Smaka dzīvoklī, kā izdabūt?

ir viens dzīvoklis kurš patīk, taču viņs kādu laikustāvējis tukšs, un cilvēks kurš viņu grib pirkt ir sajūsmā par vietu,pašu dzīvokli utt. Taču ir viens mīnuss, dzīvoklī ir tāda interesanta smaka (nē līķis nē :D), pēc apraksta tāda kā bišķiņ pelējums + tāda pļavnieku un purčika 9stāveņu pirma stāva smaka. Kas mācijušies civilo aizsardzību, varētu piesaukt radonu, bet tas nav radons, tā nav purvaina vieta, tas piemers bija tikai aprakstam, lai kāds var stādīties priekšā un dalīties pieredzē kadi ir tās smakas cēloni un vispār kādi veidi izdabūt.

dujenja  1 1 viss ko vien var jānomazgā, jāpārkrāso un/vai jāpārlīmē tapetes, jāizvēdina. Tad jādedzina daudz sveču un jākvēpina smaržkociņi ( no Indijas veikaliem).

piktais      dedzina kadiki, vienigi ta to nelabo var izdzit lauka :))

neko    1 Pievienošos ieteikumu par kadiķiem.. bet, ja iespējas atļauj, remonts ar palīdzēs.

violinn    2 Ja stāvējis tukšs, tad jau logi ar nav ilgu laiku vērti vaļā un ūdens tecināts podā, vannā, izlietnē. Tur jau nekādas ventilācijas nav, nav brīnums, ka viss sastāvās un sāk smirdēt.

erucanob      es ieteiktu noskaidrot smakas cēloni un tad kvēpināt.Smaržkociņi starp citu ir indīgi.

lauvaliela    2 tevi glābs remonts....nāksies drusku tērēties...

danaja18      Varbūt der noskaidrot, vai dzīvoklis vienkārši nav mitrs, un vai tā nav pelējuma smaka. Tad var gadīties, ka pēc remonta smaka atgriežas. Var izmērīt mitruma līmeni, lai redzētu, vai vaina nav tikai virspusēja.

briiva_smuka      Man māja arī pavasaros, rudeņos pēc pelējuma smird, vēdināšana nepalīdz, nesen nopirku mitruma nosūcēju, ne to Metilan, bet tādu pusprofesionālo, pa dienu litrus 20 tīra ūdens savāc, smakas vairs nav...

antikrize  3   Var palīdzēt sveces un daudz sveču.

raima      Visparastākā saimniecības svece "apēd" smakas, vēdināt, mazgājamajam ūdenim piepilināt apelsīnu ēterisko eļļu ( par nelielām naudiņām nopērkama kioskā centrālajā stacijā) vai kādu līdzīgu, dodoties citos darbiņos, atstāt šķīvī etiķa šķīdumu. Pati ciest nevaru sintētiskos aromātus

Vucis      Ja dzīvoklis kādu laiku stāvējis tukšs, tad varētu būt, ka ūdens, kas parasti tiek tecināts kanalizācijas caumuros ir izžuvis, un kanalizācijas dvingu velk uz augšu. Ja tas ir pirmā stāva dzīvoklis, tad varētu būt vēl pagraba smacinieks.

Neciešu nekādus smaržekļus, tikai remonts. Manuprāt, ja dzīvokli apdzīvo, regulāri tecina ūdeņus, vēdina, tad smakai nevajadzētu būt.

Mel_lene_back      Kalnu sauliiti padedzini kādu laiku ( nu to zilo).

bru_nette  1   Varbut vienkarshi mitra maaja t.i. nepareizi buveta. Tad arii remonts neliidzees.

VECA_PIEPE      Viennoziimiigi- nopietns kosmeetiskais remonts nepiecieshams. Paarbaudi un saved darbiibaa apkures sisteemu dziivoklii, jo aatraak saaksi apsildiit pareizi dziivokli, jo aatraak smaka atkaapsies. Paarbaudi, vai ventilaacija dziivoklii ir izoleeta no ventilaacijas pagrabstaavaa, kaa arii vai taa ir atsevishkji atdaliita no citiem dziivokljiem maajaa.
Ir viena ljoti laba lieta- Ambi Pur elektriskaas rozetes piesleeguma, dziivoklja gaisa atsvaidzinaataajs. Smarzju izveele ir ljoti liela, saakot no pukju aromaata liidz pat juuras smarzju nianseem, relakseejoshie un nomierinoshie, pret nikotiina un dazjaadu citu, nepatiikamo smaku nobeigshanai...no ekstra stipruma un uzbaaziibas, liidz pieklusinaatu un neuzkriitoshu smarzju paletei. Un visu pirmais paliigs, smaku nobendis ir pamatiiga dziivoklja iztiiriishana.

Luusila      Pirms pirkt (un loģiski, tikai tad var taisīt remontus utt), veltīt labu laiku vispārējai apskatei. Var būt virtuves sifonā veci traukūdeņi ar pūstošām ēdienu atliekām. Palaist ūdeni izlietnē un vannā un skatīties, vai kaut kur sifoniem garām nesūcas ūdens, kas varētu pūdēt grīdu un smirdināt. Ja neko neredz, tad apskatīties, vai ir piekļuve(vajadzētu būt) stāvvadiem, kas iebūvēti šahtās. Atvērt lūciņu un ar lukturīša un spogulīša palīdzību izpētīt, vai tur nav kāds mitruma avots, kas varētu pūdēt sienu un smirdēt. Apskatīt ārsienas (īpaši stūros), vai kaut kur neredz pelējumu.
Ja neko nevar atrast (un tātad novērtēt, cik lieli ir postījumi, kuru dēļ ir smaka), tad labāk nepirkt, jo tāda gadījumā ziepes ir kaut kur kaimiņos. Ost būsi spiests, bet izdarīt nekur netiks klāt.

samuraja  1   Ne par velti ir dzirdēts, ka lai dzīvokli gribētu pirkt pirms atrādīšanas vajagot taā kafiju uzvārīt un cpeškrāsnī kādu kūku uzcept, tas smarzu salikums esot pievilinošs, no pircejiem ne atkauties ;)

mazaiss15      Visas iespejamas vietinas izmazat ar nestipru etikudeni un katlina ari var pavarit vaju etikudeni....etikis neitralize smakas,pec remonta ar viegli dabut visus baltumus nost...

Apriori    1 Tur nav bijusi kāda kandžas tecinātava? Man pazīstami puikas diezgan pacīnijās, lai to smaku dabūtu ārā - dabūja visu apmetumu un visu, kas no koka nomainīt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu