Kā cīnīties ar iršiem?

Tātad nesen lauku mājā bēniņos bija iemitinājušies irši, kuri bija uzcēluši 2 stropus. Nopirkām indi, noindējām iršus un stropus nojaucām. Vēlāk irši iemetinājās lapseņu stropā netālu no mājas. Tur arī viņus izdzinām, bet viņi vēljoprojām lidinās ap pagalmu, bet tagad to stropu nevar atrast. Vai kāds var pateikt kā izdarīt lai irši nelidojas apkārt mājai?
Paldies!

Deisa      Zinu, ka prusaku iznīdēšanai ir inde, ko atliek kādam apēst, tas aiznes uz midzeni un visus aplipina, visi apmirst. Gan jau iršiem ko līdzīgu var dabūt, saimniecības preču veikalā jāpainteresējas.

Esari    3 Kā jūs nīdejāt?
Veci cilvēki saka- tā bumba "jāsavāc naktī, kad visi ir "mājā"! :D
Maisu virsu, ja var tā un kārtiibā...
Lidinās idziivojušie vieninieki un pa ziemu vienkārši izbeigsies...

Bet vispār- sirsonīts ir miera mika- viš ir tikai ziņkārīgs :) mājas saimniekus neaiztiek bet svešu gan var sadzelt! :D

AivarsN    3 Gudri kukaiņi. Man ar viņiem līdz šim ir izdevies sadzīvot. Piedevām,viņi iznīcina daudz kaitēkļu.

Esari      Nu, dom, ka nevaig vairs uztraukties, ja reiz pūznis ir prom no mājas- gan jau ka bariem virs galvas ar nelido...nevaig pieveerst uzmaniibu... ;)
Zinu kā tas ir...tas viss ir izbaudiits, pirmā vasara tāda bij pēc pūžņa nojaukšanas- likās širsoņi visos kaktos dzīvo! :D

shining      Mieramikas jau gan, tomēr reiz pa sazinkādu šķirbu, iemitinājās šķirbā starp ēkas īsto un rīģipša sienu - vasaras laikā rīģipsī bija izēsts caurums.

Buljons  2 1 Ar vinjiem nevajag cinities, vinjus vajag miileet.

Edg      Nesen tak šitā tēma jau bija, tur metodes ir vairumā.

Esari      Laikam bija gan bet manis tur nebija! :D

Vispār, vai sirsonis nebija ar aisargājamo sarakstā?!

DanaL      Pievienojos tiem viedokļiem, kuros pausts, ka ar viņiem jādraudzējas. Mums gadiem ilgi mājās dzīvo irši, ir pat mēģinājuši istabās ierīkot pūzni. Tad gan tiek draudzīgi izmesti ārā, bet visādi citādi - jādraudzējas. Starp citu, viņi nekad neaiztiek savējos.

Līdzīgi jautājumi
Ka cinities ar irsiem? (23 atbildes)Zemesvezis - ka ar to cinities? (7 atbildes)Ka cinities ar kirmjiem? (7 atbildes)Ka cinities ar zemesveziem? (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu