Koka durvju restaurācijas izmaksas.

Vecām koka pildiņu durviim un kaarbai noņemt kraasu, noslīpēt un nolakot. Nelieli bojājumi un vecās kraasas paliekas var būt. Vecuma piegarshai :) Durvju izmērs 205x80cm.

kvarts  1 1 Veco restaurācija izmaksās stipri dārgāk , kā jaunu iegāde....

Jurijs55    2 Ja pats restaurēs, brīnišķīgi. Agrāk taču bija durvji, nekā šodien "durilki kartonnije" no Šanhāja (un, starp citu, par normālo durvju cenu, "pateicoties" vietejo tirgoņu alkātībai).

DanaL    9 Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme.

Marija_Anna  1 1 Koka durvis , masīvkoka , elpo pavisam citādi kā sīmētā kartona durvis vai saaudzēto koka brusiņu durvis. Un izskatās arī. Var mēģināt ar krāsas noņēmēju , tagad ir labs pieejams, var ar fēnu , kasīt, slīpēt , špaktelēt, gruntēt , krāsot. Nekas neizdarāms. Veikalā visu saliks pēc tehnoloģijas, tikai jādarbojas. Un vērtība būs tām durvīm pavisam cita, arī emocionālā.
Pati esmu padarbojusies ar logiem un durvīm, tikai sev. Tāpēc uz perfektu rezultātu pat nemērķēju , bet iegūtais apmierina.

joens  2 1 Kvalitatīvi pie meistara - tūkstoši viens, divi. €

Pašam pa vakariem ķimerēties - varbūt pa mēnesi izdosies pieveikt. Izmaksas galvenokārt vajadzīgo instrumentu nomai (fēns, stūra slīpašīna utt.). Tiesa, sapuvušo elementu nomaiņu veikt mājas apstākļos tik vienkārši nesanāks.

pusmuuzhs    1 Darbs ir grūts...bet rezultāts labs...protams tas atkarīgs ..cik katrs savu darbu novērtē...kāds pa štuku...bet kāds ..lētāk...pamēģini vienas durvis uztaisīt...un tad parēķini cik Tu gribētu par darbu..un tad redzēsi..kas ko maksā

vilx    1 Ja zem krāsas nav špakteļa, tad 3-4 vakari ar fēnu, tad pāris vakaros noslīpē ar vibro slīpmašīnu līdz baltam kokam, stūrīšus ar slīppapīru un dēlīti, un tad ar nitrolaku vismaz četras kārtas jāuzklāj, otro kārtu noslīpējot ar 200 smilšpapīru, trešo kārtu ar 1200 smilšpapīru. Durvju līstes gan jāpērk jaunas, iesaku.

Ja zem krāsas ir špaktelis, tas jānoslīpē vispirms ar leņķa slīpmašīnu. Un tas jau ir reāls čakars.

Nu un ja līdzenās virsmas nodzen ar lentas slīpmašīnu vai elektrisko ēveli, un pie rokas ir arī stūru slīpējamais, tad darbs rit pavisam ātri. Principā, ja durvis nav špaktelētas ,ar prof rīkiem vairāk par 5 stundām nav ko darīt, lai dabūtu līdz baltam kokam. Nu un ja par to prasa 1000-2000 eiro, varbūt ir vērts mainīt profesiju?

joens    2 Tā kā darba pienākumos ik pa laikam vecas durvis trāpās, drusku tēmā orientējos. Ja durvis atdod uz darbnīcu, tur tie tūkstoši salasās un arī strādās pie mēneša ar pareizajām tehnoloģijām. Pa 5 h pat pieredzējis meistars tādas vecās durvis nenotīrīs, kur nu vēl iesācējs dzīvoklī. Un pilnīgi noteikti kādus sīkumus būs jāremontē/jānomaina.

anis  1   Spogulīt,spogulīt saki man tā-neesi provokators? Uzdod jautājumu zinot atbildi(vismaz iedomājoties). Objekta sarežģītība un ieguldītā darba apjoms pļāpu līmenī jau nav nosapņojams! Līdz ar to galējās izmaksas...

anis      Nu re-bilde jau gaišāka... Pieņemu,ka prasīs tas dienas trīs-pabrutālā variantā. Ar plānu krāsas kārtu fēnot pasarežģīti. Tad atliek pieskaitīt materialus un summa būs rokā. Dabūsi onkuli par piecīti stundā vai dosi RE RE,tas jau arī daudz ko izmaina...

vilx    4 Koka durvju restaurācijas izmaksas. foto Nu tās ir ar špakteli! Veiksmīgi nojāties.... Bet ir daudz līdzenu virsmu - var mēģināt noslīpēt ar lentasslīpmašīnu, smilšpapīri gan var daudz aiziet. Var mēģināt ar leņķa slīpmašīnu, vienas durvis pamēģināju, bet kādās pāris vietās palika nejauši ieslīpētas rievas - jo leņķa slīpmašīna nav mans ikdienas darbarīks. Jā, stenderes gan slīpēju ar leņķa slīpmašīnu, stunda un gatavs!

Pieliku bildi, iekšējās ārdurvis, pavisam svaigas, kur ir arī gabali mainīti atslēgas vietās un stenderē ar domu ka zem nitrolakas ar laiku nodzeltēs, kā arī špaktelētas dažās vietās ar lakas-skaidu maisījumu, nu un n-tie skrūvju caurumi izurbti un tajos sadzītas tapas.

joens    1 Hmm, es bildē redzamās durvis apskatītu vēlreiz tā uzmanīgi, pagaidām iespaids par padomjlaika apmēram 60-o gadu durvīm. Vai jēga ar tādām ķēpāties, nu nezinu nezinu. Bet bieziem krāsas slāņiem te varbūt arī ķīmiju izmantot nav žēl.

Virgo    1 Ja uz durvīm jāliek pāris kg špakteles, tad nafig tādas durvis... tur no "vecuma elpas" nav ne smakas....

kosrem      ....nonjemt kraasu, nosliipeet un nolakot. ap 100 eur. Ar visu laku. Darbs vien būs 80 eur. jo divās dienās jāiekļaujas. Palīgstrādnieka prasības ir 30-40 eur. par darbadienu. Nu ja gribam smuki un skaisti jāliek klāt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu