Krāns

Krāns - jautājumi un diskusijas

Ja krāns pil, bet ne visu laiku? (12)
Vannas krāns pēc aizvēršanas turpina pilēt, apmēram 1 pile sekundē. Taču pēc dažām minūtēm vairs nepil. Ko ar tādu darīt? Krāns salīdzinoši jauns, nav vēl 2 gadi. Un arī padārgs bija ap 80 eur Daniel.
Nekas nav jādara. Elementāra lieta - strauji aizverot krānu, kad viss ūdens vēl no "snīpja" nav iztecējis, šo neiztecējušo ūdeni notur pēkšņi radītais vakuums. Bet ūdens grib tikt projām, un pamazām, pa pilītei, arī iztek. Krāns ir vesels, nekas tur nesūcas un klāt nenāk, pilēt vairs nav kam! Tādēļ arī pēc kāda laiciņa pilēšana apstājas. Eh, padomdevēji!
Kāpēc jaukt, kāpēc mainīt?
Vainas tak nav! To jau aprakstīju savā pirmajā komentārā.
Lai par to pārliecinātos,pietiek krānu aizvērt ne strauji, bet pakāpeniski, burtiski sekundi vai divas ļaujot ūdenim patecēt ar mazāku strūklu, un nekāds pilēšana nebūs.
Cik sarežģiita "problema" ! :)

Starp citu, maisitajos ar - ka sheit nosauca "kartridzhiem", kartridzha nomaina var neko nedod. Tas tapec, ka maisitaaja korpusaa veidojas kavernas kuri laizh udens arii pie jauna kartridzha. Es piefrezeeju maisitajaa vietu, kur piespezhas kartridzha bliive, izlidzinaaju, un ar to pagarinaaju maisitaja kalposhanaa laiku par kadiem 3 gadiem.
Nomaini kartridžu krānam un un varēsi lietot tālāk.

https://www.youtube.com/watch?v=Rh42eIzSyjk
NU ko vardarit.iespejams ka sietinsh janomaina ja to nevar iztirit snipisha gala tas skruvejas valla.
:)
··· Krāns: Ja krāns pil, bet ne visu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tek krāns (14)
ko darīt ?:)
precizē par krāna izmēru un veidu, moš pietiks ar blīves maiņu, a moš nax to krānu un pērc jaunu! arturka, tikai nepērc latgalītē, šitas konkrētais maksāja 12Ls, izskatās jau smuks, bet guiņa reālākā. krānu var sākt skatīt no 20Ls uz augšu! Pljuutiit ieksh oho nav tas pats kas risinaat normaalu vechu lietasw.
Protams ne katram ir jaamak nomainiit bliivi vai kraanu, bet ja vecis prasa par kraana mainjaam (protams ja tas nav pasha apakshkraans) bet pats seezh cauraam dienaam netaa, tad ir jaasaak shaubiities par vinja sapraatu. Ja taads datortaarps, tad ir gan mamma google, gan arii vnk reklaamu serveri, kur biezaa slaanii piedaavaa savus pakalpojumus viiri, kas maina gan kraanus, gan trubas...
Bet ja tek pasha kraans, tad turpat shajos sludinaajumu portaalos pie veseliibas noteikti atradiisi kaadu paariiti kraanu dakteru. :D
man ar tek..nē pilina, tā lēnītēm, bet sit uz nerva. ko darīt? dulla_puline, austiņas uzliec:)) ··· Krāns: Tek krāns lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Šīberi vaļā + dumu smaka (13)
Malkas krāsns, kas savienota ar malkas plīti. Kurināt var caur plīti. Šajā salā centos uzdzīt vismaz līdz 15 grādiem. Visi šīberi visu laiku bija vaļā! Pelni no plīts iztīrīti. Bet sākās dūmu smaka. Kur problēma, ko ...
Mani uzmanīgu darīja teksts, ka "visi šīberi vaļā" un "kurina caur plīti".
Parasti pie plīts ir divi šīberi- vienu atverot, dūmi iet pa tiešo skurstenī, bet atverot otru un aizverot pirmo, dūmi+ siltums tiek palaisti mūrītī.
Varbūt tu kurini ar abiem šīberiem vaļā, un tad siltums skrien skurstenī? Parunā par problēmu ar saimnieku.
Vajag labu vilkmi , mazliet logu pavērt , nu pāris cm . Ne jau tikai krāsnī pelni jāizgrābj, bet arī ieri un skurstenis 2x gadā jātīra.;) tur kur nemas kieg.ara tur ir tirama sahta-,nezinu kada tev krasns-,biezi kurtuve uz dumvadu iet pa vairakiem kanaliem-cukam(zigzaga),to apaksas aizbirst ar pelniem,vilkmes nav un dumus dzen atpakal,......
ar skursteni nez vai problema-,probl,ar krasni!
atver siberus,pie krasns malas pieliec degosu sveciti-,liesmu strauji javelk krasni-,ja liesma pilnigi neliecas krasns virziena ,tad nav velkmes-,kad kurina,tai jagurdz,no vilkmes!
atver caurumu,drizam tadiem jabut vairakiem,iztiri cukas-,ar mala maisijumu aizkepe spraugas atliekot kiegeli!
vari paskatities ka krasns silst-,tai jasilst vienmerigi pa visu virsmu-,ja nav vienmeriga silsana-,tatad degsanas process -sildisana nav vienmeriga!
pajauta saimniekiem,vai ir tiriits skurstenis. to dara skurstenjskaukji vai kads viiriec,kursh to prot un kuram ir pribambasi tiriishanai. pasaki arii,ka tev sit dumus atpakalj un ka iesi dziivot citur,ibo tadelj dziivokli nevar piekurinat.
nu bernudarzs,goda vards.
··· Krāns: Šīberi vaļā + dumu smaka lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pazudis aukstais ūdens (12)
Problema tada, ka virtuve vairak nav auksta udens. Karstais tek, bet aukstais ne! Ka pagriezu uz auksta udens pusi, ta tek maza, m aza struklina, praktiski nekas. Udens krāna "kloķis" ir "kopejais", nu es domaju, ka saprotat ko domaju. ...
Biezhi taa mazaa lokanaa shljaucinja saluuzt - atlobaas gumija un aizspiezhaas cauruliite ciet. Nomaini. Paarbaudiit arii viegli, paskruuvee valjaa, kur pieskruuveeta pie lielaas trubas, ja uudens naak, visdriizaak taa shljaucinja vainiiga. sastāsta bērniem muļķības, vēl nopludinās māju. lokanam gumijai nav no kā atlobīties, viena kārta tik ir, un tā pati ja lobās, tad nevis netek, bet tek, kur nevajag. pašai bakstīt santehniku nav labākā ideja A ja nu kāds kaimiņš licis ūdens skaitītāju vai mainījis trubas un pagrabā aizgriezis krānu, bet atpakaļ līdz galam nav atgriezis? Aptaujā kaimiņdzīvokļu iemītniekus. Ja sāpe kopēja, tad vainu atradīsiet ātri. Ja tikai Tev, tad jāmeklē vien pašas dzīvoklī. Nu, vēl variants, bez Jura piesauktā, atskrūvēt krānam uzgali, tad palaist ūdeni un paskatīties, vai kāds lielāki mehāniski traucēkļi nav sakrājušies. Reizēm tā gadās, ja pirms tam bijuši kādi ūdensvada remonta vai profilakses darbi. Pie viena pārbaudi, vai tam krāna uzgalim sietiņš nav galīgi aizsērējis. Sietiņu nomainīt elementāri un maksā santīmus. Nupat nomainīju ķīniešu krānu pie līdzības "probas" uz Oras un tek kā no reaktīvās raķetes..
:)
··· Krāns: Pazudis aukstais ūdens lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Televizora ekrāns palika tumšāks, (5)
Neizteiksmīgāks krāsas, pēkšņi. Ko darīt? samsung.
Pārstartēt visas papildus ierīces - dekoderi, rūteru u.t.t.... pašai tā bija, pazuda krāsu košums, pārstartējot visas uzpariktes problēma tika novērsta :) pamēģini! :) SAMSUNG vēl neko neizsaka, svarīgi uz kāda principa ekrāns tiek izgaismots.
Pirmais- pamēģināt uzstādījumos, ja iedpējams,otrais- pie meistara, trešai- pirkt jaunu, ceturtais- izmest un nodarboties ar ko prātīgāk par blenšanu TV ekrānā, teisim, dejošanu!
Ceru,ka padomi noderēs!
pavisam tumss, jeb veel redzet biku var? Cik vecs tas telluks? Veco teluku nomainit pret ,citu elemenari domaju ka nau jegas tagat sijos lakos labot pac nesen nomaniju tadapasaproblema bija kineskops izdega ,skanas ir bildes nau BILDE-TAS TADS MAZS MELNS HUMORS.-TAD TELEVIZORAM,VAJADZETU KABELUS,ANTENAS VADUS,UN VIDEO SCART KONTAKTLIGZDU IZKUSTINAT,PA PUSEI,SPEKA UN JA TAS NELIDZ.-TAD JAPARBAUDA APRAIDES STIPRUMA SIGNALU,UN PARSLEGT CITUS KANALUS,UN CITREI LCD TV IEDARBOJAS AREJA LAIKA APSTAKLI-MAGNETISKA VETRA,PIEMERAM,NEGAISA STRAVOJUMS ARI VAR BOJAT TELEVIZORA MIKROSHEMAS UN PAT BAROSHANAS BLOKU,PATS SEV TO ESMU NOVERSIS AR MAZU SKALRUNA PALIDZIBU,UN TO NOLIKU KADAS 2-3 DIENAS TELEVIZORA LABAJA PUSE,APAKSHAA,LOTI TUVU EKRANAM,JO MAGNETS,KAS SKALRUNIM IR APAKSHAA--TAS TV IZLIDZINA VIENSTRAVOJUMA,PRINCIPUS,JO TV VAR TRAUCET-ADERE,MITRS DZIVOKLIS,CAURVEJSH,UN PAT RADIATORI TAM KAITES.UN VAR ARI TV GROZIT AR PULTI KRASAS,KONTRASTU,UN ARI MAINIT IZSKIRTSPEJU-16.9 UN 4,3,17,4,UN PAT DAZREIZ IZSLEGT HD FONTUS,JEB STYLES,UN TAD VAJADZETU BUT TV-OKAY UN BILDE,KA NEVIENAM-TAS NOZIMEE-VISS KARTIBAA UN VISS IR KOSS DZIDRS.JA NEE,TAD JAZVANA SPECIALAM TV AUDIO,PROFESIONALAM MEISTARAM,JEB GARANTIJU IZMANTOT UN IET UZ VEIKALU.LABI SVEIKI-CIENIJAMAA DAMA.. ··· Krāns: Televizora ekrāns palika ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Maina , cena atkarīga no modeļa. e-bayā parakājies, atradīsi ekrānu. Youtubē parakājies, atradīsi, kā nomainīt. www.mobilemonsters.lv www.mttc.lv bet vēl citi... jaa vari pats samainiit, tad atmaksaajaas. Utuubee instrukcijas tonnaam. Un ekraanus paardod ar visiem instrumentinniem , kas nepieciessami mainnai Ja nevēlies pirkt jaunu, tad ir iespēja atrasts ss.lv vai Zip.lv/ Latvijai pieejamāki saiti, tur ir ļoti daudz tādu tehniku, kuriem ir defekti ar mātes plati vai vēl kas un tiek pārdoti detaļām, tas sanāks lētak, atrast donõru tāda paša tipa Planšeti un aiznest abus uz remontu, ekrānu maiņa daudz nemaksās un to var izdarīt stundas laikā.
Tas ir ieteikums ja nevēlies mest naudu ārā uz jaunu planšetdatoru.
··· Krāns: Saplīsa planšetei ekrāns. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Datoram raustās ekrāns? (6)
Kas par vainu portatīvajam datoram, ja tam raustās ekrāns? Vai tas ir kas nopietns, vai sīkums.
Kā izpaužas raustās..?
Var būt nepareiza izšķirtspēja/herci uzlikti, video draiveri..
Bet var būt, ka mehāniska vaina, kaut kur nav kontakta.. vecs/jauns?
Kāds modelis, kāda OS..?
Nopietna tāda raustīšanās ir - visnopietnāk jau lietotāja acīm. Pie meistara prom! Varbūt tiesām tikai jāpiekoriģē izšķirtspēja vai kādi parametri. raustās?
vai mirgo?
ar labo peles ausi uz darbvirsmas, tad properties, tad settings, tad pastāsti, kas ir pie "screen resolution"
tur pat tālāk nospied advanced, tad monitor, tad pastāsti, kas ir pie "screen refresh rate".
Nerausti vadu,,,, ··· Krāns: Datoram raustās ekrāns? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Planšetei iespiests ekrāns (6)
Nesot planšeti, iespieda ekrānu. Skārienjūtība vairs nestrādā. Vai var ko darīt? Planšete" acer"
Izmantot kā bilžu rāmīti. Divi vienādi apaļīgi iespiedumi blakus viens otram? Mainīt skārienjūtīgo stiklu. iespiests = saplaisājis ??
ja nav plaisa, meklē google kā iztaisīt "reset".

ja saplaisājis - darbnīca ;)
cik taa planssete makssaa jauna, vai lietota, bet ejossa? Domaaju, ka netamaksaajas remonteet. Ja nu vieniigi pats vari to izdariit. ··· Krāns: Planšetei iespiests ekrāns lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ekrāni, planšetēm, datoriem. (4)
Kas ierosina skārienjutīgu ekrānu darbībai? Ar ko var skārt ekrānu lai viņš "pamostas" ? Rokas siltums, vai āda? Bija jau minēts, ka viens sūdzas ka pirksti par resniem. No kā varētu būt stienītis kas ierosina ekrānu? ...
Rezistīvie ekrāni reaģē uz jebkura veida pieskārienu/spiedienu. Induktīvie reaģē uz tavu pirkstu elektrostatisko enerģiju un uz priekšmetiem parasti nereaģē. veikalos ir speciālas pildspalvas ar švammīti galā. Ar bateriju arī var. Mans reaģē arī uz darba cimdiem. Sevišķi,ja tie slapji un netīri. Patiešām interesanti,kā tā sistēma darbojas. ··· Krāns: Ekrāni, planšetēm, datoriem. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ekrāna apakšā izlec ikona un noraustās datora darbība (2)
HP portatīvajam datoram periodiski ekrāna apakšā "nomidžinās" ikona ( 1sec ) un tajā momentā nenostrādā tastatūras taustiņš. Vienu reizi ikona "uzkārās" ilgāk un varēja redzēt fotoaparātu un tādu zīmi kā "tools", ...
Es teiktu, ka velk uz kaut kādu Screen Capture tūli, vai... Varbūt uzlikts uz kādu taustiņu kombināciju, lai nostrādā... Nu, ko es darītu - paskatītos instalētās šņagas, vai nav kas ar capture saistīts, pameklētu *.jpg/*.jpeg (un citus bilžu formātus) failus datorā, vai kādā pašam nezināmā vietā nav sākusi krāties čupa ar mistiskiem nosaukumiem (liela iespēja - datums, laiks nosaukumā) utt. ··· Krāns: Ekrāna apakšā izlec ikona un ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu