Zvana bezvadu durvju zvans bez iemesla

Situācija tāda, ka nedēļas nogalē divas dienas pēc kārtas pie durvīm zvana ( bezvadu zvans ar baterijām)! Aizeju, paskatos pa actiņu, neviena nav, atveru durvis - nekā! Pirmo reizi vēl nodomāju, ka par vēlu piegāju pie durvīm, bet otrajā reizē, ārā jau bija satumsis un kāpņu telpā bija ieslēgta gaisma! Kaimiņi un muļķošanās atkrīt, jo nedzīvo ne bērni, ne jaunieši mūsu kāpņu telpā, pārsvarā pensionāri un pāri, kuriem bērni jau savā dzīvē! Izplatītāji arī atkrīt, jo viņi zvana pie visām durvīm pēc kārtas un būtu dzirdami! Vai nu durvju zvans gļuko, ko iepriekš nekad nav darījis vai arī kāds pārbauda, vai kāds ir mājās! Citiem tas liksies smieklīgi, bet man sajūta nav no tām patīkamākajām. Ko Jūs par to domājat?

jurks    4 ir pieredzēti dažādi brīnumi, bet iedziļinoties problēmā izrādaās vienkārši elektroniska vaina.

inaralaima  3 7 Man pie durvīm zvanīja trīs dienas pirms vīratēva nāves.Interesanti,ka ap to laiku naktīs uzstājīgi zvanīja arī istabas telefons.Protams,ka pie durvīm neviena nebija un .paceļot klausuli,telefonā bija klusums.

rikititikitai    4 Man tā vienreiz bija ar tāda paša tipa zvanu, izrādījās, ka no mitruma kaut kādi kontakti "sagājuši uz īso" un zvans pats zvana. Vismaz tā man zinoši cilvēki paskaidroja.

Rubia      Zagļi.

marselis    4 ja klauve,zvana
tad kads nak ,lai ko pateiktu!

elektroniskie vadi
rukitis-sakarnieks!

Nensi10  5 4 Vecāmamma reiz stāstīja, ja pie durvīm klauvē, zvana un redzi, ka tur neviena nav...vaļā vērt nevajag, jo varot ielaist - slimību.
Naktī, kad slimnīcā mira vectēvs, arī klauvēja pa 3x-ēm, pie loga... tad - durvīm un beigās pie vecāsmammas, koka gultas kājgaļa. ...no rīta paziņoja, ka vectēva vairs nav.

Ja tā nav zvana vaina, tad iesp. kkāds brīdinājums...un ne tas - labākais...

AivarsN  4 3 Man tā kādreiz klauvēja. Vientuļā mājā,apkārt nevienas dzīvas dvēseles. Izrādījās,ka tikko nomirusī kaimiņiene pie vainas. Kā aiznesu puķītes uz kapiņa,tā pārstāja klauvēties.

Rudensroze18    3 Sen atpakaļ daudzstāvu mājā man arī bija līdzīgi - vairākas reizes ar dienas vai dažu dienu starpību zvans pie durvīm, bet pie durvīm neviena nav. Sajūta ne pārāk patīkama, vaļā nevēru, jo ir actiņa, pa kuru paskatīties. Tā arī paliku neziņā, kas tas bija.

Jason    7 Pensionāriem arī patīk izklaidēties. ;)

DanaL    1 Man negaisa laikā zvana uz nebēdu.

Rinkulis  2 3 Stiprini nervu sistēmu....Tie, kas grib redzēt, kas notiek tavā dzīvoklī - piezvanīs un pagaidīs, kad tu atvērsi...un tad izliksies vai nu par ūdens skaitītāju pārbaudītāju, vai tipa kaut kādu tupu aptauju veiks, vai kaut kā tamlīdzīgi.

Bērni arī var garām ejot muļķoties. Ieiet kādā svešā kāpņutelpā un tad pazvanīties...Tā ka tas nav nekāds rādītājs, ka tur NAV bērni - galvenais, ka bērni kā tādi ir.

Bet vēl ticamāk tā poga varbūt taisa jokus... respektīvi - elektroniska vaina. Es liktu uz to, ka zaļais kaut kur iemeties, kas var izsaukt tādus jokus.

joens    6 ( bezvadu zvans ar baterijām)
Te tad varētu būt tā sakne, no tā, ka zvana elektronika gļuko līdz tam, ka signālu padod 9.stāva kaimiņa istabas wifi agregāts vai blakus mājā parkojošā bentlija signalizācija.

orhidea    5 kaimiņiem ir tāds pats zvans ,ja zvana viņiem skan arī man un otrādi kaimiņi tie dzīvo 2 stāvus zemāk ..nav nekādas mistikas:):):)

nickie    4 oj cik labi, ka man tādam zvanam jau sen baterijas nobeidzās (uzpūtās arī tās, ko nomainīju) un tagad zvans ir tikai butaforija - neviens lieki netraucē, visi, kam mani patiešām vajag, sazvana pa tlf. vai vnk aizdomājas pieklauvēt.

HOUSE  1 2 https://www.youtube.com/watch?v=FEhrUFE7ZQI

Luusila  1 2 Daudzdzīvokļu mājā kaut vai blakus kāpņu telpā var būt kādam tāds pats zvans. Zvana pie viņa durvīm, bet šī bezvadu sistēma zvanu atfutbolē arī tev, un nav te nekādas mistikas un miroņu telegrammas. Mani fascinē šis laiks- tehnoloģijas attīstās, bet cilvēku prāti tumst.

ratans11  2   Nu ir divi varianti vai nu esi sagajusi sviestă vai ari damavojs tik nez kāds .Pakar ķiplokus starp durvim vai vel labāk virs ărdurvim un neņem galvā ko kaimiņi saka vai tenko.

Nesliktais  4 3 Puse atbildētāju te ir sagājuši sviestā ar mirušajām vecmammām un kaimiņienēm :)

Ineta25  1 1 Piekrītu Nensi 10 domām. Arī es nevērtu vaļā, jo daudz ir dzirdēts par sliktām zīmēm. Tikai nevajag pirms laika satraukties!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu