Dēļu grīdas slīpēšana

Virtues dēļu grīda- 6 m2, esoša, sen krāsota ar eļļas krāsu, kas vietām nolobījusies.
Vai iekš Oho ir kāds meistars, kas uzņemtos grīdas slīpēšanu?
Cik varētu darbs izmaksāt?
Vrb ir kādam zināms meistars?
Virtuve ar visu grīdu atrodas Pārdaugavā.

Edgars37    2 20-30 eiro par tadu sikumu, plus slipmasinas ire, plus smilspapiru lentes. Tur meistaru nevajag, pietiek ar veci, kas to masinu var pieturet, lai ta slipe vienmerigi un neizkasa bedres;).

Edgars37    1 Nu, turetajs lai ir tava zina;D, bet pirms slipesanas gan veca krasa janodzen ar celtniecibas fenu un spaktellapstinu nost, lai ta neielip smilspapira lente, jo tad varesi mainit tas lentes ik pa pusminutei, to gan vecis var izdarit, jo tas fens ir viegls;D.

solvitas    2 Tas nav tik vienkārši kā te raksta un apjoms mazs, tāpēc meistari negribēs izbraukt. Es maksāju 15 eur/ m2, ar visu laku apmēram 1000 eur samaksāju par 60 m2, bet bija arī meistari, kas prasīja 20eur par m2. Tieši tāpēc, ka to grīdas krāsu esot grūti dabūt nost un parastie meistari, kas veic citus remontdarbus, neņēmās slīpēt, jo varot sanāk viļņaina tā grīda un tas smagi, skaļi, netīri.

Araabs    1 Sāksim ar to,ka virtuve jāatbrīvo no mēbelēm.Nākošais,krāsota jau 100000 reižu.Dēļi ar kūkumiem.šķirbas ka pirkstu var iebāzt.Labāk tos dēļus izņemt,uzlikt grīdas plati on noflīzēt.lakota dēļu grida virtuvē ir kašmars!! Pašam ellotā,zinu no pieredzes:((

solvitas  1 4 Neklausi Arābu, laka rullē un man virtuvē ir lakots dēlis un nesūdzod, pat priecājos, ka neklausiju meistariem, kas ieteica eļlot. Tā eļļa ir murgs, draudzenei ir. Tā grīda izskatās visu laiku netīra taukaina ar tādiem kā pleķiem un nav spīdīgi gluda kā mana lakotā, sajūta, ka skabargaina tā eļļotā grīda. Iesaku lakot.

Araabs    3 Tur jau tā sāls ka neder!! Ieberzos konkrēti:((PS. pats vainīgs!! Būs remonts dēlš malkā un flīzes,protams uz grīdas plāksnēm.

saimnieks5      Apm 15-17 eur m2. Bez špaktelēšanas.

Nate  2 1 Cik maksātu 6 m2 jaunu dēļu> Noteikti lētāk, kā mūsu superdārgie meistari, kuriem vienmēr kaut kas traucē, te grīda ne tāda, te olas, te rūme maza.
Gan jau ir dēls, brālēna dēls, brālēns vai vēl kāds labs draugs, lai uzliek jaunus dēļus, nolako un būs lētāk. Un turpmākos 50 gadus nekādu problēmu, tik ik pa pāris gadiem uzliec jaunu lakas kārtu. Flīzes ir aukstas un slidenas. Ja grib pavisam lēti, biezu linoleju. Bik paskaties, lai tik nav baigie kalni apakšā. Ja arī kas, pēc 3 gadiem pa 30- 50 eiro nopirksi jaunu linoleja gabalu, 6 m2.

neko  4   "nolako un būs..."
un kāpēc cilvēkiem tā patīk cūkot dēļus ar lakošanu? Vismaz manuprāt, vaskošana daudz jēdzīgāka pieeja, īpaši jau virtuvē. Ar lakotu grīdu virtuvē problēmas būs jau pēc gada, nekādu 50 nebūs jāgaida.

dreamer      Ja vecie dēļi ir vēl labi: nav satrupējuši vai pārāk briesmīgi sagriezušies, tos plēst ārā nebūtu prāta darbs, flīžu vai jaunu dēļu likšana izmaksās krietni dārgāk un galarezultāts izskatīsies lētāk. Vecie dēļi ir nostāvējušies izžuvuši un nostabilizējušies, jaunie vēl žūs, sarausies plaisās un grozīsies.
Ar lielo stumjamo slīpmašīnu nevajadzētu būt problēmām arī krāsu noslīpēt. Vienīgi uz šādu platību jāņem uzreiz malu slīpmašīna ar lenšinieci nebūs kur ieskrieties.
Protams, vēl jāizdomā ko ar dēļu šķirbām darīt. Istabā varētu arī netaisīt ciet, bet virtuvē nebūs forši, ja zupa izlīs! Pirmkārt, jāizkasa vecā krāsa un cits kultūrslānis. Pēctam ja zem 3mm var vienkārši aizšpaktelēt, ja lielākas, var ielīmēt sausa koka līstītes.
Laka vai eļļa ir gaumes jautājums. Eļļa ir dabīgāka (lineļļa) - ar basām kājām staigājot jutīsi atšķirību, bet biežāk jākopj un nebūs glancētais spīdums kā lakai.

Students02      Esot perca, kas padara dēļu virsmu cietāku. Kad samainīšu sev grīdu, tad jaunajiem dēļiem meklēšu to!

dreamer  1 1 lineļļas pernica (jeb karsēta lineļļa) un pēc tam vasks, protams, to klāj pēc tam kad grīda ir dabūta tīra un gluda!
Youtube ir pamācības arī latviešu val.

HOUSE    4 Es protams atvainojos, kā neceltnieks esmu pāris grīdas atjauninājis un klausoties šo standarta bulšitu nevarēju noturēties.
Pirmkārt, jāsaprot, vai šī grīda ir pūļu vērta.
Otrkārt, ja slīpē, obligāti jāaizdara spraugas, pretējā gadījumā netīrumi krāsies un būs grūti kopt.
Treškārt, nevaskotu, neeļļotu, ņemtu pusmatēto parketa laku un pēc labas sagatavošanas, ietonētu, tad kādas trīs reizes lakotu. Starp kārtām pārslīpētu un grīda būtu gluda, tai nebūtu raupjumu, vietu, kur aizķerties netīrumiem.
Kāds meistars nesen sadzina naglas dziļāk, izslīpēja , neaizdarīja spraugas un naglu vietas, nolakoja pārāk plānā kārtā, starp tām nepārslīpējot un gar sienām atstāja nelīdzenas vietas tā ka kājlīstes pielikt būtu vesels piedzīvojums. Par to paprasīja 16 euro m2.
Varu tikai piebilst, ka tie, kas uzskata šo darbu par lēti paveicamu, lai ņem šādus meistarus vai liek laminātu un nepauž savas gudrības pārējiem.

Students02      Pārklājums, kas izgatavots uz poliuretāna bāzes... It kā nāk no Krievijas vai Šveices. Varbūt tādu arī piedāvā Koksnes ķīmijas institūts (LVKĶI).
Vēl kas!
Ja Tu slīpē grīdas dēļus, sākumā noēvelē nost krāsu. Pirms tam pārbaudi, vai vecie dēļi nav pienagloti no virsmas puses! Ja tā ir, tad ar magnētu atrodi katru naglu un ar dornīti iedzen dziļāk vecajā dēlī, lai ēveles zobu nesabojā.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu