Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij?

Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij?Man veca krāsns. Bija meistars, teica, ka kalpos vēl ilgi. Tagad noslīpēju krāsu, bet pirms pārkrāsošanas gribu aiztaisīt šķirbas. Ar ko aizšpaktelēt? Pievienoju bildi- izskatās lielas šķirbas, bet bilde pievilkta krietni klāt.

pentikosts      Ar karstum izsturigo flizlimi.

riebekle  1 2 Ar māliem.

runcitis15      Māli, cements.

janisqwerty    3 tikai ar maaliem !!!

Karmensita    2 cik es zinu, ar māliem

un ko meistars saka?

Karmensita    1 esmu redzējusi tādu nekrāsotu krāsni

labi izskatās

Margriete      ar merteli!

Hmmmm      Kāda atšķirība, nav jau krāsns iekšpuse, kur liela temperatūra. Man pie rokas bija Uniflot, aizvilku smuki ar to...pamēģini nu, tagad nost dabūj, gribēdama. Paņem špakteli ar mazu graudainību, lai kvalitatīvak būtu un smērē tik ciet..... :D Tad jau vasaras saulē mājas fasāde uzcepinās stipri vairāk nekā Tava krāsns ārpuse pie kurināšanas...

riebekle  2   Māliem mazliet cementa piejauc klāt, tad nedrups ārā.

gobis  3   neesmu pārliecināts, kā tur ar veselību,
bet ja māliem piemīca klāt azbesta šķiedras ?

derevnja10  2 1 Izmērcē mālus. Tam vajadzētu pievienot smilkti. Var nedaudz cementu pielikt, bet ļoti prātīgi, būs pa daudz, drups ārā.

RRAGANA  3 1 Ir speciāls karstumizturīgs silikons tūbā, izspiežams caur sprici. Ap 2.5 eiro bija. Pirku Mājai un Dārzam.

Efeja    7 Celtniecības materiālu veikalā (piem. depo, mājai un dārzam ) ir nopērkams jau gatavs maisījums krāsns, mūrīšu spraugu aizpildīšanai. Var nopirkt dažādu kg iepakojumos 1kg un lielāki. Atliek vien sajaukt ar ūdeni.

intinjs  1 4 nedrikst nekada gadijuma azbestu tikai ar maaliem !!!

Luusila    1 STAFOR firmas karstumizturīgā špaktele krāsnīm un dūmvadiem. Klāt plānā kārtā vairākos slāņos, kamēr līdzens, katru slāni krietni izžāvējot.

Luusila  1 1 Karstumizturīgie silikoni līdz 1200*, 1500* veidoti uz cementa bāzes un drūp. Savukārt karstumizturīgais silikons līdz 300* nebūs pārkrāsojams.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu