Koka durvis

Koka durvis - jautājumi un diskusijas

Koka ārdurvis dzīvoklim (23)
Kur labāk pirkt koka ārdurvis dzīvoklim? Saprotu. ka Būvmateriālu veikalos nav ko skatīties. Un vai koka ārdurvis +metāla būtu labāks variants par vienām stabilākākām metāla durvīm?
11:04, tev baigi ir ko ņemt mājās???
Un kādēļ urbi? To ar fleksi izdarīt ir vēl ātrāk, itsevišķi, ja daudzsstāvenē visi kaimiņi miruši.
Sameklē tuvāko galdniecību, painteresējies par atsauksmēm un pasūti. vienigais iemesls var buut skanas izolaacija. uzstadisi metaala,ne kinas un ne leetaas ,gatavaas,bet pasuutiitas spec. tavai ailei.ar dubultaam gumijaam.daudzpunktu atsleegu un otru skandinavu tipa.labaak bez dek.apd. paneliem. tad arii uzzinaasi vai otras vispaar vajag. Neiesaku koka durvis. Pērc kur gribi, visas ražotas no slapja koka. Kā sāks žūt, plīsīs. Ieteiktu metāla ārdurvis un iekšdurvis skaņas izolācijai Pēc savas pieredzes ar klientiem varu teikt 100%...izvēloties ārdurvis jāņem vērā arī to ka Tu dzīvo starp nelugtiem viesiem. Ārdurvis labāk pasūtīt ar tā saucamo zirneklatslegu un metāla. Kas ražotas no 2, 5mmbieza tērauda. Pakotas. Iekšdurvis koka ozola un individuāli galdniecībā pasūtītas. ··· Koka durvis: Koka ārdurvis dzīvoklim lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Koka durvju restaurācijas izmaksas. (25)
Vecām koka pildiņu durviim un kaarbai noņemt kraasu, noslīpēt un nolakot. Nelieli bojājumi un vecās kraasas paliekas var būt. Vecuma piegarshai :) Durvju izmērs 205x80cm.
Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme. Nu tās ir ar špakteli! Veiksmīgi nojāties.... Bet ir daudz līdzenu virsmu - var mēģināt noslīpēt ar lentasslīpmašīnu, smilšpapīri gan var daudz aiziet. Var mēģināt ar leņķa slīpmašīnu, vienas durvis pamēģināju, bet kādās pāris vietās palika nejauši ieslīpētas rievas - jo leņķa slīpmašīna nav mans ikdienas darbarīks. Jā, stenderes gan slīpēju ar leņķa slīpmašīnu, stunda un gatavs!

Pieliku bildi, iekšējās ārdurvis, pavisam svaigas, kur ir arī gabali mainīti atslēgas vietās un stenderē ar domu ka zem nitrolakas ar laiku nodzeltēs, kā arī špaktelētas dažās vietās ar lakas-skaidu maisījumu, nu un n-tie skrūvju caurumi izurbti un tajos sadzītas tapas.
Ja pats restaurēs, brīnišķīgi. Agrāk taču bija durvji, nekā šodien "durilki kartonnije" no Šanhāja (un, starp citu, par normālo durvju cenu, "pateicoties" vietejo tirgoņu alkātībai). Tā kā darba pienākumos ik pa laikam vecas durvis trāpās, drusku tēmā orientējos. Ja durvis atdod uz darbnīcu, tur tie tūkstoši salasās un arī strādās pie mēneša ar pareizajām tehnoloģijām. Pa 5 h pat pieredzējis meistars tādas vecās durvis nenotīrīs, kur nu vēl iesācējs dzīvoklī. Un pilnīgi noteikti kādus sīkumus būs jāremontē/jānomaina. Darbs ir grūts...bet rezultāts labs...protams tas atkarīgs ..cik katrs savu darbu novērtē...kāds pa štuku...bet kāds ..lētāk...pamēģini vienas durvis uztaisīt...un tad parēķini cik Tu gribētu par darbu..un tad redzēsi..kas ko maksā ··· Koka durvis: Koka durvju restaurācijas... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu