Jumta siltināšana

Jumta siltināšana - jautājumi un diskusijas

Zāģu skaidas griestu siltināšanai? (14)
mājai bēniņi ir bijuši siltināti ar zāģu skaidām. kā pareizi darīties,lai papildinātu siltinājumu. kas ir jādara ar skaidām, lai tās droši izbērtu. Mājai onduline jumts.
Pelēm akmens vate patīk labāk,jo izveidotās alas labāk turas,bet zāģu skaidas ir birstošs materiāls. Ja bēniņos ir sauss,zāģu skaidas nesablīvēsies un nebojāsies pat gadu desmitiem. Var jau to akmens vati uzklāt pa virsu,ja nepietiekama siltumizolācija un skaidas nevar dabūt. Tieši tā - ber virsū beramo vati, minimums 10cm, protams, labāk vairāk, 25cm varētu būt OK, ja pieņemam ka tās zāģu skaidas strādā kā ~10cm vates. Risinājums pārbaudīts un darbojas jau vairākus gadus. Tā agrāk mēdza darīt, kad vēl nebija normālu siltināmo materiālu.
Es domāju, ka būtu viss jāņem nost un jāliek mīkstā akmensvate.
Zāģu skaidām pašām par sevi siltumizolācijas koeficients ir mazāks, turklāt vēl ar gadiem tās "sapresējās", pastāv riski, ka tur ieviesīsies visādi koku kaitēkļi u.t.t.
Ja ber pa virsu vati, tad tikai eko vati no papīra vai kaņepēm. Tikai ne akmens vati. Zem akmens vates skaidas sāks pūt, Ja ber skaidas, tad samaisa ar nedzēstu kaļķi. Proporciju gan nepateikšu skaidas jauc ar kaļķi la tajāsd nedzivotu grauzēji bet no tā siltāks nav .liekās ka skaidām jābūt ari mitrām lai labāk sablivētos .tagad skaidas ir deficīds un siltāks būs tiktiešām ar kādu musddienīgu matreālu .ir kokšķiedras pušams matreāls ko vr iepūst ari tādās vietās kur ir apgrutināta piekļūšana .bija kautkāds gudris nosaukums tam matreālam .jumta segumam nav nozīmes ,galvenais lai netek ··· Jumta siltināšana: Zāģu skaidas griestu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Griestus nolato ar 40cm atstarpeem.Ja vate 5cm bieza,tad atstaaj apm2-3cm ventilaacijai.Liec vati precizi 40cm,nekaadaa gadiijumaa ciesi neliec,jaabuut bliivi.Kad noklaaj,vari likt speciaalo griestu pleevi un sai gad ir speciaala lenta ar abpuseeju limi.Visu ruupiigi saliec un vari klaat virsuu regipsi vai kaadu citu materiaalu. Pareizi!Bet 59cm ir par daudz griestiem!Optimaalais 30 vai 40cm ir ok!Te SWE visur griestos 30cm atstarpe!☺ stokholma, arī jā, bet nu skatoties no kā to visu taisi, kur tas viss atrodas, ja liec ģipsi tad 40 cm 30cm manuprāt ir biku sviests, priekš kam?? 40 jau ir super labi :D ja gribas kvalitativi tad parei ir 40cm starpas nu un protams griestiem plevi salime kopa ar limlenti. ja liec no augšas, bēniņiem, tad vispār nevajag nekādas latas, noklāj vati pārklāj ar plēvi, tik nestaigā pāri ··· Jumta siltināšana: Kā pareizi siltinat griestus ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Jumta siltināšana koka mājai, pirmā stāva griestus nojaucot. (5)
Vai var izmantot putaplastu lai mazinātu uzsilšanu saules ietekmē.
Var, bet nevajag. Kaut vai tikai tāpēc, ka ugunsnedrošs.

Ar 10 cm var nepietikt pat ziemai, bet vasarā noteikti ir par maz, apakšā būs tropu māja ar tuksneša iemītniekiem.
jaa,var gan likt putoplastu.bet ja vinjs ir 10 cm biezuma.jo ja bus planaks vinjs laidis siltumu cauri un ja telpa bus vesaks un griesti bus silti radisies kondensats un tev piles lietus uz galvas skatoties TV :-D Jumta siltināšanai nepieciešamais biezums 250 mm vates.Pēdējā 50 mm kārtā var lietot cieto ar foliju25-30mm. Putoplast ļoti degošs un indi izdalošs materiāls.Lieto tikai zem apmetumiem un logu durvju pieslēgumos aizvieto ar akmensvati. vislabāk vati kā min 250 mm un vēl labāk pat 300 kā Skandināvijā,tikai ne putoplastu. tikkai ne putuplastu. tas ka jumts silst ir normali ··· Jumta siltināšana: Jumta siltināšana koka ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu