Veca čuguna apkures katla sūce zem katla

Čuguna sekciju katls. Labs liels bet vecs- vecas 2 st. mājas centrāl apkurei. Un totāli akurāti iemūrēts 1,2 x 1,2 x 1,2 m. Apakšā tam sākusies noplūde. Klāt netiek sūcei. Vai kādam ir pieredze - pielietot sinepes sūces aizaudzēšanai? (apkuri veic tai pat sistēmā arī Junkers ZV24KD).
Kādi vēl varianti- būtu pateicīgs par padomu.

vilks28 (2014-12-17 23:58)      Variantu naff! Tikai kap .remonts un ja vel apmūrēts ,tad būs jautri . Sinepes pat nedomā.

jollyroger (2014-12-18 08:14)      Aizkakāsi ar sinepēm arī gāzes katlu. Jākaļ nost apmūrējums un jāskatās. Sekcijas var nomainīt.

AivarsN (2014-12-18 08:49)    1 Ļoti iespējams,ka izdrupis blīvējums starp sekcijām. Manam 1959.g leišu katlam tā bija. Izjaucu pilnībā pa sekcijai,savienojuma vietas notīrīju,uzziedu speciālo hermētiķi augstām temperatūrām un atkal savienoju visu kopā. Jau 5 gadi,kā netek ne pilītes. Ja nav uzkarsētā katlā ielaists auksts ūdens,tad diez vai tās masīvās čuguna sekcijas var sabojāties.

Lucy (2014-12-18 09:38)      ļoti daudzus gadus atpakaļ mums bija tāds katls,pāris x mēgināja sametināt,pāris mēneši un atkal tek, kas ir nokalpojis sapuvis,tam ir beigas,izmetām un ievikam gāzes apkuri,dzīvojam svēta mierā!

hefny (2014-12-18 09:56)      sītā nopūdēsi i pārsegumu,i grīdas dēļus-varēsi izjaukt i grīdu ,i visas bruses mainīt,-kā man te daži labi labyči-gudreļi gadiem šitā pieslēpa,-jo bija sūce,jo sprādgusi-ieplīsusi savienojuma vietā detaļa. tagad tie gudrīšipro,-bet man problēma palika!labi,ka sapratu,ka grīda jāatsedz,-jāuzlauž,jo būtu ar visu čuguna katlu nobraukusi uzx apaksātāvu. tagad mēģinu atrast zinošu-varošu-bruses mainīt/māju nenojaucot,jo jaunie jau māk tikai eiroremnta līmeņa kartona kastītes kānebūt uzsliet/.DDDDDDDD

Edg (2014-12-18 10:51)  1   Nomaini pret jaunu katlu, abi sakumā ir izdevumi, bet pēc tam ietaupīsi kautvai uz malakas daudzuma rēķina. Man ar laukos mātei bija leišu katls majas būvešanas laika ielikts. Nu sākās problēmas, slikti silst, ari mitrums sūcas caur savienojumiem. kautko pagajušo vasara mēģināju ar viņu darīt. Ķipa izjaucu, iztīrīju utt. Noņēmos ar blīvēšanau kopā liekot un secināju ka tas viss velti. Siltums tāpat iet skurstenī. Nopirku čehu viadrus, šovasar ieliku, nu ir māja silta, šķūnī netipiski daudz malkas vēl atlicis un skurstenis nav jātīra katru mēnesi. Un pats galvenais, siltums radiatoros turās krietni ilgāk nekā iepriekš.

lazdarr (2014-12-24 01:29)      man bija 27 gadi...par cik leišu katls sūci deva, vasarā atvienoju, izjaucu pa sekcijām, ar drāšu birsti sapucēju, varbūt arī pucpapīrs bija talkā, un sviedu atkal kopā(protams tur blīvējums bija izkurcējis). Kā? 3 vijumi azbesta auklas uz katru kakliņu ar cinka suriku apziestas...savilku tās bultskrūves, mēģināju vēl nospiest, un gadiem! viss bija čikiniekā!! Līdz viens pamuļķis to izmeta. Kaut katlam ne vainas nebija, pie gudras galvas tie tikpat labi, kā šodienas piedāvājumos dabūjamie. Vai tad tie šolaiku citplanētas brīnumi?- tāpat ar blīvējumiem un bultskrūvēm, pēc laika tāpat triperosies.

andreews (2014-12-26 17:43)      taadu gemoroju remonteet nav jeega,jo neviens negarantees 100%..

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu