Izmaksas virtuves remontam

virtuve ir 7 kvadratmetri plus minus. sienu gridas griestus vajadzetu partaisit un nomainīt trubas izlietnei
Ar kādām izmaksām aptuveni būtu jārēķinās?

DanaL (2015-07-31 13:21)  1 1 Ieej kaut vai salidzini.lv, apskati tev nepieciešāmo materiālu cenai, izrēķini vidējo aritmētisko cenu, pareizini ar l, kg, m, m2 vai m3, atkarībā no nepieciešama daudzuma, saskaiti visu kopā un pareizini ar 2 vai 2,5.
Jo darba gaitā atklāsies tik daudz nepilnību iepriekš veiktajā darbā, ka būsi nelaimīgs, ka to visu vispār uzsāki, bet papildus materiālu un nervu nomierināšanas līdzekļu izmaksas kopā sastādīs vismaz to pašu, ko jau būsi sarēķinājis

joens (2015-07-31 13:44)      Paša darbs, lēti materiāli, tūkstotī var cerēt iekļauties. Ar meistariem utt. drīkst piemērot koeficientu 3.

Parastais (2015-07-31 15:16)  1 2 Labāk ieteiktu nevis dienas algu meistaram, jo tad var arī pavilkt, bet samaksu par konkrēto darbu konkrētā laika posmā. Ja neiekļaujas, summa tiek samazināta. Un protams sākumā iegūt atsauksmes par meistaru no vismaz 3 iepriekšējiem klientiem.

Salviss (2015-07-31 16:18)    1 Jātaisa tāme ar konkrētiem darbu veidiem, uz dullo pateikt nereāli.
Es pats sev taisīju līdzīga izmēra virtuvē remontu, iztiku ar 600 EUR materiāliem. Bet ņemšanās pamatīga, pieņemu ka meistaru darbs varētu izmaksāt krietni vairāk kā materiāli.

jozolsen (2015-07-31 18:49)    2 Virtuves remonts jāsāk ar elektrisko sadaļu!! Jo šodienā elektojaudīgās tehnikas , lielākā daļa atrodas virtuvē. Ugunsdrošiba un elektroiekārtu darbība!!
Ierasti visi sāk no nepareizā gala...

Rinkulis (2015-07-31 21:51)  1 3 Jautājums ir par to, kāda tipa remonts tas būs (kas ir šobrīd)?
Var visu izlauzt nahren ārā - līdz sienām - visu sataisīt pa kapitālo - jauni vadi, jauni stāvvadu posmi, jaunas kanalizācijas trubas līdz stojakiem, flīze pie sienas, kaut kas kruts uz grīdas, riģipsis pie griestiem. Iebūvētā tehnika, elektriskā cepeškrāsns, mēbeles uz pasūtijumu utt... Tad būs pa dārgo... Vismaz kādi 5K
A ja tā vienkārši - piekrāsot sieniņu, nomainīt pilošo krānu, pielikt vienu plastmasas kanalizācijas trubas posmu - tad varbūt arī pa 50 eirām var tikt cauri.

Saproti taču, ka kaut vai tās pašas flīzes ir cenu diapazonā no 3 eiro kvadrātā līdz ...50 un vairāk. Virsējais grīdas segums tāpat - var likt lētāko flīzi a var likt dabīgo linoleju. Utt...

Varianti ir 2
1) Izdomāt, ko un kā gribās redzēt - saprast, cik tas maksā un iet uz to.
2) Apzināties cik daudz līdzekļu ir paredzēts un tad atbilstoši piemeklēt materiālus.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu