Ja krāns pil, bet ne visu laiku?

Vannas krāns pēc aizvēršanas turpina pilēt, apmēram 1 pile sekundē. Taču pēc dažām minūtēm vairs nepil. Ko ar tādu darīt? Krāns salīdzinoši jauns, nav vēl 2 gadi. Un arī padārgs bija ap 80 eur Daniel.

NormundsJ      NU ko vardarit.iespejams ka sietinsh janomaina ja to nevar iztirit snipisha gala tas skruvejas valla.
:)

Gunars58    3 Nekas nav jādara. Elementāra lieta - strauji aizverot krānu, kad viss ūdens vēl no "snīpja" nav iztecējis, šo neiztecējušo ūdeni notur pēkšņi radītais vakuums. Bet ūdens grib tikt projām, un pamazām, pa pilītei, arī iztek. Krāns ir vesels, nekas tur nesūcas un klāt nenāk, pilēt vairs nav kam! Tādēļ arī pēc kāda laiciņa pilēšana apstājas.

runcitis15  1 1 Nomaini kartridžu krānam un un varēsi lietot tālāk.

https://www.youtube.com/watch?v=Rh42eIzSyjk

av2  2   kraani ir 100 un viena veida. Katram sava konstrukcija. Vienam var nomainiit iekssas, vienam nevar, vienam var nopirkt repair kit , otram nee utt.
Ko dariit? Vajag paaris eleentaarus sstrumentus,vismaz vienu labo roku , un... izskruuvcee araa "iekssas", tad jau redzessi. Bet parasti...jaacilpo uz bodi, kur tirgo kraanus, un to detallas.

Gunars58    3 Eh, padomdevēji!
Kāpēc jaukt, kāpēc mainīt?
Vainas tak nav! To jau aprakstīju savā pirmajā komentārā.
Lai par to pārliecinātos,pietiek krānu aizvērt ne strauji, bet pakāpeniski, burtiski sekundi vai divas ļaujot ūdenim patecēt ar mazāku strūklu, un nekāds pilēšana nebūs.

av2  2   kraans, kas hermeetiski labi darbojaas, nekad nepil! Lai kaa tu to aizveertu . Nesaku, ka vienmeer ir kas jamaina, bet jaaiztiira gan tas mehanisms. Keramikas bliiveejossaas dallas utt Un pat iztiirot, tas ir hermeetisks tikai uz laiku. Taapeec biezzivien izdeviigaak vienkaarssi to serdeni ieskruuveet jaunu.Un ntie gadi ir miers.

labapa      av2 redz, ka tikai divi gadi un pil. bet ne jau blīvējumā iekšā. Visdrīzāk Gunāram58 taisnība nekas nav jāmaina varbūt tikai gaisa sajaucējs ir nedaudz aizsērējis, kas neļauj visam ūdenim uzreiz aiztecēt. ar to tad jāsāk. Ja var pamēģināt sagriez citā virzienā vai pilēšana ir savādāka (ātrāka, lēnāka vispār nav) tas norāda uz to ka ir gaisa jaucējs vainīgs, Ja ne tad būs jāatzīst av2 risinājums :)

Jurijs1962Augums163    1 Cik sarežģiita "problema" ! :)

Starp citu, maisitajos ar - ka sheit nosauca "kartridzhiem", kartridzha nomaina var neko nedod. Tas tapec, ka maisitaaja korpusaa veidojas kavernas kuri laizh udens arii pie jauna kartridzha. Es piefrezeeju maisitajaa vietu, kur piespezhas kartridzha bliive, izlidzinaaju, un ar to pagarinaaju maisitaja kalposhanaa laiku par kadiem 3 gadiem.

Buren2      Ja viņu var izjaukt, tad droši vien jāuztaisa profilaktiskās darbus

lowa44      Pil krāns,,,, Ha Ha, jāiet pie daktera, 2023-07-11

Versis      Tas puļķis, kas pārslēdz dušu uz "krānu" nenoslēdz blīvi un tas ūdens, kas tai šļaukā, kad beidzas, tad arī nepil vairs. Satraukumam nav pamata, ja neesam tik apmāti ar pedantismu, ar to var sadzīvot, ja ne, tad jāizsauc Meistars ar "zelta rokām"! 2023-10-16

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu