Kā atbrīvoties no dūmu smakas, nosēdumiem istabā?

Vakar izkurināja krāsni ar lapu koku malku un aizvērtu šīberi, logiem. Izkurējās viss, šito siltuma taupīgumu piefixēja tikai ejot taisīt ciet šīberi. Telpā ož pēc dūmiem, ka acīs cērt, visur brūns, nokvēpis. Ar ko mazgāt palodzes, Tv, dažādos nieciņus, mēbeles utt?

Edg    1 Būs visai probleātiski, šitais turās labāk nekā jebkura krāsa un pat spiežas cauri ja nokraso :( Bet tik tiešām ir jāapsveic ar to ka nav upuru. Ir jāmāk atrast pareizais šīīera aiztaisīšanas brīdis, citādi var beigties dikti bēdīgi :(

selva      Remonts!:)

Giga_Paskals    1 vecā metode tāda.
Vismaz 3-kg KAPIJAS izber pa telpas grīdu un palodzēm
[kapija labi sasūc visu...ledusskapja princips spēkā]
tad..
Njem kastroli ar etiķa šķidumu ūdenī [1:1]
Un vāri, lai tvaiki lido pa visu telpu..
Tad nekaveejoties visu izveedini.
Tā vismaz reizes..dažas.
........
Turpmākajam..
.....
Uzstādi dūmu signalizāciju uz KRONAS 9V baterijas barošanu
[iet turpat divus gadus]
Un troksni taisa ne pa jokam- ja kaut duumiņš garaam nogaajis..
Ij lieta darīta..
.......
GOOD..LUCK

Hnosa  1   Amway universālo līdzekli pamēģini..man notīra gandrīz visu...

fargo      aha! :)
krāsni vajadzēja vispirms iztīrīt. nu neko. lai atdziest un iztīri skursteni. tu būsi šokā, kas tur darās un ko tu elpo. ir sarezģītāki skursteņi, kur cilvekam vulgaris labāk pašam nelīst. bet aicināt skursteņslauķus.

joens      Parasti tādos gadījumos tikai nopietns kosmētiskais remonts var līdzēt. Bet varbūt arī kafijas + etiķa kūre līdzēs (3 kg vien kādus 20 lašus maksā, ja uz atlaidēm pameklē) papildus pamatīgai šrubēšanai.

Par "labo" kaimiņu gan var teikt, lai dies atpestī no tādiem draugiem, ar ienaidniekiem pats tikšu galā. Praktiski sarīkoja ugunsgrēka mēģinājumu, labi ka neprasmīgi.

riitakafija      Nopeerc veikalaa mitruma un smaku absorbeetaaji,loti labi liidz, man arii duumo kraasns reizeem vienaa istabaa, kuru neapdziivojam, bija juutama netiikama smaka mitrums+ duumi, Cenu klubaa nopirku, tiesaam savaac smaku. Veel tas pats etikis un saals arii mazliet liidz. Bet taa..jaaveedina..

banditta  1   Te laikam kāds nesparot kā kurās krāsns! Ja nebūs vilkmes tur enkas nekurēsies. Labi, ka tvana gāzē kāds neatstiepa pedāļus!

bitite27      Dūmu smaikai palīdz uz atvērta loga palodzes nolikts etiķūdenī saslapināts dvielis,tikai tagad pavēss, lai turētu atvērtu logu.

v_s_o_p       foto elektrorozetē spraužams airwick novērš smaku

mazaiss15    1 ....te jau mineja par to etiki,lai smaka izzud ,pavari uz maazinas uguns ta lai tvaiki iet...parejo jau jamazga ka nu sanak...es mazgaju ko var berzt ar Cif-krems loti labi tauki un citi gruti mazgajamie noiet,bet Feiri ari labs... 2013-05-25

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu