Kāds lamināts labāks dārza mājai, ziemā neapsildāma?

edding  1 1 Laminātu t maiņa neietekmē, tikai lai ūdenī nestāv.Protams, kreptīgākas klases izturīgāks, bet man kaut kā šķiet, ka visi vienādi.
Tikai klājot, vajag atstāt pietiekošu rezervi dēlīšu staigāšanai.

Trakmens    2 moš labāk linolejs?

edding      Domāju, ka nē. Zem linoleja grīda neelpo, man šķiet ka zem lamināta elpo.Tur jārēķinās ar to, ka lielāko laiku telpas netiks kurinātas un ziemā būs pat mīnusi.

Trakmens  5 2 grīda vispār neelpo, viņai nav mutes

AivarsN    4 Vai dārza mājai tomēr piemērotāka nav dēļu grīda?

reka55  1   ......laminātu no abām pusēm sedz plēves kārtiņa, atvērtas ir tikai sakabes vietas, ja liek uz cementa klona starpā jabūt izolācijas plēvei( parastā celtniecības plēve)....lamināts tika izstrādāts kā pagaidu avārijas grīda, bijušajās soc vals. to izmanto kā stacionāro grīdu...

aisiic  2   To reka55:
Nečakarē cilvēkiem prātu ar savām stulbībām!

Autoram:
Jebkuru laminātu vari likt, kaut lētāko vai dārgāko! Pats galvenais, lai pamats būtu pēc iespējas gludāks un no sienas obligāti 1cm spraugu atstāt! Pat -20 laminātam nekaitē...

reka55    2 ........aisiic, ja tas tevi čakarē ,tad iedzer nervu zāles!!!....-20 grādi nekaitēs,bet mitrums kaitēs un tavs ieteiktais dārgais gals cenā būs līdzvērtīgs koka grīdai.....interesanti celtnieki, kuriem slinkums iepazīties ar meteriāla rašanās vēsturi, kam tas domāts, cik ilgi kalpos....Latvijā cilvēkiem iesaka klāt jumtu ar matereāliem kuri izstrādāti kā pagaidu segums un kalpašanas ilgums ir 15 gadi , tad atkal meklē meistaru.....var jau likt presēto kokšķiedru plāksni,nokrāso un mauc visū( būs vēl lētāk)......

JurisK    3 Es neliktu laminaatu, jo, nekurinot, galvenaa probleema nav sals, bet mitrums, un tas laminaatam nepatiik, vienalga cik daargs vai labi ieklaats.

av2    4 deellu griida vislabaakaa.Jaa, ar visiem rakstiem, un sskkirbaam.

LaskovijMerzavec    2 Lamināts ir papīrs. Papiram nepatik mitrums.

Tad liec deļus vai flizes.

Andris_1971    1 reka55 saka visu pareizi, dārza burim dēļu grīda.

Viliendi    1 Protams , ka labāk likt dēļu grīdu, jo lamināts nav domāts mitrām telpām, taču ja naudas daudz neviens nevar aizliegt eksperimentēt.

edding      " Par virsējo, aizsargkārtu laminātam kalpo speciāla, ļoti izturīga plēvīte no melomīna vai akrila sveķiem – no tā arī ir radies Lamināta nosaukums. Tieši šī kārta pilda vissvarīgākās Lamināta izturības funkcijas, pasargā pret nodilumu, mitruma iedarbību
" Principā tā ir parastā kokšķiedru plate, tikai ar ļoti augstu blīvumu kas nodrošina izturību, cietību, ģeometrisku precizitāti un spēju pretoties mitrumam. "
"Apakšējā kārta sastāv no nerafinēta vai ar sveķiem piesūcināta papīra, kura galvenā nozīme ir HDF plāksnes aizsardzība pret mitrumu un visa pīrāga stabilizēšana. "
" Tāpat arī veco Laminātu (kurš Jums būs nokalpojis jau daudzus gadus) vēl varēsiet izmantot vasarnīcā vai dārza mājiņā. Te nu vietā ir teiciens, ka Lamināta grīda kalpos Jums, nevis Jūs grīdai." /citati no neta dzīlēm/

LaskovijMerzavec      Edding... bla,blaa

Kaimiņi nopludināja brālim dzivokli, visur kur tika ūdens, lamināts bija jāmaina. Uzblīda un deformējās. Vispār ja uzreiz nesaslauka, tad jebkura peļķe sabojā.

maigvaidzis      likšu oša koka parketa dēļus (lietotus) ja nebūs labi neko darīt...

Luusila      Šaubos, vai dārza mājeles grīdas pamats būs nostrādāts tādā kvalitātē, lai varētu tur lietot laminātu. Runa ne jau par gludumu, bet par iespējamu mitruma iekļūšanu no apakšas. Labāk izvēlēties kaut ko citu.

animato    1 Te laikam daudziem dārzi purvā vai upju palieņu pļavās. Man vasarnīcā grīdas neapplūst. Kad nopirkām, grīda bija no preskartona, pat ar to nekas nenotika, jo nekad netika applūdusi. Domāju ka lamināts noteikti būs gana labs. Ja apakšā finieris vai kādas skaidu platnes un tas apakšā klājamā plēve.

Līdzīgi jautājumi
Laminata ieklasana (12 atbildes)Flizes vai laminats virtuve? (33 atbildes)Laminata gridas kopsana (6 atbildes)Laminata gridas (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu