Kādas ir kapitālā remonta izmaksas kvadrātmetrā privātmājai?

Daudzi būvē un remontējas... varbūt kāds var nosaukt aptuvenas kvadrātmetra izmaksas...
Ja ēku remontē pilnībā... varētu pat saukt par renovāciju... no pamatiem līdz skurstenim... visu kanalizāciju... jaunu apkuri (siltās grīdas), logi... elektrības instalācija..

Nate  2 1 To Tev neviens nepateiks. Mana tante, tiesa, ne Rīgā, meklēja meistarus 1-istabas dzīvokļa remontam. Summas bija no 1000-200. Tā lūk.

jozolsen  1 1 ´Jebkurā gadījumā jāraksta tāme..Ļoti daudz faktoru , kuri var ietekmēt cenu...Arī kurā vietā atrodas.., kas un kā būvē..Pieticīgi no 300 euro kvadrātmetrā..

Nate  1 2 Loģiski, ka jaunu uzcelt vieglāk.Cik tad maksā bloki sienām? Dārga ir apdare. Un ja vēl veco jānoplēš. Projekti un galvenais saskaņošana, un pats trakākais nodošana ekspluatācijā gan ir super dārgi. Tur piekasīsies pie katra burta, katra cipara, katra centimetra. Maksāsi, cienāsi, utt. Tas ir dārgs prieks, katrs parakst ar 2 nullēm.

jozolsen    2 Pasmejies un ķeries klāt...Vēlāk sapratīsi..Siltās grīdas komfortam , padārgs prieks ekspluatācijā..

zaksdelons      200 kvadratmetramusu cena

asais_vecis  1 1 Tieši tā, sienas un pārsegumi jau neko daudz nemaksā, varbūt 100-150 EUR kvadrātmetrā. Ja tas ir vienīgais, kas no vecās mājas paliek, tad tā arī rēķini + vēl demontāžas izdevumus pieskaiti, kas jaunai mājai nav aktuāli. Pērkot un remontējot vecu māju galvenais ko Tu iegūsti ir vieta (dzīvo normālā vidē, nevis pļavā/purvā/vai ko nu tik vēl tagad nepamanās apbūvēt, turklāt izvairies no celtniecības laukuma apkārtnē tuvāko 20 gadu laikā, kamēr visi laimīgie jauno apbūves gabalu īpašnieki sabūvējās), nesošo konstrukciju kvalitāte (kas līdz 90tajiem gadiem ir daudz augstāka, nekā mūsdienu materiāliem) un, iespējams, pagrabs, kuru mūsdienu jaunbūvēs vari ar uguni meklēt. Mīnusi - lielāks čakars ar apdari, jo visdrīzāk visas plaknes, stūri būs šķībāki nekā no mūsdienu blokiem būvējot.
Bet par 457 EUR kvadrātmetrā uz dižo kvalitāti pretendēt nevarētu, jaunbūvei es teiktu ka par EUR 700 var uzbūvēt kvalitātē "priekš sevis".

voxi  1 5 Pamēģini vienkāršu testu - jebkuram elementāram celtniecības darbam (kaut vai nomainīt rozeti, uzlikt loga ailei apdari un tml) sākumā piemet cik ilgā laikā, tavuprāt, to vajadzētu izdarīt un pēc tam reāli izdari (un vēlams "ātri un labi" izdari). Un tad ļoti ātri sapratīsi gan to kā "viss kas var atklāties", savukārt kad sāksi pirkt instrumentus un aprīkojumu, sapratīsi arī meistaru izmaksas :)

neko  2 6 "Meistari jau grib dienā no 80 eiro un uz augšu... :D"

Un? Nu pajautā sev vai tu patiešām gribi lai to remontu taisa "meistars" kas gatavs strādāt par minimālo samaksu?:)

joens    2 300€/m2 ir reāla cena ar faktoru "viss kas var atklāties" vecas mājas remontā. Par augšā aprakstīto programmu es pat teiktu, ka ir zināma deva optimisma pie šī skaitļa.

Par terminoloģiju - renovācija vienkāršiem vārdiem varētu tapešu pārlīmēšana, ne silto grīdu ierīkošana un kanalizācijas pārbūve.

Par darbu organizāciju - ja esi gatavs visu nepātraukti finansēt, ne taisīt n-tos pārtraukumus naudiņas sapelnīšanai, tad celtniekiem jāņem objektu, ne jānāk piestrādāt uz stundām.

VecmeitaARrunci  1 2 Es noliigu par konkreetaam izmaksaam,nevis par stundaam.Vismaz galva nesaap,ja kaads no bara aizdzeeries vai pazudis vai knapi atvilcies uz darbu.,taa ir brigadiera alias bosa probleema.

24gunti      Taisnība vien būs,ka būvēt jaunu ir vieglāk un pieļauju,ka arī lētāk,jo cik saprotu vienīgais ko gribi saglabāt ir vecais karkas,kas visā mājā ir pats lētākais(buldozera pakalpojumi ir krietni lētāki nekkā to piecu vīru kuri mēnesi to uzmanīgi ārdīs nost).Bet ja pa lēto ņem tos palīgstrādniekus par trīnīti,nafig amatnieki?,tikai paturi prātā galveno gudrību-skopais maksā divreiz!

neiet  1   Tieši tā. Celtnieki ir Zviedrijā, Īrijā, Norvēģija. Atlikušie strādā no 11.o5-15.30. Par 3 dienām vēlas 250 €. Nepatīk, remontē pats. Vismaz te Eiropas līmeni esam sasnieguši. Jāpriecājas.

Samila      Kur tā māja atrodas? Ja Rīgā vai Jūrmalā, viens cilars, ja laukos - cits...

Postremo    1 jaaa, gruuti ( daargi ) ir, ja pats negribi/nemaaki neko dariit. Maneejie LV remonteejas ar passu saimnieku konkreetu piedaliissanos, pavisam daudz normaalaaki cipari bija.
Un pareizi te veel saka, ka lloti, lloti atkariigs, kur taa maaja atrodaas.

nagaine  1   Kapitālais eiro remonts tikai materiāls 70 eiro m2 un ne tas dārgākais bez meisteru pakalpojumiem.

nagaine      tas ir dzivoklis bez siltajām gridām,kur eletribas instalācija bija nosaciti pa lēto

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu