Krāns pil

Krāns pil - jautājumi un diskusijas

Ja krāns pil, bet ne visu laiku? (12)
Vannas krāns pēc aizvēršanas turpina pilēt, apmēram 1 pile sekundē. Taču pēc dažām minūtēm vairs nepil. Ko ar tādu darīt? Krāns salīdzinoši jauns, nav vēl 2 gadi. Un arī padārgs bija ap 80 eur Daniel.
Nekas nav jādara. Elementāra lieta - strauji aizverot krānu, kad viss ūdens vēl no "snīpja" nav iztecējis, šo neiztecējušo ūdeni notur pēkšņi radītais vakuums. Bet ūdens grib tikt projām, un pamazām, pa pilītei, arī iztek. Krāns ir vesels, nekas tur nesūcas un klāt nenāk, pilēt vairs nav kam! Tādēļ arī pēc kāda laiciņa pilēšana apstājas. Eh, padomdevēji!
Kāpēc jaukt, kāpēc mainīt?
Vainas tak nav! To jau aprakstīju savā pirmajā komentārā.
Lai par to pārliecinātos,pietiek krānu aizvērt ne strauji, bet pakāpeniski, burtiski sekundi vai divas ļaujot ūdenim patecēt ar mazāku strūklu, un nekāds pilēšana nebūs.
Cik sarežģiita "problema" ! :)

Starp citu, maisitajos ar - ka sheit nosauca "kartridzhiem", kartridzha nomaina var neko nedod. Tas tapec, ka maisitaaja korpusaa veidojas kavernas kuri laizh udens arii pie jauna kartridzha. Es piefrezeeju maisitajaa vietu, kur piespezhas kartridzha bliive, izlidzinaaju, un ar to pagarinaaju maisitaja kalposhanaa laiku par kadiem 3 gadiem.
Nomaini kartridžu krānam un un varēsi lietot tālāk.

https://www.youtube.com/watch?v=Rh42eIzSyjk
NU ko vardarit.iespejams ka sietinsh janomaina ja to nevar iztirit snipisha gala tas skruvejas valla.
:)
··· Krāns pil: Ja krāns pil, bet ne visu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu