Elektroinstalācija

Elektroinstalācija - jautājumi un diskusijas

Gaismas izdeg (4)
veinu reizi jau nomainiju xenonu , tgd pec nedelas atkal paradas ka jamaina , un vel miglenieks viens , kapec ta ? varetu but kautkas ar elektroniku ? bieži ari ir ta kad pazud radi ,vai vispaar nekas neskan , nonemot klemi no ...
Izskatās, ka ir lielas problēmas ar elektroniku, un pa CAN līniju. Pārbaudi visus elektroinstalāciju motortelpā. Sāc jau nu ar masas vadu pārbaudi, sākot ar to pašu masas vadu. nu tak iesstepselee voltmetru salona, un braucot paskaties , cik ir spriegums tavaa borta sisteemaa vispaar ! Ja kur kas iet uz iiso,vai nav masa , uudens lukturos utt tas nav iemesls , lai lamipinnaas izdegtu ! Jaa, vinnas var nedegt vispaar, degt tumssaak , bet izdegt var tikai no palielinaat, juutami palielinaata sprieguma. Xenon adapteri vispaar ir lloti ar lielu V sprieguma robezzu. Pat ar 16V sisteemaa nekas tur neizdegs nekad. Iespejams, ka esi lietojis aftermerket xenon lampas kuras ir...kaa lotereja, ja paveicaas, kalpo gadiem. Ja nee,dienu, vai meeneesi...:( Ja esi lietojis arii passu xenon adapteri aftermarket, tas pats. Ja daargaa gala , ap $60 un up , tad kalpo ilgi. Ja tos par $25, nu taa ir izmesta nauda vienkaarssi. Kautkur kautkas uz īso iet. Iespējams ka tajos pašos lukturos tiek iekšā ūdens. Tas ka parādās kautkur panelī ka jāmaina lampa nenozīmē ka lampa beigta. Vajag pie datora pieslēgt, diagnostiku uztaisīt. ··· Elektroinstalācija: Gaismas izdeg lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Autoelektriķis Rīgā (8)
Varētu ieteikt kādu labu autoelektriķi Rīgā? Vēlams centrā, Pļavnieku, Purvciema, Teikas vai Juglas pusē.
Man arī tāds derētu.
Es gan Rīgas pretējā pusē, bet, vienalga.
ss.lv vai nav ..?vēl ielogot antireklāmā ,lai zinātu sūdainos a.servisus..))) Rīgā ar labiem elektriķiem jau gadus 15 ir švaki - šamie atrod labāk apmaksātus darbus...

Jelgavā ir labs, ja vajag, varu privāti pateikt, kurā kantorī, lai nebūtu jāreklamē.
Buutu jaasaak ar auto markas nosaukshanu, ne visi labi autoelektrikji vienliidz labi paarzin visu marku auto. Vairaak vai mazaak specializeejas uz dazhaam konkreetaam.
Plus, ne visiem ir visu auto marku diagnostikas programmas (ja taada ir vajadziiga)
Tomēr ierakstīšu.:)
Ir lietas, par ko īsti negribas maksāt servisa cenas, jo nauda tiek prasīta par darba stundām un servisā tā ir augsta. Vaina nav tik "" nāvējoša"", lai to gribētos maksāt. Ja par klubiņiem, tad arī, nejūtos tik aizrauta ar auto, lai mestos klubiņā, kaut gan pie mašīnas loga bija lapiņa ar šī auto kluba koordinātēm.
Manā gadījumā ir iesprūdis sēdeklis, kas regulējas ne manuāli vienā noteiktā pozā, kas nav pati ērtākā pasažierim.:) Jau esmu interesējusies servisos, to, ko iesaka, mainīt sēdekli. Sēdekli vienu nemaina, japērk viss salons, ko man nevajag.:) Tāpēc vel aizvien meklēju kādu, kas to vienu var sataisīt.
Atvainojos jautajuma uzdevejai par savu iejaukšanos, bet izmantoju izdevību. Ja nu te ir kāds specs.:)
/ Volvo C70 /
··· Elektroinstalācija: Autoelektriķis Rīgā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Sajaucu + ar - ! (10)
kinieshu YIYING 50cc motoroleris starteties startejas, bet nelec, jo nav dzirkstele, kas varetu but nosvilis??? abi drosinataji, pie akumulatora + un - vada ir OK.
Mosh pati svece beigta, paskaties vai visi kontakti vietaa...

Es arii pagaajushogad sezonai saakoties lohanulsa un vienu vadu pieliku ne tur... visas lampas deg, bet mocis neles.. domajau, kas pa fignju... samainiju vietaam, uz pirmaa sitiena aizgaaja
Es taa saprotu, ka peec tam kad vadi bija pielikti otraadi, un atlikti atpakalj, tad vairs neelc.
Nu visticamaak ka ir izsisti kaadi tranzistori vai mikrene aizdedzes sisteemaa.
Nezinu, kas tas taads, bet ja tur ir kaads elektonisks bloks, tad jaa, visticamaak tam ir kirdik. :(
Vai nu gaadaa jaunu, vai meklee kaadus autoelektronikjus, kas to var meegjinaat sataisiit.
Elektronika. Bet vispār pat vecajam žigulim nedrīkstēja polus sajaukt, bet tur pat elektronikas nebija. Vadības bloks aizlidojis, vismaz tā parsti notiek ··· Elektroinstalācija: Sajaucu + ar - ! lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
BMW 525 panelis - akumulatori (14)
Vai kāds var pateikt kur BMW 525 panelī E-34 atrodās lādējāmās baterijas?
E28 ir Service Indicator baterijas panelī. Par E34 hvz. Tā nebūs īstā vaina.
Reku DIY instrukcija ar Taviem simptomiem :D
http://www.bmwe34.net/E34main/Maintenance/Electrical/Capacitors.htm
Akumulators šitam bembim šķiet zem pakaļājā sēdekļa bija nevi panelī :D Tieši tā, akumulators ir zem aizmugurējā beņķa.:) ja pareizi atceros, zem kapota šofera pusē netālu no loga bija kastīte ar drošinātājiem. Ja tos Tu domā... Ved tik pie elektriķa, kamēr autiņu neesi nokurinājusi...
Tur viss pie vainas var būt sākot no zemes trūkuma un beidzot ar īso
··· Elektroinstalācija: BMW 525 panelis - akumulatori lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
X5 elektronika (15)
Spečuki, kas notiekās ar X5, šodien paziņa zvan man un prasa, lai viņu aizvelk uz servisu.. bembis ceļa vidū nosprāga un pat iedarbināt nevar.. jau 3 gadījumi ir pa šo mēnesi, ka X5 nomirst uz ceļa !:) Kas varētu būt par ...
Signalizācija gļuko... piekrīt Laskovijam...signalizācija mirst,imobilaizers arī var nosprāgt! karoč miskaste:) elektronika tam mēslam zemu sakarināta, a mūsu ceļi paši ziniet kādi! paklausās ko prātīga meitene runā :)
visa vaina mitruma koncentācijā tās miskastes smadzenēs
x5 nav ne bezceļu ne pilsētas auto tāpēc lūst gan tur, gan tur:))) ··· Elektroinstalācija: X5 elektronika lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai ir iespējams atrast elektriķi Ogres apkārtnē? (2)
Meklēju sakarīgu elektriķi darbiņam manās mājās.Lūgums rakstīt privāti.
Ja privaataa sarakste nedos rezultaatu, tad dod zinju. Iedoshu choma telefona nr., kursh dziivo Ogree. Elektriiba ir vinja soecialitaate. Inese, ja nav citu variantu, varu iedot kārtīga cilvēka tel. Nr. Zinošs, praktisks, ar alkoholu nekādu problēmu ! Būsi apmierinàta, tikai pašiem būs jāaprunājās kas un kā! ··· Elektroinstalācija: Vai ir iespējams atrast ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Elektrības patēriņš palielinās (14)
Nomainījuši skaitītāju. Mirgo kā Ziemassvētku eglīte, bet ne tur tas suns. Dzīvoklī neviena lampiņa nav nākusi klāt, bet kw tiek patērēti nez kāpēc vairāk. Un ne jau 5 vai 10.Mums ko tās upes sākušas ātrāk plūst?
Sāciet beidzot pierast pie draudzīgās enerģijas ko šis kantoris sludina. Tagad mēs maksāsim par pieslēguma uzturēšanu pat ja netērējam. Drīkstat atteikties, bet ja vēlēsieties pieslēgt atpakaļ, tad maksā ragā. Visi noteikumi sastādīti tā lai loham liktos, ka beidzot viņam ir izvēle, bet reāli visa naudiņa tek vienā virzienā. Viedie skaitītāji ir tāda baigā štelle, uzskaita pa pilienam visus strāvas zudumus no savas smadzenes līdz ēkai, instalācijā un tikai tad tavu rozetē atstāto lādētāju (voda kameņ točit). Iedomājieties, katrā mājā, katrā dzīvoklī, kas tas ir par ciparu un maksāsim, nekur neliksimies (kuda ti ģeņišsa s podvodnoi lodki). Elektrums tik kāš mūs,ja mazāk patērējam elektrību jo vairāk jāmaksā,tur tas suns apraksts,un kāda vella pēc,mēs letīņi i nevaram neko pateikt , a šie tik kāš mūs kā prot,,bet kāpēc ne ja maksā un neliekas ne zinis, un cels,un cels vēl.. Varbūt tieši tāpēc visa jaunā tehnika nav paredzēta atslēgt no tīkla,lai arī dīkstāves laikā pelnītu naudu elektrības ražotājiem.😁 ...man tas pats :(
Saka,ka esot ļoti jūtīgi un skaitot pat tikai ieštepselētas,bet izslēgtas iekārtas.
Inčik- bet ta ar tas ir...lādētājs, adapters...televizors gaidot signālu no pults ari ko patērē.
Vienkārši, visu ko tūliņ nevaig jāatslēdz no tīkla.
Man skaitītāja maiņa neko...nu, varbūt par puss kilovatu vairāk! :D
··· Elektroinstalācija: Elektrības patēriņš ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Principā uz pārslēdža iepakojuma vajadzētu būt arī slēguma shēmai, galvenais nosacījums, ka starp abiem pārslēdžiem jābūt trīsdzīslu kabelim, respektīvi pārslēdžiem jābūt paredzētiem jau velkot vadus. Iespējams vienkāršāk ir ielikt iebūvēto sensoru (der slēdža kārbā), ļoti ērts risinājums kāpņutelpai, koridoram. Nekas nav ne jāieslēdz, ne jāizslēdz, darbojas arī uz skaņu, bet jāskatās, vai sader ar led spuldzēm. Sader, bet ne visi. ··· Elektroinstalācija: Kā pieslēgt pārslēdzi lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā elektriskam slēdzim veidojas elektriskā ķēde? (13)
Tātad man koridorī ir elektrības slēdzis ar divām pogām, katra poga ieslēdz vienu no divām lampām. Es to gribēju nomainīt, bet kad atskrūvēju nevarēju saprast kā tur ir bijis savienots lai veidotos elektriskā ķēde. ...
Viņš jau nesaprot, kā tagad jaunajā slēdzī vadi jāsprauž - tur slēdzim uz dupša ir tā shēma uzzīmēta (kas bildē pa labi), un viņš nabags ir apjucis, kur kuru vadiņu ieskrūvēt.

Ja tā slēdža kontaktus apzīmē attbilstoši bildei:

a b c

d e f


tad fāze jāpieliek ir pie c un d (bultiņas iet iekšā slēdzī), vadus uz lampu tad atbilstoši pēc izvēles - vai nu a b, vai e f. Kuru variantu izvēlēties - atkarīgs no tā, kādā pozīcijā gribi, lai slēdzis ir izslēgtā stāvoklī - tādā, kurš krāj putekļus, vai tādā kurš nekrāj putekļus uz augšējās maliņas.
= un - ! nulle iet pa taisno uz lampu, bet fāze uz slēdzi. Tur tā tālāk var sadalīties uz vairākiem patērētājiem. Tavā gadījumā, pienāk slēdzim fāze un aiziet 2 vadi uz diviem patērētājiem (kopā 3 vadi, kuros var būt strāva, ja slēdži ieslēgti). Tāds slēgums ir arī drošībai, lai izdegušu lampu čakarējot ārā, nenorautos ar neizolētu instrumentu pa knaģiem :) Še vel jāņem vērā vai slēdzis pilda parastā slēdža funkciju, vai tas ir, saucamais "X" slēdzis. Respektīvi - palielos koridoros, hallēs un kāpņu telpās abos galos sen jau liek sapārotos "X" slēdžus, lai nebūtu lieki jāskraidā. Šajos gadījumos sapārotie slēdži strādā paralēli - ar abiem var ieslēgt un izslēgt vienu un to pašu gaismas ķermeni neatkarīgi no stāvokļa kādā atrodas sapārotais slēdzis.
Uzrakstīju murgaini, bet jautātājs varētu paskaidrot, vai viņam uz to lampu ir vel viens slēdzis citā telpas stūrī.
Nu pieslēdz drusku loģiku... Bilde pa kreisi, kā saprotu ir ņemta no priekšpuses? Tad tas sanāk, ka fāze ir pievienota pie a un b - tas ir ērti, jo tie ir blakus. Tādā gadījumā c un d pārvēršās par izejām un pāri palikušas kontaktos nekad nenonāk fāzīte. ··· Elektroinstalācija: Kā elektriskam slēdzim ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Materiālo zaudējumu piedzīšanas iespējas. (12)
Situācija šāda. Ieslēdz spuldzes, tās pārdeg, ieslēdz kompi, tas pagalam, tad palēnām viss sāk mirgot un lēnām pazūd elektrība. Atbrauc sertificēts elektriķis, konstatē, ka pazudusi nulle, viņš līdzēt nevar, jāsauc ...
Pirmkārt jau jautājums vai elektriķis savus atzinumus normēja rakstveidā. Ja nē, aizmirsti, neko pierādīt nevarēsi. KO TIESĀ prasības pietekumā prasīsi? Vispirms uzraksti secīgu pretenziju par zaudejumiem, par to, ka bija arī elektriķis, visu pa punktiem, laikiem, datumiem, .. skaties , ko viņi atbildēs, un obligāti ierakstītā vēstulē. Pie tam, nevis Latvenergo, bet Sadales tīkls, juridiski šie kantori viens par otra esamību nezin. Nav bezcerīgi. Savlaik "Latvenergo ST" kompensēja zaudējumus par visu sadzīves tehniku, kura nosvila zibens spēriena rezultātā elektrības vados, nenostrādājot aizsardzībai, kuru "ST" bija pienākums nodrošināt. Tiesa bija ekspertīze, kuru bija sākumā pašam jāapmaksā, bet līdz tiesai pat neaizgājām, vienojāmies labprātīgi. Ja pazūd nulle, un iekārtas turpina stŗadāt izmantojot zemi tad tās ir mājas vadu problēmas...
Zaudējumi ir īpšņieku zinņā...
··· Elektroinstalācija: Materiālo zaudējumu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu