Podiņu krāsns - cik maksā?

Cik maksā uzmūrēt podiņu krāsni?

Rego1      Atkarībā cik liela un uz cik savienojamām istabām? Varu iedot labu meistaru, bet nav lēts prieks.

langstins  6 3 Atkarībā no podnieka Nekaunības...!

Mario47  2 1 Podiņu krāsns,sākot no pēdas betonēšanas varētu izmaksāt no 2 - 5 tūkstošiem.Atkaribā cik liela un kādi podiņi,māla vai glancēti,plus materiāla izmaksas.Dārgs prieks.

moons  1   kas ir oho administratoru, kretīnatoru pulciņš...???

AigarsAtals      nemasu atbildet

Mario47    5 Podiņu krāsns mūrēšāna prasa ilgu laiku,darbietilpīgs process,ar podiņu slipēšanu un dūma kanālu izveidi.Ir maz mūrnieku,Kas to var kvalitatīvi izdarit .Par labu darbu ir labi jāsamaksā.

AigarsAtals      piekritu tev

hiacintee    2 maksā, bet ir skaista. ja pareizi mūrēta, tad gana labi tur siltumu arī. nav nekas labāks izdomāts!

av2  4 2 5 sstukas par kraasni? A ko 10 nepaprasiit, a? Normaali LV....

CoCoSan    1 av2. Nu ir tā, : nepatīk>>neēd. Podiņu krāsns ir ļòooti specifiska interjera un dizaina jautājums. Turklāt izcilu podiņkrāšņu meistaru šodien un Latvijā atrast ir tas pats, kas okeāna pērli Rīgas kanālā.

av2  1 2 Tas , ka labi meistari nav nekur, tas jau jaa, ir fakts. Man maajas ir Ulmalaikaa celta balta podinnkraasns. Rodas jau iespaids, ka staavees muuzziigi. Bet vai es ssodien par to maksaatu taadu naudu, pat ja taa nauda buutu lieka, nezinu. Ssobriid pasaulee ir ekanomeiskais barks. Katrs prasa ...da par ko tik iedomaajies, jeburu ciparu, un tur vairs ar loggiku nav nekaada sakara. Ssodien, nu par autinniem, par nelielam buktiiteem, kas izstiepuies, saraujies, izmaksaa ar visu matreaalu darbu nu 1-2 ssukas, noprasa mierigi 7. Un tas cilveeks, kam to noprasa, savukaart par...."podinnkraasni" nopras 7 tev..utt.
Uz kurieni tas viss iet, nezinu, un pat negribu zinaat.
Gribas klusumu, mieru, un viss. Nepiedalos.

Ineta      av2, shop around

donKihots    3 Var būt te parādīsies arī kāds podiņu krāšņu meistars. Es neesmu meistars. Es tikai esmu pie tāda meistara bijis par palīgu.
Podiņu krāsni ir paredzēts izmantot vismaz 100 gadus bez jebkādām tīrīšanām un apkopēm (vai māja tik ilgi stāvēs?), tāpēc visiem materiāliem ir jābūt augstākās kvalitātes - podiņiem, ķieģeļiem, māliem, smiltīm. Krāsnī podiņi ir tikai apkārt, iekšā ir dažāda biezuma ķieģeļu mūris. Tas viss ir jāprot sarēķināt, saprast. Darbs ir ļoti precīzs, katrs podiņš ir jāpieslīpē, un mūrēšana notiek ļoti lēni. Dienā nedrīkst mūrēt vairāk par divām podiņu rindām, citādi tas viss var sašķiebties no sava svara un būs nelabojams brāķis.
Un tad vēl pats briesmīgākais mūrnieku, flīzētāju un arī betonētāju murgs - savu darbu nosargāt no ziņkārīgiem bērniem un vēl ziņkārīgākas "sievasmātes". Tā kā darbs parasti ir apdzīvotā dzīvoklī, tad katram būs interese paskatīties un ar pirkstu pabakstīt. Pusžuvušam mūrim daudz nevajag, lai kādu ķieģeli izkustinātu, bet atpakaļ tas vairs nav dabūjams - viss iepriekšējās dienas darbs ir jājauc nost - ķieģeļus vēl var izmantot, bet pieslīpētus podiņus vairs atpakaļ salikt nevar, tie ir metami. Tāpēc pusdienu strādā, pēc tam pusdienu sēdi un skaties kā žūst māli :)

Mario47      Pirmkārt labus podiņu grūti dabūt,valmierā zinu ka ražo māla.Kātreiz ražoja.Ja pareizi mūrētā tur siltumu trīs dienas.Tas ir māksliniecisks darbs ar slīpēšanu uz milimetriem.Otrkārt pareizi jāaizpilda krāsns.Lēns darbietilpīgs proces .Kurināt ar var TIKKAI pamazām pa divām trīs pagaidām,lai ižūst.

Mario47    1 Jā gribi siltumu tikai uzmēre apaļo krāsni no ķieģeļa ar skārda apdari būs 1500.

janisb  1 5 =>av2 Uzjautrina pieeja no sērijas - " gribu Bentley" - 200k eur, jūs ko traki palikuši, jaunu dacia var par 14k nopirkt, krāpnieki tādi...

erika    1 Cik tagad maksā, nezinu, bet meistaram klāt jāstāv un jākontrolē. Citādi būs kā manā gadījumā, kad saimniecības ēkā krāsni uzmūrēja, bet lūciņu, no kuras iztīrītos sodrējus izgrabt, aizmirsa. Tapat "aizmirsa" pelnu biršanai paredzēto kambarīti zem kurtuves, kaut turpat blakus stāvēja sapirktas gan restītes, gan durtiņas utt. Bet stāstīja, ka esot baigi krutais meistars.Arī samaksa bija ne mazā. Rezultāts- bail kurināt, jo kur garantija, ka sodrēji neaizdegas.

Mario47      Stāstīt ir vien un otrs redzēt darbībā,labs krāšņu mūrnieks darbu nemeklē,bet meklē viņu. Kā teicu tas maksā daudz,lv nav kas mūrē.Visi aizbraukuši ārzemēs,vecie apmiruši.Krāsni var atļauties TIKKAI turīgi cilvēki Laukos.Visi jau liek granuļa katlus.

Ineta      paldies, Erika. Tas pats attiecībā uz dzīvokļa remontu. vai nu tu ņem "zīmolu" ar atsauksmēm, vai turi roku uz pulsa, t.i. vadi darbus pati, "meistars" "tikai kaut ko smagāku paceļ, pietur😆

Mario47      Jūs nesūdzaties ņemat firmu un remontējam dzīvokļus,Jā brigāde par divistabas dzīvoklī paprasis par darbu
7.tūkst.Tad firmā 15.Būs 15tūkst.un kvalitāte vienāda.Jo firmā pieskaita PVN. Un kantorim āri vajag.

Versis    1 Te jau runa nav par maksātspēju, bet par to, ka vajag un viss. Te LV cilvēki tik ļoti ir pieradināti pie mistiskām dzeltenām cenām, action,un plēšas par katru centu. Ietaupi uz vodka, cigarete un cluba apmeklējumu,izvēlies lētāku TV, kas skalo cilvēkam prātu, neaizbrauc šoreiz uz pludmali Ēģiptē, gan jau citreiz, un samaksā Meistaram par godprātīgu darbu, jo viņš caur saviem sviedriem, līku muguru, un putekļos ir piepildījis jūsu sapni! Kur tādu atrast? Info LAK(Latvijas Amatniecības Kamera), kur ir pieejami diplomēti amata meistari, nevis padibenēs nenosakāmas izcelsmes un "tūristu" burzmās.
Podiņu krāsns ir meistarstiķis, tas var maksāt pienācīgi gan materiālu, gan darba izmaksās, un tas noteikti būs vērtīgs ieguldījums tālā nākotnē!
2023-10-16 19:55

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu