Hidroizolācija

Hidroizolācija - jautājumi un diskusijas

Pagraba hidroizolācija no iekšpuses (7)
Pagrabā pa šuvēm starp betona blokiem sūcas ūdens. Sūcas reti un minimāli (kad ir spēcīgs lietus un ārā ūdens no notekas sūcas gar sienu zemē). No ārpuses piekļūt īsti nav iespējas. Vai ir kāds hidroizolācijas ...
Suves jaizlej ar skidro stiklu,pad bitums vai gumija s hidroizolacija
un jauna betona karta,bet labak butu novadit grunts udenus ar drenazam jo sis risinajums varetu but tik paris gadiem jo udens tapat atradis celu
Holmss13 saka pareizi - likvidē cēloni- aizvadi lietus ūdeni no sienas tālāk. Jebkurš kaut cik strādājošs risinājums no iekšpuses vienmēr būs dārgāks un sarežģītāks nekā atrakt pamatu un uzlikt membrānu no ārpuses No iekšpuses nav nekādi iespējams,tikai no ārpuses.. ´Bezjāga un izmesta nauda..
Palasies vācu Kostner hidroizolācijas sistēmas..
ja tie ir gruntsūdeņi tad no iekšas nekas nelīdzēs ··· Hidroizolācija: Pagraba hidroizolācija no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Grīdas materiāla izvēle un mitrumizolācija 1. stāvā (9)
Veca koka nama pirmajā stāva virtuvē izņēmām satrunējušu grīdu - apakšā dzeltena smilts, pa vidu pagraba velve (~1/3 telpas platuma). Šobrīd ir funktieris par melnās grīdas ieklāšanu, un tad lamināts. Vai ir vajadzība ...
Dikti sarezhgjiiti! Man shkjiet, ka pirmajaa staavaa griidas apakshai jaabuut ar ventilaaciju. Paprasi radio 2, darbdienu peecpusdienaas tur dikti izsmeljoshas konsultaacijas, ja vareesi sazvaniit. Nezinot kā uzvedas pagrabs- es paliktu pie tās pašas vecās kombinacijas...smilti mok der papildināt...kokmaterialus impregneet ...un nafig laminātu, nafig pleves- tas viss vēlāk būs puvēkļi..!
Vēl der zināt, kas notiek ar pagraba ventileešanu- prātnieki aizštopē ventilacijas lūkas, cerot uz siltuma saglabāšanu bet rezutātā iegūst slapu, puvēkļiem pilnu pagrabu...
Ieteikums daļu dzeltenās smilts aizstāt ar keramzītu. Vēlams lielāka diametra frakcija. Es šādā gadījumā vispirms uzklātu celtniecības plēvi mitrumizolācijai,bet vēl zem melnās grīdas derētu kāds siltumizolācijas materiāls,jo citādi ziemā grīda būs ļoti auksta. Profesionāļi varbūt ieteiks ko labāku. Kas te dzeests? ··· Hidroizolācija: Grīdas materiāla izvēle un ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ? (11)
Stipra lietus un kušanas laikā (kā šobrīd) pagrabā caur grīdu sūcas ūdens. Vai zem grīdas ieraktas drenāžas caurules uzņems to ūdeni lai pa tām to novadītu uz zemāku vietu ?
Vienkāršākā metode, pagraba grīdā neliela aka un sūknis ar pludiņu...gruntsūdeņiem ceļoties sūknis nostrādā un aizpumpē ūdeni kanalizācija vai kādā grāvī. Nohidroizolēt to vainu būs sarežģīti. Var pamēģināt injekcijas, bet tas pa dārgo. nu jau par vēlu ap māju likt drenāžu, būvbedri bij jānodrenē pirms pamatu likšanas.
tagad var atrakt pamatus un pa perimetru salikt drenas un kaut kur parakties zem pamata, izkalt pagraba grīdu un ielīkot 30 cm zem grīdas drenu kolektoru
Tas viss strādās, ja būs uz kaut kurieni notece (kritums), ja nāv krituma, skatīk augstāk ideju par savācējaku, tik ar aku uzmanīgi, ieliksi vieglu (plastmasa mucu vai metāla), tukšai esot gruntsūdeņi viņu izcels no zemes pagrabā
Ja iespejas dažādi varianti,iepeja noteku, kur notek uđens! ar sukni izsuknet
tad hidroizolacija-,cik var no arpuses,tad no ieksas

nez vai zem pamatiem liek drenazas caur.
varbūt noder >

http://abc.lv/?article=pagraba_hidroizolacija

http://www.saimnieks.lv/Tehnika/4320
··· Hidroizolācija: Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ūdens pagrabā (5)
Pavasarī pagrabā krājas ūdens. Ja tik liels pagrabs nav vajadzīgs un nevēlos tērēt naudu hidroizolācijai, vai var lielāko daļu aizbērt ar smiltīm/ķieģeļiem?
maza bedre un sūknis ir daudz vieglāks risinājums - pie tam aizberot pagrabu visa telpa paliks mitra un pelējums būs klāt kā likts Var jau, tikai vai nav vienkāršāk ielikt kādu sūkni, kurš automātiski padarbojas pāris reizes gadā? Labākais būtu uztaisīt meliorāciju, mitrums var celties arī pa pamatiem un sienām( JA NAV LABA HIDROIZOLĀCIJA STAR PAMATIEM UN SIENĀM), rezultātā rodās sēnīte. Pagrabam jābūt labi ventilētam. Man arī pagrabā ir ļoti augsti grunts ūdeņi,man ir iebūvēta aka ,kur sakrājas liekais pamatu ūdens un tad ieslēdzas pumpīts ,kas visu izsūknē.Pagrabs ir sauss un nekas nepelē. man,taapat.aka un suuknis.ne katru gadu vajadziigs. ··· Hidroizolācija: Ūdens pagrabā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Fližu ieklāšana uz piķa hidroizolācijas (4)
Veca betona grīda uz kuras bijis uzklāts piķis kā hidroizolācija.Virsū uzlikta grīdas pape.Tagad plēšu visu nost, bet visu piķi līdz betonam noplēst nevaru.Gribu uzklāt jaunas flīzes.Kā rīkoties.Kādu grunti un kādu ...
Manuprāt, der jebkura dziļā grunts un elastīgā flīžu līme. Hidroizolācija tāpat vajadzīga, attiecīgi remontēt veco, pēc tam var taisīt augšā jaunu pīrāgu (pietiek ar izlīdzinošo slāni, ko nevajadzētu taisīt no flīžu līmes), kas beidzas ar flīzēm. Mans pazinja, kura dziivoklii remontu taisiija augsti kvalificeets celtnieks, vinja teevs, dariija taa - pikji neaiztika, pa virsu uzbeera keramziitu(nezinu gan, cik biezaa slaanii), tam pa virsu griidas regjipsi, uz taa tad vai nu fliizes, vai citu, kaadu veelies, segumu. Konkreetajaa dziivoklii - fliizes un laminaats. Darbs sarezhgjiits, arii viens no smagaakajiem un daargaakajiem dziivoklja remontaa. Toties rezultaataa ideaali liidzena, stingra un ilgmuuzhiiga griida. Šķiet ka runa varētu būt par vannas istabu.
Speciālists neesmu, bet nesaprotu kādēļ jātaisa pīrāgu? Lai ienākot telpā mūžīgi ķertos kāja?
Noņem visu nost ko var, tad javas izlīdzinošo kārtu, jaunu hidroizolāciju, jebkuru tīfgrunti, un kā jau teica, elastīgo flīžu līmi.
Ja ļoti nelīdzena, tad jādabū līdzenu.
··· Hidroizolācija: Fližu ieklāšana uz piķa ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Veca čuguna apkures katla sūce zem katla (8)
Čuguna sekciju katls. Labs liels bet vecs- vecas 2 st. mājas centrāl apkurei. Un totāli akurāti iemūrēts 1,2 x 1,2 x 1,2 m. Apakšā tam sākusies noplūde. Klāt netiek sūcei. Vai kādam ir pieredze - pielietot sinepes sūces ...
Ļoti iespējams,ka izdrupis blīvējums starp sekcijām. Manam 1959.g leišu katlam tā bija. Izjaucu pilnībā pa sekcijai,savienojuma vietas notīrīju,uzziedu speciālo hermētiķi augstām temperatūrām un atkal savienoju visu kopā. Jau 5 gadi,kā netek ne pilītes. Ja nav uzkarsētā katlā ielaists auksts ūdens,tad diez vai tās masīvās čuguna sekcijas var sabojāties. Variantu naff! Tikai kap .remonts un ja vel apmūrēts ,tad būs jautri . Sinepes pat nedomā. Aizkakāsi ar sinepēm arī gāzes katlu. Jākaļ nost apmūrējums un jāskatās. Sekcijas var nomainīt. ļoti daudzus gadus atpakaļ mums bija tāds katls,pāris x mēgināja sametināt,pāris mēneši un atkal tek, kas ir nokalpojis sapuvis,tam ir beigas,izmetām un ievikam gāzes apkuri,dzīvojam svēta mierā! sītā nopūdēsi i pārsegumu,i grīdas dēļus-varēsi izjaukt i grīdu ,i visas bruses mainīt,-kā man te daži labi labyči-gudreļi gadiem šitā pieslēpa,-jo bija sūce,jo sprādgusi-ieplīsusi savienojuma vietā detaļa. tagad tie gudrīšipro,-bet man problēma palika!labi,ka sapratu,ka grīda jāatsedz,-jāuzlauž,jo būtu ar visu čuguna katlu nobraukusi uzx apaksātāvu. tagad mēģinu atrast zinošu-varošu-bruses mainīt/māju nenojaucot,jo jaunie jau māk tikai eiroremnta līmeņa kartona kastītes kānebūt uzsliet/.DDDDDDDD ··· Hidroizolācija: Veca čuguna apkures katla ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ko darīt, pavasarī pagrabs pilns ar ūdeni? (19)
Ir grunts ūdeņi.Būvēja, kad nebija labu materiālu.Kaimiņi lika plēvi,tad betonēja. Viņiem ūdens pagrabā nav.Vectēvs betonēja sienas vēl (sienu biezums 1,20).Pavasarī vēl ietek sniega ūdens.Katru gadu izmantojam sūkni.
Niks atbilstosh. :D Tas 1,20 tieshàm biezums, vai augstums? Jebkurà gadìjumà jàrok valjà, un tad jàizvèrtè. Vispār jau ir veidi kā to novērst...jaunās tehnoloģijas ar injekcijām un cita veida izvirtībām hidroizolācijas jomā...bet padārgs prieks...vai ir to vērts??? Saplaisājis gan jau ka tas 1,2 m biezais mūris, jārok vaļā un jālāpa, bet neesmu jau spečuks :) Niks tiešām atbilstošs :) kāda jēga betonēt sienas,ja grīda nav betonēta?:) ja ir kur novadīt ūdeni tad uzkalnā pirms pagraba rok tranšeju liek melorāciju . ... ··· Hidroizolācija: Ko darīt, pavasarī pagrabs ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
GRīdas hidroizolacija zem dušas (12)
Palīdziet ar padomu. gribu dušas vietu noklāt ar flīzem, jo palikni nevar ielikt. Kā izolēt grīdu, lai apakšējiem kaimiņiem netecētu ūdens uz galvas? kā to dara un ar kādiem materiāliem?
ir nopeerkama hidroizolacija.kimisks skidrums kas sacietejot veidu plaanu gumijas plevi.bet iesaku tomer samekleet kaadu dushkabiini... Ir labs līdzeklis šim nolukam derīgs no firmas MIRA. To klāj pirms flīzēšanas, bet brīdinu: ir elligi dārgs! Akvastop no firmas MIRA.Ir dabūjams jau gatavs vai arī sausā veidā. Mans dēliņš šito mantu tirgo un saka,ka nemaz tik dārga nav.Jau gatavu varot dabūt visādos tilpumos.Meklē Tapro veikalos. Mira būs dārga, jo BranName. un protam arī kvalitāte. ir flīžu līme SikaBond kas kā reiz kalpo kā hidroizolācija un ir elastīga.
iesak konsultēties veikoalos pie pārdevējiem.
aptuvnās cenas ap 2-2.50 kv/m
··· Hidroizolācija: GRīdas hidroizolacija zem ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai jāflīzē grīda zem duškabīnes? (7)
Vai, liekot vanasistabaa dušas kabīni, zem tās ir jāflīzē? Mums ir "slīdošā grīda", virsējā kārta - grīdas reģipša plāksne. ..
kas tur iisti ir?Regjipsis nav pie griidas pieskruveets vai kaa?:))) Vai tad regjipsi liek uz griidas? vannas istabaa? interesanti, varbuut es neko nesaprotu... Nezinu, kaa tur ar to sliidosjo griidu, bet vienu gan zinu drosji,ka vannas istabaa veelams ieriikot hidroizolaaciju,lai nenopludinaatu apaksjeejos kaiminjus, peec tam smukumam protams veelams nofliizeet. liekot dushas kabīni zem tās grīda jaanoārda līdz panelim var smuurēt kiegeljus lai dabūtu attiecīgo augstumu pēc tam var visu paarējo ja ir vannasistaba regibs uz grida, tas janem nost, arii jebkura cita telpa( deformesies) ja flize, suvotaji nav hidroizolejoshi, ir jaliek speciala kimija un apaksa ar jataisa hidroizolaciju, vieglak nopirkt vanniti( speciali dusam) un miers:)) ··· Hidroizolācija: Vai jāflīzē grīda zem ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu