka koka logi ik pēc kāda laika būtu jākrāso/jālako.
No praktiskā viedokļa plastmasas logi.Siltumnoturība-kameras,mazāk paķlauti temperatūras svārstībām..Jāpievērš uzmanība profilu ražotājjam un it sevišķi izmantotajam metālam plastmasu profilos..Dažādi biezumi,platumi-stingrība.Stiklu paketes iespējams pasūtī ar dažādu siltumnoturību..ultravioletie......utt..Ļoti būtisks ir montāžas processs.. daudziem svīst logi..Praktiski Latvijā ļoti maz kuri to prot veikt, ierēķinot rasas-aukstuma punktu caursalšanai..Palodžu , aiļu-malu siltināšna...uz vakuma principa. Vienīgais, ko šodien darītu savādāk - spraugas pakotu ar vecajām labajām pakulām. Putas nav nekāds blīvējamais materiāls...

Ar laiku sadrūp un tad sāk svilpot vēji :)
Koka jūtami nolietosies, ja vien nedzīvosi sterilā vidē, laka nonāks nost, utt (sevišķi ja dzīvnieki, vai ziemā veidojas rasas punkts kaut kur iekšpusē, kas sakrāsies uz palodzes), bet tas ir gaumes jautājums, es laikam neliktu, vismaz ne dzīvoklī. Ja gribas tā sterilāk, labāk plastmasas. Latvijā ir 1 vai varbūt 2 firmas, kas logus taisa uz vietas, pārējie sūta no poļiem. Tā ka dikti lielas starpības starp pārējām firmām nebūs. Čiekurkalnā vislētāk. Ir viena nianse. Parastais variants - sapūš putas, uzliek riģipsi un viss. Ziemā no palodze snāk aukstums, no sāniem arī. Viss kārtīgi jānopako. Es taisīju variantu, ka man ieliek logus, palodzes tikai noslēja stūrī. Apakšā liku putuplastu un brīvās spraugas ar putām. Sānos arī var putuplastu ar putām, varbūt vati. Tad būs OK. Tagad modē 3kameru logi - pakete ar trīs stikliem. Ja dikti vajag to leetiņu firmas kontaktu, dod ziņu. ··· Koka logi: Logi - koka vai plastmasas,... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi? (19)
Vai ir kāda būtiska atshkiriiba - koka logi vai plastmasas, jo nenem vērā, ka koka ir daudz dārgāki. ..
Skatoties kada maja.Koka majai jaliek tikai koka logi,parejam var likt platmasas logus. Ja liksi plastmasas, tad uzzini cik profilu rāmis. Vajag 5, jo dažas frmas vēl liek 3.
Savam dzīvoklim ieliku plastmasas logus pagājušo rudeni. Ziemā bija silts, bet tagad vasarā jātur logi vaļā, jo liekas, ka trūkst gaisa, rāmji neelpo, bet, uz ziemas vēdināsānu atstājot, nāk iekšā ielas trokšņi un putekļi.
koka logi elpo, un ir izturiigaaki pret saules UV starojumu, kuri plastmasu 10-15 gadu laikaa saeed...dabiigs matreaals ir tomeer dabiigs un gadiem parbaudiits Koka logi esot veselīgāki,elpojot.Toties pēc laikiem izkalst,sametas,mitrumā piebriest.Ļoti jāseko līdz,lai tas viss nenotiktu.Ar plastmasas vienkārši,nu jau septīto gadu nav problēmu un krāsa arī ietaupas. ...un kādas firmas lūdzu?
...vai tehniskajā izpildījumā ir atšķirība vai tik cenā?
··· Koka logi: Koka logi vai plastmasas logi? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu