Dzīvoklis pirmajā stāvā

Dzīvoklis pirmajā stāvā. Plusi, mīnusi, par un pret. Varbūt tomēr otrajā stāvā?

Felde    11 Ja ir izvele-otraja... Skatoties kada maja,un kada vieta. Troksnis,no pagraba aukstums,no pagraba-pirmas zurkas :) Piecurata kapnutelpa,Helovinu olas uz durvim. :) vesums no ieejas durvim. Protams,ja nav ekskluziva maja.

kvarts    4 Ja vien nav divstāvu māja, tad noteikti otrajā...un vēlams pa vidu...

mikeliene    8 ..ir arī plusi-drošāk var patusēt,kaimiņi nedzirdēs katru tavu soli un ja mazums kāds krāns noplīst,nebūs kreņķu ka nopludināji kaimiņus ,vieglāk ātrāk uznest velosipēdu vai bērnu ratiņus..;)

av2    3 pirmaa staavaa vispaar nekaadu plusu nav. Tik vien, ja cilveeks gados , tad nav tad nav augstu jaakaapj pa trepeem.Un tiessi jauztraucaas, ka augseejais nopludinaas :( A tas, ka tu kaadu nopluudinaasi, tev tak nepilees uz galvas. Jabut uzmaniigam, jaaseko savaam trubaam, tas viss. Tici man, pats vienmeer labaak izsekosi/salabosi, kaa kaiminnss...augsseejais. Jumta staavaa atkal ...jumts jaaskataas lai ir labs , vasaraa vajag kondicionieri, jo tomeer baigi silst no taa jumta.Bet LV varbuut arii ir ok.

Luusila  2 7 Vienreiz redzēju kādā mājā tādu joku: pagrabā bija aizdambējusies kanalizācija, un viss "labums" no konkrētā stāvvada pieciem stāviem kāpa ārā pa pirmā stāva podu. Kā saimniece atvēra durvis, tā pretī pa brūni smirdošu zampu peldēja glaunais persiešu stila tepiķis komplektā ar dažādu formu renguļiem.

Tā kā labāk tomēr otrais stāvs...:)

Marija_Anna    2 Arī esmu par otro - trešo stāvu. Optimāls augstums. Vidējo dzīvokli. Pirms ieiešanas saremontēt visu, kas zem apmetuma ( caurules, vadus )
Manējais ir otrais virs ieejas un ar izvirzījumu , tāpēc tagad nākas nedaudz kost pirkstos , ka kārtīgi nenosiltināju grīdas. Labi vismaz , ka vidējais.

Dalabilabi  7 6 Kārtējās muļķības te sliņķi stāsta!
Visam ir savi plusi un mīnusi! Vieni dzīvē meklē plusus, bet citi meklē mīnusus.
Nav jau jādzīvo cūku kūtī un jācer, ka viss ir mūžīgs un pašam pilnīgi nekas nav jāiegulda.
Kāds aukstums no pagraba, ja arī ir tad normāla, siltināta grīda neko cauri nelaiž. Kādas zampas āvāriju situācijās.......mainot stāvvadus pretvārstu iekšā un nekādu zampu. Kādi kaimiņi....normālās dubultās durvis iekšā un nekādu skaņu. Kas vēl Jums traucē. Pašam divi īpašumi pirmajā stavā, šobrīd dzīvojot vienā no tiem, nevaru iedomaties, kā būtu otrajā, bez verandas, privātā dārza, terases, auto pagalmā pie terases, izveidotiem , dīķiem, pagraba neizejot no dzīvokļa utt, ieskaitot inženierkomunikāciju priekšrocības.....nerunājot par citām ērtībām, kur no uzskaitītajām, pilnīgi nekas nepieder pie otrā stāva.
Šeit jau nav runa par to kurš stāvs labāks, jo viss atkarīgs no konkreta īpašuma un lielākoties no tā, kāds ir saimnieks!!!

Agatem  2 2 Tiešām muļķības. Dzīvoju pirmajā stāvā, žurku nav, auksti nav, ziemā vienmēr varu logus turēt vaļā. Uzliec apsardzi un dzīvo mierīgi. Sava puķu dobe zem loga:)))

Liete  1   Kā jau te iepriekš kaut kad teica, klausies klusumu un tikai to! Tev pašam jāizlemj, jo tikai tu zini, kas būs iemītnieki tavā dzīvoklī.
Pirmajā brīdī šķiet, ka labā kārtībā esošā mājā (bet sliktas jau tevi neinteresē, vai ne?), kurai jumts un siltumizolācija kārtībā, gudri ir ņemt augšējo stāvu, stūri. Būsi visnostāk, apkārt visklusākais, ja vien aiz sienas nebūs debīliķu (bet to jau tu iepriekš noskaidrosi).
Bet tā nav! Dažreiz vienīgā izvēle ir apakšstāvs mājdzīvnieku dēļ! Pat bērnaratus var mierīgi staipīt uz otro, trešo stāvu bezlifta mājā, bet suņukam pārvarēt trepes ir vienkārši ekstremāli neveselīgi mugurkaula disku skriemeļu nobīdes riska dēļ.

Luusila  3 8 10:29 iesaki, kurā vietā un kādu pretvārstu uzlikt pirmā stāva īrniekam, lai aizdambējuma gadījumā viņam nenāktu virsū visu pārējo 4 stāvu "ražojums". Pretvārsts var glābt no PRETGAITAS, bet no tā, kas nāk pareizajā virzienā, bet nevēlami?!
Muldi taču ar jēgu. Otrā stāva īrnieku tādā situācijā, sorry, bet glābs pirmais stāvs.
Verandas, terases, dīķi- tā ir privātmāja. Šeit, kā saprotu, vairāk apspriestas situācijas daudzstāvenēs.

pomerance    1 ja daudzstāvu mājā, tad pluss ir tikai viens, šie dzīvokļi ir lētāki

anis    2 Ja pretvārsts pirmā stāva atzaram būs gana blīvs,labumi nāks ārā otrajā stāvā! Tagad tas būs pirmajam uz galvas...

antikrize      1ais un pēdējais stāvs vienmēr ir bijuši lētākie īpašumu tirgū, un piedāvājums ir nemainīgi liels. Dārgāki un mazākā izvēlē ir pārējie stāvi.

Dalabilabi  10 5 Oho...uzreiz var redzēt, ka "Luusila" netikai no inteliģentas ģimenes nākusi, bet arī ar dažādām augstākajām izglītībām mēra visus pēc savas samaitātības pakāpes: "Ja reiz pati muldoņa, tad arī visi citi tādi"
Vai Tu mani būvnieku inženieri, tagad pārmācīt vēlies un iestāstīt, ka reālas lietas, pēkšņi nereālas ir kļuvušas? Pašam centra dzīvokļī pretvārsts paša ielikts stāv, kur pie lielām lietusgāzēm centrālā lietusūdeņu sistēma nefunkcionē un blakus kaimiņiem visu augšā rauj, personīgi neko tādu neesmu pieredzējis. Un ja augšējiem rauj augšā, tad tā ir kopējā mājas lieta, kas jārisina kopīgi, nevis kā latviešiem pieņemts no augšas aplikt, ka tik pašam labi, kamēr pasu neskar. Viss, kas nāk no augsējā stāva uz manu īpašumu, ļoti labi nosedzās ar apdrošinātājiem...Esmu tikai ieguvējs!
Verandas, terases, dīķji, dārzi un viss pārējais paša darbs daudzīvokļu ēkās kopīpašumā 5 min. braucienā no Vecrīgas. Varu tikai atbalsot Tavu saukli Lussila: "Muldi taču ar jēgu"...ja nav sajēgas par ko runa iet! :D
Ak jā......un ja ir kamīni, krāsnis utt......vislabākā vilkme pirmajā stāvā un gandrīz nekad nedūmo, problēmas parasti ir augšējiem, jo sevišķi avariju situācijās!

Liete    4 Man viens dzīvoklis augšstāvā, viens-apakšstāvā. Bet ne Rīgā..Augšstāvā baloži nāk ciemos, apakšstāva lodžijā naktīs kaķi kaujās. Izvēlies, ko vēlies, skaties, ko izvēlējies.

Ezjule    6 Radiem pirmajā stāvā no virtuves galdiņa pazuda rādžiņš. Logu vispār vaļā karstā laikā turēt nevarēja. Uzlika restes. Nu dzīvo "aiz restēm"

Ezjule    2 Man dzīvoklis balto ķieģeļu mājas 5-stāvā (pēdējā) labi. Neviens uz galvas segas nepurina un činčikus pa logu ārā nemet. Labs gaiss, meža putni aiz loga pa bērza zariem dzīvojās. Iesaku.

Dalabilabi  9 4 Nu re....vēl plusi pirmajam un pēdējam stāvam.....liels piedāvājums un ievērojamāki zemāka cena.
Jo sevišķi vietās, kur kāds bezcerībā nonācis cīnoties ar sistēmu, aiz neziņas kur jārausta. Ievērojamāki zemāka cena dod iespēju šo tirgus cenas starpību ieguldīt kvalitatīvā remontā pēc paša vēlmes, zinot kas kur ieguldīts, nevis mākslīgi kāda cita uzpušķots un paslēpts, lai iesmērētu alkatības pēc....!
Iekārto kā vēlies savu sapņu pili, ja rokas no pareizās vietas aug!

Nu tad bēda rādžiņs pazuda.....no seifa aiz septiņam sienām iznesīs, ja gribēs, dajebko...:D

minnijai  1 5 Pirmajā un arī otrajā stāvā cigarešu dūmi ir jūtami - jo sevišķi vasarā, kad jaunieši pie mājas pīpē, un logi ir vaļā.
Pirmajā stāvā visiem esi kā uz delnas... un man arī ir tāda pieredze kā aprakstīja Felde, par sasalušām grīdām ziemā, un drēgnumu totālu. Troksnis samērā liels (visi cērt durvis), un aukstums nāk vairāk pirmā stāva iemītniekiem no poģa durvīm.

Es noteikti neizvēlētos dzīvot pirmajā stāvā, lai arī cik lētāks būtu dzīvoklis.

anis    3 Vai suns pa logu jāmet?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu