Kurš vainīgs pie dzīvokļa nopludināšanas?

4. stāvā plīsis ūdens stāvvads, appludināts 2. stāva dzīvoklis, 3. stāvā viss kārtībā - kurš vainīgs 2. stāva dzīvokļa nopludināšanā? Māju apsaimnieko Rīgas namsaimnieks - par kā līdzekļiem maina stāvvadus - no dzīvokļu īpašnieku uzkrātajām iemaksām, jeb par to maksā attiecīgās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieki papildus?

ko_nu_vairs    3 Vai tad stāvvadi neskaitās RN pārziņā?

DanaL    1 Īsti nezinu, kurš, visdrīzāk jau nama apsaimniekotājs, bet man, kad mēs nopludunājām apkšējos stāvus stāvvada bojājuma dēļ, nekādas pretenzijas netika izvirzītas.

janisb  1 2 Ir apdrošināšana, nav problēmu, apdrošinātājs vainīgo atradīs, nav apdrošināšanas pats vainīgs....

janisb  1 6 Stāvvads ir kopīpašums, nejēdzāt uzturēt - paši vainīgi. Apdrošināšana šāda veida bojājumus nosedz, ja loms 30..50 eirikus reizi gadā nolobīt, tad taisi vien remontu pats...

StacyQ    1 Ož pēc apsaimniekotāja vainas.

SniegaRoze    4 Līdzīgi .Stāvvadi jāmaina reizi 25 gados .Manai mājai nu jau būs 45 gadi ,ne reizi nekas nav darīts .Tas ir pārvaldes darbs .,Bet tad ar atnāks ,gabalu iemetinās un čau .Sauc ekspertu no pārvaldes ,tas uztaisīs skādes aprakstu ,atsūtīs puisi ,kas noķepās griestus un pienaglos tapetes !
RūKta pieredze .

Maybex    6 Parasti stāvvadus maina par uzkrājumu naudu.
Appludinātos dzīvokļus remontē nama apsaimniekotājs, līdzīgi kā teica Sniega Roze.
Bet var darīt arī otrādi. Uzaicināt tāmētāju, lai notāmē skādi, iesniedz prasību apsaimniekotājam , lai maksā. Par atlīdzību ir jāvienojas - Tu vari arī nepiekrist viņu ķēpātājpuišu atrakcijām savā dzīvoklī.....

joens    2 Lasīt apsaimniekošanas līgumu. Kaut valsts ir uzlikusi obligāti veicamos pasākumus, maksājumus un atbildību, tomēr 100% atbildība par māju apsaimniekotājam nav. Toties tāda ir kopīpašniekiem (visi joprojām kļūdaini uzskata, ka viņiem pieder dzīvoklis, nekā nebija, pieder nnn daļas no kopīpašuma, bet dzīvoklis ir tikai tehniski nodalīta telpu grupa dzīvošanai, ko regulē cits likums).

Ja kas, apsaimniekotājs ir kopīpašnieku nolīgta persona (fiziska vai juridiska) noteiktu pasākumu izpildei. Tikai sociālisma palieka, ka vainīgs ir kāds cits, tikai ne pats, ir neiznīdējama.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu