Logu siltināšana.

Man ir koka logi. Jautājums- Kādas gumijas izmantot siltināšanai? Bez iefrēžēšanas.

euromens (2018-10-07 15:11)      vēl vari pagūt uz Depo, tur tev iedos gumijas

Tinte (2018-10-07 15:19)    3 Logu siltināšana. foto Rekomendēju pašlīmējošās; nopērc tik metrus cik vajag un pēc dažu minūšu darba nekas pa šķirbām vairs nepūš. Es pielīmēju tādas kā bildē.

Spoguliitis (2018-10-07 15:41)    2 Ir jaazin kaada ir sprauga starp raami un veertni. Un tad izveelas atbilstoshas gumijas. Pashliimeejoshaas, kaa Tinte jau teica.
Spraugu izmeeri iebaazot kozhljeni unaizverot logu. Peec tam pameeri cik taa ir saplacinaata. Un par gumiju profiliem vari paliisiit googlee. Es parasti izmantoju P vai D.

Ivars_on (2018-10-07 16:52)      Skatoties kādi ir logi.
Ja dubultie-veclaiku, saucu tos par pirmspadomju, iespēja IR.(lai gan - arī Hrušcova laiku dubultrāmju logi arī tādi ir bija/ir) tad abiem-iespēja (+estētiski ir iespējams tos padarīt gaumīgus, vēsturiskus) Mīnuss gan ir viens - kādā stāvoklī ir logi? Ja ik pa 5 g krāsoti- viss OK. Ja nē - bēdīgi - maināmi un metami būvgružos bez žēlastības.Un gumijas tai sliktākajā variantā nelīdzēs - jo ja logi nav labi kopti, aizsargāti no atmosfēras iedarbības, spraugas, kas pūš būs tikai tāpat vien dekorācijas - jo nekoptiem logiem būs mikroporas,kuras ar katru gadu palielinās, lēni, bet palielinās, kuras pūtīs, līmē cik gribi, logs būs kā siets-pūtīs.Efekts būs ´´ledains´´ rāmis, auksts, netīkams, it kā nepūš , bet siltumatdeve mīnusā.

Cita lieta padomjlaika ´´jaunie´´ logi. Nu tos , kuriem ir vienots rāmis un vērtnes (veramie logi) bija paredzēts skrūvēt ar sešstūrniekiem (10 izm. ja nemaldos). Tad nu tie - GALĪGS MĒSLS! jo lai cik labi nekopti, sākotnēji šie logi savulaiku netika pienācīgi izžāvēti ´´cepot´´ sērijveida padomju laika tipveida namus - pats pārliecinājos - i noņēmu krāsu, i spaktelēju, antiseptiķoju, gruntēju, krāsoju 2x, Teicams rezultāts!Pūta tāpat, līmēju ar P un D blīvgumijām, un tāpat - nācās vien aizlīmēt ziemā visus rāmjus, vērtnes ar skoču+tāpat bija ´´ledusauksti´´.
Tur nekādi gumiju profili nelīdzēs.

Protams, protams - it kā ir meistari, kuri var ´´uzburt´´ (par pakešloga cenu un +) ar iefrēzētu gumiju un vēl viņu knifiem arī tiem bēdīgi slavenajiem logiem no tipveida mājām, izolāciju no aukstuma (personīgi neesmu nekur dzirdējis par tādiem restaurācijas šedevriem).

Rezumē - VISS IR ATKARIGS NO JŪSU LOGA STĀVOKĻA/TIPA. (Vērts čakarēties vai nē)

vilx (2018-10-08 20:44)      Ūja, kur logiem tik lielas šķirbas, ka var tādas pašlīmējošās gumijas uzlīmēt?

rihtigais (2018-10-08 21:58)      Ja ir dubultlogi (divas atsevišķas vērtnes), tad hermetizēt vajag tikai(!) iekšējo vērtni.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu