Logi

Logi - jautājumi un diskusijas

PVC logu izgatavošana (3)
Pieredze ar izgatavotājiem. Nu tā lai nebūtu metiens un iegrābiens. Cena /kvalitāte. Ar ko atšķiras Rehau, Brugmann, Synego? Piegāde-Riga.
Vēl jau arī"jāiestellē". Ja liek pats-ieteicams pamācīties! Šķiet, autoram visprātīgāk būtu papētīt šo https://www.lldra.lv/rekomendacijas-un-padomi/ un, attiecīgi, sazināties ar šo Rīgā, Baronielā mītošo Latvijas logu un durvju ražotāju asociāciju. Vismaz no apšaubāmiem rīcības variantiem tiksiet pasargāts. Esmu savulaik izmantojies viņu konsultācijas gan durvju, gan logu izvēles/uzstādīšanas jautājumos.. Bija noderīgi. ··· Logi: PVC logu izgatavošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Par plastikāta durvīm (4)
Nobloķējās balkona durvis. Verās tikai uz vēdināšanu. Kā to novērst? Paldies.
Man arī bija tāda ķibele.Grozīju,grozīju to kloķi līdz kamēr varēja droši vērt gan ciet,gan vaļā,bet tieši kāpēc viss nostājās savās vietās - tā arī nesapratu. paargudraas balkona durvis? Kas veraas "7" iespeejamos/neiespeejamos variantos? Bln, nevar vairs likt normaalas, parastas durvis, ar divaam enggiitem, un rokturiiti, ko pagriezz 90 graados, viss.Bija tak labi, a? Jāregulē, ja var pagāzt, tātad vidējam tiec klāt, augšējam arī, nu un apakšējo ar stieni jāregulē, tur taču visu var redzēt. Man tikko kaimiņiem tā bija.Pa visiem spiedām.ar spēku mēğinājām
Beigās izrādijās.ka vaina roktura mehānismā-rokturis palicis vaļīgs no biežās virināšanas.
Piespiežot stingrāk rokturi. sanāca pagriezt.
Iespējams Jums palīdzēs mūsu pieredze
Jaukus svētkus!🌲
··· Logi: Par plastikāta durvīm lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (13)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
Kādēļ dzīvoklī jāizmanto rūpniecības vai biroju ēku logu sistēmas? jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. ··· Logi: Pelējums telpās pēc ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kuri logi labāki - koka vai plastmasas? (36)
Šobrīd esmu neizpratnē, kuri logi labāki - koka vai plastmasas? Man ir koka karkasa māja, nolēmu nomainīt visus logus, bet nu vairs nesaprotu, kādus pasūtīt - koka vai plastmasas, visi aptaujātie gudrīši dalās tieši uz pusi ...
Normāli koka logi, kas nevērpjas rāmis ir no līmētiem dēlīšiem, līdz ar to tie neelpo tieši tāpat. Koka logi subjektīvi izskatās labāk. Bet no praktiskuma labāki ir plastmasas, jo vieglāk kopt. Tikai ja izvēlas plastmasas, neiesaku ņemt kkādus pašus lētākus. Labs profils ir Rehsu un tas, ko taisa hl studijā..
Tādi man stāv, jau 9 gadus, citai mājai ar Rehau profiliem, kalpo bez problemam jau 17 gadus
Ko ar tiem koka logiem bāžas pudelei pa korķi.
Nav tie koka logi nekāda medusmaize, prasa lielu kopšanu un tāpat beigās būs līki. Cik tie koka logi elpo ar ? Ar "ziemas ventilāciju" būs pietiekoši PVC logiem, lai imitētu to elpošanu...
koka Protams ka koka!!! Koka. Tie elpo,plastmasa logiem vajag drūmāko ventilāciju,citādi pelējums Visur- garantēts!! ··· Logi: Kuri logi labāki - koka vai ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Koka mājas siltināšana un logu maiņa (12)
Pirmais par koka mājas siltināšanu. Kuru materiālu izvēlēties-koka dēlīšu apšuvumu vai apmetumu? Plusi un mīnusi? Var piedāvāt arī citus Variantus. Otrais mainot logus - jauno PVC logu likt jau esošajā kārbā vai ņemt ...
Koka mājai likt PVC logus ir tas pats kas aut sandales pie uzvalka, jāliek koka logi.
Māju ieteiktu siltināt ar fasādes akmens vati un apšut ar dēlīšiem(obligāti jākrāso no abām pusēm)
Koka mājai, ja liek apšuvuma dēlīšus, nekāda plēve nav vajadzīga. Neviena plēve netur ilgāk par 20-30 gadiem, dēlīši - vismaz 100 gadus, ja tos regulāri pārkrāso (vieglāk, nekā nomainīt). Plēvei tāpat tur jēgas nav. Siltināt var tikai ar minerālvati, ja ir vēlēšanās siltināt. Vispār koka mājām nekāds siltinājums nebūtu vajadzīgs, ja ir lietus notekas, ap pamatiem 50-80 cm zeme ir nosegta ar betonu vai citu materiālu, lai mitrums nesūcas pamatos, tad sienu biezums (guļbūvei) ir pietiekams. Siltināšana visur ir siltumizolācijas materiālu ražotāju reklāmas pasākums. Fasādes apdare var/drīkst būt jebkāda, ne tikai 2 nosauktie varianti. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Siltināt var/drīkst kā ar cieto, tā mīksto vati. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Ja maina logus, tad maina, nekādas esošās kārbas nepaliek, viss jauns. PVC logus parasti neliek aiz labas dzīves (attiecīgi liek pašus lētākos, ko spēj atrast). Nav labākais variants neatkarīgi no kvalitātes, jebkuri koka vai koka/alumīnija logi labāki.
1) Ar tām koka mājām tā ir kā ir.. Variantu daudz, iespēju daudz! Atkarīgs no maciņa biezuma. Siltināt viennozīmīgi no ārpuses, atstājot gaisa spraugu starp sienu un vati, tad var veidot dekoratīvo apmetumu, nokrāsot un viss!
Lai apšūtu ar dēlīšiem, arī neredzu problēmu, siltinām tāpat, speciālo plēvi virsū un pie viena taisām karkasu dēlīšu stiprināšanai!

2) Zinu, ka vieglāk būtu ielikt jauno PVC vecajā rāmī, taču neiesaku. Nesen paziņa tā izdarīja un tagad lieki izdevumi papildus aiļu izveidei un siltināšanai. Taču tas vairāk tīri individuāli attiecīgajā situācijā! Nepareizi tas nav, taču neiesaka tā darīt!
Dēlīšus jāimprignē.Un nevis vagonku bet parastos neēvelētos,kurus naglo ar pārlaidumu.Vislabākais ja izmanto tā saukto zviedru krāsu,kuras sastāvā jau ir vara vai dzelzs vitriols. ··· Logi: Koka mājas siltināšana un ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Svīst PVC logi (29)
Problēma - PVC logi un to svīšana, sienu pelēšana utml. problēmas. Padalieties lūdzu pieredzē, kā esiet to risinājuši. Ventilēšanas ierīkošana jau uzstādītiem logiem. Cik tas ir dārgi un kādu labumu no tā ar iegūt. ...
vajag ierikot labu ventilaciju, ja ir paketnieki.. Pakešniekam ir tāda iespēja kā ventilācijas režīms.Nu tas atveras tik par kādiem 2mm.Tā sistēma jau ir iemontēta logu pasūtot(varbūt arī vēlāk var nomainīt, nezinu).Baigi labi, nekas nesvīst un nepel, istabā vienmēr svaigs gaiss.Visu laiku turu logu šitādā režīmā, viss ok. jaadomaa par to,kaa palielinaat gaisa apmainju telpaa... gribot negribot saak rasties jautaajums kaapeec tik super-duper hermeetiski logi jaataisa, ja peec tam ir jaaieriiko papildus risinaajums,kas taa pat to siltumu palaidiis aaraa... Ja tev malkas apkure ta svidis ja central ta ne tik]
Man arī ir šīs problēmas, gan logu svīšana, gan sienu pelēšana.
Ir centrālapkure un koka logi, bet problēma tā pati...
Varbūt tiešām kāds zin labu risinājumu?
··· Logi: Svīst PVC logi lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Cik izmaksātu logs? (9)
Vai brūna koka imitācijas plastmasas trīspakešu logam 120cm×80 bez rūtojuma un ar pretmoskītu tìklu būtu normăla cena 180 eur? Bez ielikšanas.
Manuprāt tā ir ļoti draudzīga cena trīspakešu logam. Es samaksāju krietni vairāk un bez moskītu tīkla. Izmērs gan arī bija lielāks un logs bija 3 daļās, no kurām divas veramas. Iespējams būtu bijis lētāk tikai vidējo likt veramu nevis abas malējās puses. Bet tā nu oriģinālā bija un pasūtīju maksimāli līdzīgu oriģinālam, jo kā jau remontā viss bija steidzami, tad nebija laika pakalkulēt. Ap 400 eur man tas trīspakešu logs ar divām vērtnēm izmaksāja, bet viņš man diezgan liels ap 240 cm platumā un 150cm augstumā. Bet piegāde un uzstādīšana bija cenā iekļauta. Domāju, ka uzstādīja kvalitatīvi, sūdzību nav. Un skaņas izolācija vispār super trīspakešu logiem, nekad vairs neliktu vienpaketes logu. Cena ok. Vēl var paskatīties stiklu kvalitāti. leopardinei! - tā montāžnieks DE definē loga kalkulāciju maniem- virtuves un guļamistabas logiem - 1360+30mm x 1450mm(´divniekiem´)- Stiklojums: 2 x 3k. 44mm Stikla pakete - nav pat minētas divas paketes, kur nu vēl trīs paketes - ir pakete- 2x3k. 44mm. Kas ir tie 44mm? - priekš stikla tā kā par biezu, bet priekš rāmja krietni par plānu. ··· Logi: Cik izmaksātu logs? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Koka logi Hroščova laika mājā (12)
Savā "Hrušķovkā", pagaidām tikai vienā sitabā (istabā, kurā ir balkons), vēlos uzstādīt koka logu (ar balkona durvīm). Skatos googlē, bet nevaru saprast, kā izvēlēties uzņēmumu vai ražotni... Varbūt no pieredzes ...
Man par to visu ir profesionāla izpēte, tāpēc netaisos strīdēties ar tūristiem, jo tiem vienmēr viss labāk redzams. Kvalitatīvs koka logs noteikti būs dārgāks par plastmasnieku. Apkure tagad dārga, tāpēc Latvijas apstākļos pietiekamu siltumizolāciju nodrošina tikai dubultie logi,vai paketnieki ar divām gaisa spraugām. Padomju laiku logi derēja toreiz,kad bija lēta apkure. Un kas ar vecajiem koka logiem? Ja nav izpuvuši ieteiktu, kārtīgi noņemt veco krāsu un pārkrāsot. Nedomā, ka jaunais koka logs nepaliks ar šķirbām, koks tomēr gan žūst, gan uzsūc ūdeni līdz ar to deformējas.
P.S Ja doma tos plastmsveidīgos koka logi, tur jau nav ne smakas no koka, tad jau labāk ņemt PVC būs 2tik lētāk.
Jā,bija laiki,kad katram normālam vīrietim bija jāprot māju uzcelt. Tagad pat logu izgatavot prot tikai retais. Pamēģini iepazīties ar kādu galdnieku. milu individualos razotajus,,,mazus uznemumus,,,kur meistars strada ar prieku un izdomu. ··· Logi: Koka logi Hroščova laika ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Plastmasas pakešu logu remonts (3)
Ir nezināma vecuma un izcelsmes pakešu logs (liels, apmēram 2.5x2.5m ar sešiem dalījumiem), kurš diezgan laiž cauri gan skaņu, gan siltumu. Varētu būt, ka vismaz dažas stikla paketes ir bojātas, jo tajās parādās aizsvīdums. ...
Ja aizsvīdums ir paketes iekšpusē, tad pakete bojāta un diezvai būtu vērts to remontēt. Nomainīt paketi ir elementāri, noņemot plastmasas līstītes. Ja svīst paketes no ārpuses, tad jāizskata apkures un vēdināšanas jautājums iekštelpās.
Gan skaņu, gan siltumu laist cauri visdrīzāk var nekvalitatīvi montēti logi un vēl jo vairāk nekvalitatīva izolācija pie aiļu apdares.... :)
bij tādi laiki kad parādījās pakešu logi,pārsvarā sākumā visi dzina lēto noliktavas variantu,bez kādām tur kamerām,tie arī laida siltumu šur tur,par svīdumu,tad tajos laikos teica,ka uzsūcošās granulas strādā līdz 15 gadiem,izdari secinājumus,negribu neko sliktu teikt,visam ir savs kalpošanas termiņšs Visticamākais pie vainas nekvalitatīva montāža.Tā ka jāmaina. ··· Logi: Plastmasas pakešu logu remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Aizslēdzami pakešlogi? (6)
Pasen TV redzēju raidījumu, kur spec.dienestu pārstāvis negatīvi izteicās par viegli zagļiem atveramiem pakešu logiem. Esmu pa TV redzējusi, ka tiek izgatavoti pakešu logi, kuru rokturus var no telpas iekšpuses aizslēgt ar ...
Pieskrūvē divas skavas,un baļķi pāri- atvērt varēs tikai ar spridzināšanu. :) Pakeshu logi sen tiek piedaavaati ar "pretuzlaushanas furnitūru", tas arii ir tas, kas straadaa pret zagljiem. ir iespējams vairāki carianti 1 rokturis ar slēdzeni 5.5 ls 1pac mehānisms ar slēdzeni tas uz logu izmaksās 30 ls
www.nortslogi.lv
pēc idejas, katrā logu firmā vajadzētu būt opcijai - uzlikt rokturus ar atslēgu.
un, saucamā "pretuzlaušanas furnitūra" ir, kā izteicās kāda uzņēmuma ražošanas direktors - kak mjortvomu priparki.
Sledzams rokturis nemaina loga atvēršanas iespēju no ārpuses. Tā vairāk tāda bērnu drošibas fiška. ··· Logi: Aizslēdzami pakešlogi? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu