Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas

Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas - jautājumi un diskusijas

Euro remonts 50m2 dzīvoklī - kādas izmaksas? (33)
Sveiki, mes ar viru velamies veikt remontu musu dzivoklitim. Remonts pilniba no A-Z, kas ietver jaunus elektribas vadus, trubas, regipsa liksanu nedaudz izliekusajam sienam, gridas ieklasana, griesti... Vienigais ko atstasim ir logi. Tie ...
Remontēju meitai 1-istabas dzīvokli (25 kvm). Ar pārplānošanu, nomainīts tika pilnīgi viss - logi, elektrība, durvis, viss vannasistabā un virtuvē. Pats piedalījos, kā elektriķis, santehniķis un palīgstrādnieks. Čomam meistaram samaksāju 2k, materiālos izgāja 3,5k. Bračka vēl Ls laikos 3-istabu dzīvoklī ar pārplānošanu, pats neko nedarot, kopsummā 11k Ls nolika (neatceros, iebūvētās mēbeles bija šajā ciparā vai nē).
Hmm, ja, saliekot kopā abus joena komentus, ka tapešu pārlīmēšana tagad 7,5k EUR maksā, tad saprotu, kāpēc par elektroinstalācijas nomaiņu 500 EUR+materiāli man rinda stāv :D Laikam jāpārmetās uz tapešu līmēšanu :D :D :D
Nu, parāk lielie cipari te nosauca, ja neplanots kas īpašs - "smart home" piemēram. 5000k par materiāliem. Nedzīvojam taču Vācijā. Ja aktīvi piedalisities kopā ar vīru, zem svainā norādījumiem - padod, pieturēt, atnest, nonest, notirīt, utt , tad i darba izmaksas būs nelielie. Es jūsu vietā panemtu abiem atvalinājumu. Mēnesi pietiktu, jūsu svaina vietā panemtu 1.5k, nu varbūt vēl kādu speciālistu piesaistot - vēl kāds 1k klāt. Ja ar visām mēbelēm, tad pievienojos iepriekš teiktajam, ka cipars būs no pie 15000 Eur.
Man virtuve (16m2) ar mēbelēm un santehniku iznāca pie 6000 Eur.
Ja pie jau uzskaitītajām lētākajām lietām klāt būs santehnika flīzes durvis un gaismas kermeni tad par 14000 mazāk nesanāks nekādi. Radi mūsdienās par velti nestrādā arī visus darba veidus profesionāli neizprot. Ja gribat kvalitāti tad papildus cilvekus uz specializētajiem darbiem arī nāksies ņemt. Plus klāt skaitiet iebūvētās mēbeles. ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Euro remonts 50m2 dzīvoklī - ... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Cik varētu maksāt darbs virtuves remontam? (39)
Saprotu, ka precizu summu neviens nevar pateikt, bet kaut ko aptuveni, lai ir ar ko rēķināties. Virtuve 10 kvm. Sienu līdzināšan, griestiem un grīdai tas pats, elektrības pārvilkšana, krāsošana, grīdas ieklāšana, loga ...
4000- par tādu summu jau pirti var uzcelt. Man raadaas, ka to Tavu virtuvi vajag remoneteet pa daljaa:

1. etapaa logu firma Tev nomaina logus ...

Tad Tu mieriigi vari kraat naudu un dziivot veel meeneshus tai virtuvee...

2. etaps...elekrtiibas mainja...elektriiba ir lieta, ko veic elektrikjis ...to arii var izdariit kaa atsevishkju etapu

3. etapaa...nu vot visus paareejos darbus veic Celtnieciibas brigaade..
Ij ko tie pensionaari pie saeimas kuujas vicina - sheku reku, turpat 5 videejaas algas par shtrunta kabuuziisha remontu!:) Darbs maksaa apm. tik pat, cik materiaali - izdomaa, ko gribi, pastaigaa pa celtnieciibas bodeem, pareekjini, pieliec vienu treshdalju klaat un pareizini ar divi! Nupat pabeidzu remontu visā dzīvoklī. Par katru istabu atsevišķi maksāju. Virtuve tik pat liela, tikai par darbu bija 400 eur. ar flīzēm, tapetēm, trapu un līdzināšanu. Logs atsevišķi 200 eur. mēbeles atsevišķa cena, jo daļēji nomainīju. Visus materiālus pirku pati kopā ar meistaru, viņš izvēlējās un ieteica, es pati par visu samaksāju. Galu galā pati izvēlos krāsas, kontaktus, flīzes, pildījuma krāsu....un cenas ir dažādas, tā varu pati kontrolēt savus izdevumus par visiem materiāliem. Meistaru ņem pēc ieteikuma, jo var aplausties...man bērniem trāpījās īsts lohs.... ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Cik varētu maksāt darbs ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Kādas ir kapitālā remonta izmaksas kvadrātmetrā privātmājai? (19)
Daudzi būvē un remontējas... varbūt kāds var nosaukt aptuvenas kvadrātmetra izmaksas... Ja ēku remontē pilnībā... varētu pat saukt par renovāciju... no pamatiem līdz skurstenim... visu kanalizāciju... jaunu apkuri (siltās ...
"Meistari jau grib dienā no 80 eiro un uz augšu... :D"

Un? Nu pajautā sev vai tu patiešām gribi lai to remontu taisa "meistars" kas gatavs strādāt par minimālo samaksu?:)
Pamēģini vienkāršu testu - jebkuram elementāram celtniecības darbam (kaut vai nomainīt rozeti, uzlikt loga ailei apdari un tml) sākumā piemet cik ilgā laikā, tavuprāt, to vajadzētu izdarīt un pēc tam reāli izdari (un vēlams "ātri un labi" izdari). Un tad ļoti ātri sapratīsi gan to kā "viss kas var atklāties", savukārt kad sāksi pirkt instrumentus un aprīkojumu, sapratīsi arī meistaru izmaksas :) Pasmejies un ķeries klāt...Vēlāk sapratīsi..Siltās grīdas komfortam , padārgs prieks ekspluatācijā.. 300€/m2 ir reāla cena ar faktoru "viss kas var atklāties" vecas mājas remontā. Par augšā aprakstīto programmu es pat teiktu, ka ir zināma deva optimisma pie šī skaitļa.

Par terminoloģiju - renovācija vienkāršiem vārdiem varētu tapešu pārlīmēšana, ne silto grīdu ierīkošana un kanalizācijas pārbūve.

Par darbu organizāciju - ja esi gatavs visu nepātraukti finansēt, ne taisīt n-tos pārtraukumus naudiņas sapelnīšanai, tad celtniekiem jāņem objektu, ne jānāk piestrādāt uz stundām.
Loģiski, ka jaunu uzcelt vieglāk.Cik tad maksā bloki sienām? Dārga ir apdare. Un ja vēl veco jānoplēš. Projekti un galvenais saskaņošana, un pats trakākais nodošana ekspluatācijā gan ir super dārgi. Tur piekasīsies pie katra burta, katra cipara, katra centimetra. Maksāsi, cienāsi, utt. Tas ir dārgs prieks, katrs parakst ar 2 nullēm. ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Kādas ir kapitālā remonta ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Izmaksas virtuves remontam (6)
virtuve ir 7 kvadratmetri plus minus. sienu gridas griestus vajadzetu partaisit un nomainīt trubas izlietnei Ar kādām izmaksām aptuveni būtu jārēķinās?
Jautājums ir par to, kāda tipa remonts tas būs (kas ir šobrīd)?
Var visu izlauzt nahren ārā - līdz sienām - visu sataisīt pa kapitālo - jauni vadi, jauni stāvvadu posmi, jaunas kanalizācijas trubas līdz stojakiem, flīze pie sienas, kaut kas kruts uz grīdas, riģipsis pie griestiem. Iebūvētā tehnika, elektriskā cepeškrāsns, mēbeles uz pasūtijumu utt... Tad būs pa dārgo... Vismaz kādi 5K
A ja tā vienkārši - piekrāsot sieniņu, nomainīt pilošo krānu, pielikt vienu plastmasas kanalizācijas trubas posmu - tad varbūt arī pa 50 eirām var tikt cauri.

Saproti taču, ka kaut vai tās pašas flīzes ir cenu diapazonā no 3 eiro kvadrātā līdz ...50 un vairāk. Virsējais grīdas segums tāpat - var likt lētāko flīzi a var likt dabīgo linoleju. Utt...

Varianti ir 2
1) Izdomāt, ko un kā gribās redzēt - saprast, cik tas maksā un iet uz to.
2) Apzināties cik daudz līdzekļu ir paredzēts un tad atbilstoši piemeklēt materiālus.
Virtuves remonts jāsāk ar elektrisko sadaļu!! Jo šodienā elektojaudīgās tehnikas , lielākā daļa atrodas virtuvē. Ugunsdrošiba un elektroiekārtu darbība!!
Ierasti visi sāk no nepareizā gala...
Labāk ieteiktu nevis dienas algu meistaram, jo tad var arī pavilkt, bet samaksu par konkrēto darbu konkrētā laika posmā. Ja neiekļaujas, summa tiek samazināta. Un protams sākumā iegūt atsauksmes par meistaru no vismaz 3 iepriekšējiem klientiem. Jātaisa tāme ar konkrētiem darbu veidiem, uz dullo pateikt nereāli.
Es pats sev taisīju līdzīga izmēra virtuvē remontu, iztiku ar 600 EUR materiāliem. Bet ņemšanās pamatīga, pieņemu ka meistaru darbs varētu izmaksāt krietni vairāk kā materiāli.
Ieej kaut vai salidzini.lv, apskati tev nepieciešāmo materiālu cenai, izrēķini vidējo aritmētisko cenu, pareizini ar l, kg, m, m2 vai m3, atkarībā no nepieciešama daudzuma, saskaiti visu kopā un pareizini ar 2 vai 2,5.
Jo darba gaitā atklāsies tik daudz nepilnību iepriekš veiktajā darbā, ka būsi nelaimīgs, ka to visu vispār uzsāki, bet papildus materiālu un nervu nomierināšanas līdzekļu izmaksas kopā sastādīs vismaz to pašu, ko jau būsi sarēķinājis
··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Izmaksas virtuves remontam lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Smieklīgi, prasīt par kvadrātmetra (!!!) 5 eiro, ja viss tapešu rullis tikpat maksā un katrs var pielīmēt tapetes istabā pa 1-2 stundām pats un pilnīgi par velti Ir dzirdēts, ka darbs maksā tik pat cik materiāli... Nezinu, man izlīmēja istabu par 60 eur laikam. 13 kvadr. lielu. 2-5 eiro. kvadratūra, kas to dara, vai nodokļus maksā utjp. man liekas, tas ir lēti šobrīd. Piekrītu,2-5 eiro.Atkarīgs no laukuma cik lieli gabali jālīmē,Ja daudz stūru,logi,mazas telpas,mierīgi var prasīt 5 eiro.Attiecīgi ja ir taisnas sienas,lieli laukumi var ņemt no 2 - 3.5 par kvadrātu... ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Cik maksā tapešu līmēšana ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Tapešu līmēšanas cena (5)
Cik apmēram maksātu darbs- izlīmēt tapetes vienā istabā (augstie griesti, platība apm 20m2) un notīrīt un nokrāsot griestus. Lamināts jau ir ielikts. Varbūt kāds no šeit esošajiem pazīst meistaru vai pats grib ...
Anekdote: ieliek laminātu- materiālu, kas absolūti necieš mitrumu, un tad meklē, kas sagāzīs tur virsū slapju šmuci, attīrot sienas un griestus, špaktelējot, slīpējot, krāsojot un līmējot.(Nekādas paklātas plēves vai izbērtu skaidu slāņi 100% nepasargās)
Tu, pirms kāp no gultas un velc bikses kājā, neaizmirsti vispapriekš uzstūķēt slēpjuzābakus,- tas būs līdzvērtīgi.
Mani arī interesē šis jautājums. Cik tas tagad maksaa-nav ne jausmas...kad ar to darbojos, pirms ~ 10 gadiem , es chaardzoju ap 1,50 ls par m2. Tas par tapeteem, griesti-ap 2 ls/m2.
Es pieljauju,ka sakaraa ar kriizi celtneiciibas sfeera taas cenas tagad vareetu buut lidiziigas,vai nedaudz vairaak.
tas atkarigs no tapetēm sienu gludumu jāredz telpa , un tt ar katru klientu vienojos personiigi par cenu visu var sarunāt kas un kaa Luusila- taisnība...,ir tomēr darbu secībai jābūt. Un ko gan ietver vārds-notīrīt..., es teiktu , sagatavot krāsošanai. Un, ja jākasa krīts nost, jāgruntē, jāšpaktelē , jāslīpē un tad jānokrāso, tad tie ir padsmit eiro par kvadrātu... ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Tapešu līmēšanas cena lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dzīvokļa remonts...!? Kādas ir cenas uz šo brīdi? (9)
Varbūt kāds Tuvākajā laikā ir veicis dzīvoklī remontu... Interesē kosmētiskais remonts mūra ēkā ar grīdas seguma maiņu.. Interesē kādas ir izmaksas aptuvenās vēlams ar meistaru starpniecību jo pašam nav laika jāsēž ...
nointervē visus zināmos meistarus, veic tirgus izpēti, vai remonts tiek veikts ar- bez garantijas..materiālu gādā pats vai deleģē meistaru to darīt.. apjautā radus , draugus, labam meistaram pa priekšu "skrien" slava... ieieej arī sūdzības.lv... ....remontē, bet ar tādu informāciju nepateiks pat aptuvenās izmaksas!!!!!.....debesīs ir zvaigznes, vai kāds nepateiktu; cik tur ir!! Kvadrātmetrus aizmirsi ;) Ir jāredz, kādi brīnumi slēpjas zem esošā izskata. Vienu 44 km2 dzīvokli notāmēja uz 3 000 eirubļu. Ar 5 logu nomaiņu, utt. Bet dziļāk - sienās, griestos, ailēs - atklājās Dieva zīmes :) Ar garantiju 2500 eu ··· Būvdarbu (celtniecības vai remonta) izmaksas: Dzīvokļa remonts...!? Kādas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu