Krāsns remonts

krāsns remonts foto attēls

Krāsns remonts - jautājumi un diskusijas

Mūrīša apdare (4)
Ir plīts uz kuras nekas netiek gatavots. Blakus plītij māla podiņu mūrītis bez glazūras. Ar ko tik tie vien nav krāsoti, bet jautājums nav par to. Vecā krāsa nokasīta. Ar ko man labāk izlīdzināt podiņu virsmu. Negribu flīzēt, jo viss tur...
Neredzu iemeslu kasīt nost krāsu, ja tā labi turās klāt! Nogruntē, ja gribi ekstra stiprību, tad betonkontakt....elastīga flīžu līme arī labi salipinās visu kopā ar armējošo sietu.....un droši špaktelē, krāso kā vien sirds vēlās!
Es aiz neko darīt šo podiņu mūrīti ar Vetonit LR novicoju, nokrāsoju, nolakoju un nežēlojos! Aptuveni šādi izskatās....
Var nolīdzināšanai noņemt kārtu ar abrazīvu. Var uzmest kārtu ar sietu. Domāta līmjava?
Ja siets būs nostiprināts ar enkuriem-ja kas,stāvēs vismaz kā vairogs...
Nogruntee ar betonkontaktu, uzklaj to javu kura Tev ir, iestraadaa sietu - buutu jaabuut OK. Parasti sildmūrītī vajadzētu būt divām tīrāmajām lūciņām vienai starp 2 un 3 vadu, otrai virs mūrīša noslēgšanas šībera.Tās nevajadzētu aizšpaktelēt. Ja normāla vilkme, labi silda un ir tikai dekoratīvā funkcija var tīrīt ar abrazīvu līdz gludam mālam, lakot, krāsot, flīzēt. Pie flīzēšanas jārēķinās, ka sildmūra pārmūrēšana, vairs nebūs iespējama, ja laika gaitā būs tāda vajadzība. Pašlaik pieejamas radiatoru ūdens emulsijas, kas tur līdz 120grādu siltumu uz podiņa virsmas. Esmu saskāries ar visiem šiem variantiem, gaumes lieta, kas kuram aktuāli. ··· Krāsns remonts: Mūrīša apdare lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vajadzīgs nedārgs plīts meistars (9)
Vajadzīgs pieredzējis plīts meistars,kurš varētu pārmūrēt plīti lauku mājā par abpusēji pieņemamu cenu. Vecā plīts jau ir demontēta,materiāli visi sagādāti,atliek tikai darbs.Meistaru varam vest ar savu transportu no Rīgas vai arī pa ceļam...
Ieteiktu beigt sapņot un darba cenu nolikt prasību pēdējā vietā vai vispār izslēgt no prasību saraksta un koncentrēties tikai uz meistara prasmēm un pieredzi. derevņa, man nupat uzmūrēja jaunu plīti. Redzot, kā tas viss notika, es tomēr ieteiktu pašiem klāt neķerties. Kāda maza niansīte, kaut kas ne tā, un varēs cīnīties ar plīti, kas dūmo un nevelk; katru gadu tak plīti no jauna nemūrē, tad labāk, lai ir tiešām viss tā, kā pienākas. derevņa, nu re, tu esi uzmūrējis ne vienu vien, bet mēs ar cienīto nevienu. Tāpēc izdomāju, ka nav ko spokoties un nedēļām bakstīties, piedevām galīgi neesot drošiem par rezultātu. Un tā nu man pazīstams meistars (gaidīju rindā 2 mēnešus) pa divām dienām uztaisīja vecās plīts vietā jaunu. Tā kā visi materiāli man bija jau mājās, tad maksāju tikai par darbu- 80naudiņas. Uzskatu, ka tā ir pat ļoti pieņemama un patīkama cena, un esmu droša, ka viss ir samūrēts pareizi un labā kvalitātē.
Ja es izdomātu remontēt kādu istabu, un aiz nemācēšanas saķēzītu, tad nākamvasar varētu taisīt remontu par jaunu. Bet plīts nu ir tā lieta, kam būs jākalpo ne gads, ne pieci un pat ne desmit. Tai jābūt pareizai.
Roberts -26713197 . Paarbaudita veertiba ! Luusila , i lietas, ko var izdarīt pats. Tici man, esmu uzmūrējis ne vienu vien. Pats labākais, aizbrauc, apskaties, kas par vainu, un nesaproti, ko es šeit daru. Tos darbus, ja rokas no pēcpuses neaug, vari mierīgi izdarīt pats. ··· Krāsns remonts: Vajadzīgs nedārgs plīts meistars lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij? (33)
Man veca krāsns. Bija meistars, teica, ka kalpos vēl ilgi. Tagad noslīpēju krāsu, bet pirms pārkrāsošanas gribu aiztaisīt šķirbas. Ar ko aizšpaktelēt? Pievienoju bildi- izskatās lielas šķirbas, bet bilde pievilkta krietni klāt.
Celtniecības materiālu veikalā (piem. depo, mājai un dārzam ) ir nopērkams jau gatavs maisījums krāsns, mūrīšu spraugu aizpildīšanai. Var nopirkt dažādu kg iepakojumos 1kg un lielāki. Atliek vien sajaukt ar ūdeni. tikai ar maaliem !!! nedrikst nekada gadijuma azbestu tikai ar maaliem !!! cik es zinu, ar māliem

un ko meistars saka?
Ar māliem. ··· Krāsns remonts: Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Veca ķieģeļu mūra māla apmetuma proporcijas (4)
Jaapmet veca ķieģeļu mūra krāsns. Varbut kāds zin aptuveni kādām jābūt māla, kalkja un smilšu apmetumu proporcijaam! ?
Varbūt es kļūdos, bet māls ar kaļķi, šķiet, neiet kopā..... Risinājumi var būt dažādi, man zināmie podnieki lika klāt cementu bišku. Veber Vetonit Clay Mortar ? es |Depiņā ņēmu karstumizturīgo mūrjavu, tā jau kopā ar mālu sajaukta, viegli mūrēt, labi turās :) , kā apmest ar viņu - nezinu, iespējams ka nav problēmu, jo māls pats par sevi salīp ar visu kopā, tākā nost tecēt nevajadzētu :) ··· Krāsns remonts: Veca ķieģeļu mūra māla apmetuma... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ko darīt,ja krāsns ķieģeļi sākuši staigāt? (17)
Gadu atpakaļ uzbūvēta krāsns no ķieģeļiem un šuvots ar spec maisījumu un mālu..jau pēc pusgada radās pirmās plaisas,bet tagad isskatās ,ka staigā ķieģeļi... kurināšana tika veikta pēc meistara ieteikuma..pamazām. ar ko labāk aizpildīt...
Miestaru ziepēs, un visdrīzākais nāksies pārmūrēt...
Protams, ja negribi pažarniekus kādu dienu pagalmā sastapt...
tas spec maisijums ir bijis par treknu mals par daudz,aisuvo ar to pasu maisijumu tikai piejaucot specialajam maisijumam smilti un cementu Nekas nav muuzziigs!
Arii cilveekam uz sejas paraadaas plaisas!!!:)
Ssaadiem gadiijumiem ir speciaals karstumizturiigs silikons,kuru vienkaarssi iedabuut plaisaa!!!
Protams,tas jaunais(silikona) ssuves pildiijums kritiis aciis un bojaas kraasns kopskatu...bet tas ir leetaakais un eertaakais risinaajums!!!:)
Ja duumi neiet istabaa...plaisai nav nekaadas vainas...izskataas dabiigi!!!
tas jau ir jaredz,,var no sakuma ar skidraku maisijumu lai skirbas iazpildas Subjektiivs viedoklis, bet: 1) neticas ka ar shuvju aizpildiishanu var saliimeet atkal kjiegjeljus taa, kaa jaunai kraasnij (neesmu kraasnhju meistars, taa ka to var apstriideet).
2) vai kraasns netika paarkurinaata? Iesaakshana pamazaam ir laba lieta, tachu jaadomaa ar galvu un jaakurina taa, lai kraasni nepaarkurinaatu.
··· Krāsns remonts: Ko darīt,ja krāsns ķieģeļi... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu