Krāsns un sienas savienojuma vieta

Krāsns un sienas savienojuma vietaVajadzīgs padoms kā un ar ko lai salabo vietu starp krāsni un sienu.Zinu tikai to ka vadzīga cietā akmensvate starpā Reģipsis ir parastais bet laikam vajag karstumizturīgo.

baldarians (2018-06-21 22:01)    3 Var likt riģipsi parasto,uz Peflix javas, krāsns neuzkarsīs līdz 120 ", labāk līdz durvīm un augšu arī aizšūt, bet var arī vienkārši aizmūrēt un apmest,tikai vēlams atstāt no krāsns izplešanās spraugu apm. 0,5cm, ko aizpildīt ar karstumizturīgo elastīgo hermētiķi. Nav jāiespringst par cieto akmensvati ,der jebkura minerālvate, kas lētāka un pieejama.

spechoks44 (2018-06-22 23:46)  1   Beidz dzīt zosis,paņem normālu džiburu,kurš saprot-ko dara.:)izklausies 10 darba rūķus,un izlem-kurš labāks,sakarīgāks,vai izvēlies ofic firmu,kura "itkā čakli strādā un garantē-Visu":))sapiķo astronomisko kāpostu-un secini kad viss sagājis ķīselī,tad pasaucat ģedu Feģu no kaimiņiem lai visu izlabo:)un viss būs bumbās:)vai raksti,palīdzēšu sameklēt-pareizo ceļu,Jūsu velmēm:))

Virsis (2018-06-26 00:51)      Nevienu padomu nedodu neredzot problēmu uz vietas. To var tikai Juris Tiršs, esmu praktizējošs, nevis teoretizējošs remontdarbu veicējs un diplomēts podnieks-kamīnu, krāšņu un pavardu mūrnieks. 26471740

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu