Kur meklēt info par lauku gurķu audzēšanu?

Tā kā šeit nav sadaļas dārzkopjiem, rakstu šeit.
Meklēju informāciju par lauku gurķu audzēšanu. Kāda augsne šamējiem patīk. Kāds pH līmenis nepieciešams zemei, lai tie labāk ražotu, utt.

cilveex (2010-02-25 11:40)      Kur? Piemērām internetā>gūglē>gardening cucumbers>rezultātā
http://www.cucumbergrowingtips.com/
pēc autoes vecuma spriežot angliski vajadzētu lieliski saprast,
vai lv
http://lejkanna.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=249&Itemid=114

Evruciitis (2010-02-25 11:49)      Ko tur daudz izpētīsi:) sēj tik zemē,kas labi sairdināta,netaisi augstas vagas,lai neizkalst,ja laisti,tad ar ūdeni,kas ir saulītē sasilis,viņiem auksts nepatīk:( lai ir vietas kur stīgot,tātad platās vagās,man aug uz nebēdu,bez īpašām grāmatām:). Un ja studēsi ne mūsu zemes grādos,nekas vispār nesanāks!. Galvenais labu sēklu dabūt.

Tessa (2010-02-25 11:55)      gurkji ir jasej,kad zied kjirshi,es parasti seju dazhadas skjirnas-konserveshanai,eshanai,bet ar daudzumu neaizraujos.labas bija Kurzemes seklas,Maxima neperku,vienu gadu dabuju atkartoti set.siltumniicas man nav.
vispar chaklakie cilveki no ieprieksheja gada razhas novac seklu.es vienmer apnjemos un nekad to neizdaru:D

JurisK (2010-02-25 13:12)      Galvenais tiešām sēklas, arī esmu dzirdējis, ka Kurzemes sēklas labas. Kādreiz, kad bija vajadzība, konsultējos ar agronomu. Bet zemi jau tagad var pārbaudīt, taisīt analīzes - vērtīga lieta!

hortenzija5 (2010-02-25 13:18)      Ja gribi izaudzēt 7-8 tonnas gurķu, tad nav ko aizrauties ar Maximas, Rimi, Kurzemes sēklas vai citām sīkpaciņām. Aizbrauc uz Jaunmārupi. SIA "Mārupes sēklās" nopirksi sēklas ar garantiju lielākos fasējumos. Dabūsi arī info,ja nu bez tās nevar iztikt.
Sīkpaciņās labākie tiešām ir Kurzemes sēklas, tā saucamie melodiskie gurķi.

lacplosis (2012-09-16 11:44)      Angliski lauku gurki ir gherkin, bet viniem nau ipasi daudz lauku gurku skirnes, es teiksim zinu tikai vienu - Venlo, kuru var nopirkt suttons.co.uk, meginu to audzet neapsildama siltumnicaa Irija, es teiktu ka LV apstaklos to butu verts meginat.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu