Durvju remonts

Durvju remonts - jautājumi un diskusijas

Koka durvju restaurācijas izmaksas. (25)
Vecām koka pildiņu durviim un kaarbai noņemt kraasu, noslīpēt un nolakot. Nelieli bojājumi un vecās kraasas paliekas var būt. Vecuma piegarshai :) Durvju izmērs 205x80cm.
Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme. Nu tās ir ar špakteli! Veiksmīgi nojāties.... Bet ir daudz līdzenu virsmu - var mēģināt noslīpēt ar lentasslīpmašīnu, smilšpapīri gan var daudz aiziet. Var mēģināt ar leņķa slīpmašīnu, vienas durvis pamēģināju, bet kādās pāris vietās palika nejauši ieslīpētas rievas - jo leņķa slīpmašīna nav mans ikdienas darbarīks. Jā, stenderes gan slīpēju ar leņķa slīpmašīnu, stunda un gatavs!

Pieliku bildi, iekšējās ārdurvis, pavisam svaigas, kur ir arī gabali mainīti atslēgas vietās un stenderē ar domu ka zem nitrolakas ar laiku nodzeltēs, kā arī špaktelētas dažās vietās ar lakas-skaidu maisījumu, nu un n-tie skrūvju caurumi izurbti un tajos sadzītas tapas.
Ja pats restaurēs, brīnišķīgi. Agrāk taču bija durvji, nekā šodien "durilki kartonnije" no Šanhāja (un, starp citu, par normālo durvju cenu, "pateicoties" vietejo tirgoņu alkātībai). Tā kā darba pienākumos ik pa laikam vecas durvis trāpās, drusku tēmā orientējos. Ja durvis atdod uz darbnīcu, tur tie tūkstoši salasās un arī strādās pie mēneša ar pareizajām tehnoloģijām. Pa 5 h pat pieredzējis meistars tādas vecās durvis nenotīrīs, kur nu vēl iesācējs dzīvoklī. Un pilnīgi noteikti kādus sīkumus būs jāremontē/jānomaina. Veco restaurācija izmaksās stipri dārgāk , kā jaunu iegāde.... ··· Durvju remonts: Koka durvju restaurācijas... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Finiera durvju špaktelēšana (5)
Varbūt kādam ir padoms ar ko nospaktelet finieri tā lai nokrāsojot tas būtu kā stikls?
Snickeri; vienalga, no kura ražotāja. Visa sāls ir ne tik daudz materiālā, kā darītāja profesionalitātē un finiera kvalitātē. Viļņaini sametušos vecu durvju finieri laikam gan neizdosies pārvērst ideāli gludā virsmā. ......divkompomentu špaktele, arī to ko lieto autiņiem.......visa sāls ir virsmas sagatavošanā, gruntēšana, slīpēšana un atkal gruntēšana.....… Aizbrauc pie tiem kas līme stiklaplasta laivas un visādus citus krāmus . Viņi pārdod divkomponentu līmi un pigmentus, ko maisa klāt, Ar to var to panākt. trakaakais darbs, te jau mineetaas sspakteles. Varbuut kaadu uz epoksiidu baazes veidotu laku klaat entaas kaartas, un tad ar massiinu puleet ?
Esmu sen atpakl labu rezultaatu panaacis, durvis gan jaaiznnme araa, jaanoliek gullus uz stabila pamata.Taa laka taadaa veidaa pati nostajaas liimenii, kaa stikls ar laiku.
Vajag izvērtēt vai no jauna materiāla nav lētāk un ātrāk. Ja nē , tad tā ,kā jau te raksta. ··· Durvju remonts: Finiera durvju špaktelēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu