Griestu remonts Hrušķova laiku ķieģeļu ēkā

Labdien!
Vēlos veikt istabas 17,5 m2 remontu. Notīrīju visu no visa vecā (emulsijas krāsa, krīts un kas tik tur vēl nebija) līdz pat apmetumam. Meisteru tam darbam nesaucu, jo darāmais - ļoti laika ietilpīgs process... Sākumā domāju, ka visu telu varēšu izremontēt pati, bet, saskaroties ar griestiem, radās jautājumi.
Tātad, ēka ir Hrušķova laika 5 st. ķieģeļu ēka. Remontējamā istaba atrodās pēdējā, proti, 5tā stāvā. Paneļu griesti. Paneļu salaiduma vietās atsedzās plaisas. Vietām apmetusms bija irdens un tāpēc vietam izveidojās patuveni 5mm līdz 1cm (un vairāk) lielas šķirbas. Bet, tas ir tikai vietām. Pārējās vietās šķirbas ir tikai apm. 1mm.
Jautājums: kā pareizāk rīkoties, lai plaisas varētu kātrīgi aizpildīt. Jāņem vērā, ka istaba ir pēdējā, 5-tā stāvā. Plaisas jāaizšpahtelē, lai ziemā pa tam no jumta nenak aukstums.
Vai pareizi darīšu, ja izbaktīšu paneļu salaiduma vietas, tā, lai šķirbas kļūst platākas, jo tikai tad, pēc manas saprašanas, šķirbas var vienmērīgi aizpildīt (arī dziļumā) ar jaunu, citu špahteļmassu.
Lūdzu Jūsu padomus, vieim zinošajiem!
Paldies!
p.s. ā, te var pievienot arī fotto... Nu to citreiz, ja radīsies papildjautājumi...

edgars84  6 1 Regips griestus jaliek

edgars84  6 1 Viegli Uzstaisami ,un leti Atri .

jurks  1 1 Nu pareizi dari! Ja liels attālums starp paneļiem tad var iepūst makrofleks putas!

LaskovijMerzavec    5 :) Lieliskākā metode - ja kas pieliekam regipsi un viss izskatās skaisti...brrr

Reāli ņemot vērā, ka tā ir hruščovka, kurai jau ta ar griestu augstumu ir pašvaki, tad "izkasās" viss ārā, kas slikti turas. Tad plaisas aizpilda ar kkādu betona paveidu (lietprateji pateiks, kurš tieši).
Pēc tam virsū liek sietu, lai atkal plaisas neparādītos un beigās špaktelē, gruntē un krāso.

Lele    1 Es esmu shokaa, ka Tu pati njemies...
Ne visi Meistari stradaat uz laiku. Cik man ir bijusi dariishana, tad Meistars nosaka cenu par darbu kopumaa...kaa objektu, nevis laiku.

vilx  1   Ko jaucat galvu meitenei? Virsū taču liks sietu, un nekas lieks, kas vieglāks par 50kg caur to sietu izkrist nevar. Mazgājot un kašājot griestus tāpat viss liekais ir nokritis, bet kas nav nokritis, tas tiks nogruntēts. Tāka viss ir O/K., notīrīji, nomazgāji un vari saukt meistaru. Ar ko aizpuļķēt caurumus, ar ko gruntēt, ar ko špaktelēt, un kādu sietu likt - atstāj meistara ziņā.

LaskovijMerzavec      Jābaksta, kas neturās,jo kāda jēga likt kko, ja tas kritīs nost? Kāda starpība, vai plaisas ir glītas vai neglītas. Betonam ir pilnīgi vienalga kāda ir plaisas forma.

Meistari nestrādā uz laiku. Bet gan par darbu m2 (kurā arī ietilpst laiks, ko tie dara). Ciparos ņemot, griestu sagatavošana būs pats mazākais cipars, salīdzinot ar špaktelēšanas izmaksām.

vilx      Grūti būs atrast meistaru, kurš kaut ko vairāk par reģipša pieskrūvēšanu gribēs darīt. Pati redzēji, kā ir strādāt ar rokām gaisā? un špaktelēti griesti nekad nebūs ideāli taisni, par ko arī daudzi meistari nevēlās tā taisīt - ja dzīvokļa saimnieks trāpās idejots, nu tad arī kasīsies klāt un prasīs, lai ir kā spogulis nošpaktelēti.

janko62      Putas dziļumam,kad putas sausa un nost putas 1cm dzilums,tālak kalka-cements apmetums,špaktele nobeigums.

Lele    2 http://stroyday.ru/remont-kvartiry/steny-i-potolok/kak-zadelat-shvy-mezhdu-panelyami-na-potolke.html

Luusila      Izbaksti visu, kas drūpošs un nestabils. Tad nogruntē ar dziļumgrunti, piem.Dufa Tiefgrund. Putas iepūš tādā gadījumā, ja bakstot izkrīt kāds dižāks gabals un izveidojas dziļš caurums.Putām nav jākarājās no šuvēm ārā,- tām ir tikai jāaizpilda tukšums tur dziļumā ar tādu aprēķinu, ka virsū vēl tiks smērēts ģipša apmetums- piem., Rotband. Veselīgi būtu iestrādāt plato sietlentu. Taču labāk pēc gruntēšanas meklē meistaru; turpmākie darbi nespeciālistam ir ķēpīgi.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu