Lamināta ieklāšana

Gribu istabās ieklāt laminātu, bet šobrīd tajās ir presētais kartons (ja pareizi saprotu). Vai laminātu var tam likt pa virsu, vai jāplēš nost? Apakšā ir betons.

Armis78      Var likt ,tikai jaaparbauda limens griidas,un vai grida nesteiga,lai veicas.

shining      Kartonam nekas nenotiks, galvenais, lai ir līdzens, izlīmeņots. Kartonu vērts raut laukā tikai tad, ja ir svarīgi grīdas līmeni celt pēc iespējas mazāk vai kaut kādu veselības apsvērumu dēļ, bet tad var parādīties visādi gļuki uz betona virsmas.

straujaa      Istabās liku laminātu uz preskartona un 3mm izolācijas materiāla, apakšā betons, priekšnamā gan norāvu preskartonu nost, jo bija vairāk deformēts un grīdā bija iestaigātas takas, to izlīdzināju ar elastīgo flīžu līmi un tad izolāciju un laminātu.

exdragon22      pls nost preskartonu jo viņš jau ir izstaigats,un liidzenu tu vinu nedabusi.izolaciju kad klaj salime kopa ar limlentu lai nav gaisa sparugas...laminatu kad lie apsties istabai sturus,vieglak uzsaut striki lai redz liniju un tad ar distaceriem no sienas sac likt....

xyz123      labāk jau noņemt

Ronis26    1 Ņem nost. Kam tew marasms-pie Jaunas grīdas?
Ja minimāli kritumi grīdas līmenim(vai ar nelīdzenumi) izmanto flīžu,vai linoleja līmi.....

Ja liels kritums-->tad keramzīta granulas+"peldošā grīda" .

Ronis26      Lamināts(kā "suga") ,vienmēr būs NEsilts. Bet,skaņas izolācijai, vēlams izmantot apakšieklājumu (4-5 mm biezu kā minimums). Un ,papēti arī ,lamināta nodilumizturības (arī mitruma)koeficentu..... Diez vai būs Prieks,ka salaidumšuves sāks uzbriest, pēc piurmā gada lietošanas.

VecmeitaARrunci      Nezmiedzies un ieliec apaksaa korka izolaaciju...rekomendeeju.

Luusila    2 Plēve 4. stāvā tev nav vajadzīga, jo apakšā ir apkurināms dzīvoklis, nevis pagrabs. Ar apakšklāju plāksnēs, manuprāt, parocīgāk strādāt, bet cits varbūt pastāvēs uz ruļļu materiālu. 3mm ir pats, pats minimums, labāk biezāku. Bet noteikti jāpievērš uzmanība tam, lai grīda būtu līdzena. Ja saproti, ka no tā neko nesaproti, tad meklē kādu būvnieku, jo ja te nolohojas, tad di*sā darbs un materiāli.

Līdzīgi jautājumi
Laminata liksana (13 atbildes)Laminata ieklasana uz vecas kokskiedru platnes gridas (13 atbildes)Laminata gridas kopsana (6 atbildes)Laminata gridas (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu