Kā iznīdēt zemesvēzi?

Man dārzā ir iedzīvojušies zemesvēži. Varbūt kāds zin, kā var tikt no tām radībām vaļā?

langstinsh  1   Principā iznīcināt nevar...
Tas ir slepkavniecisks darbs-iebaro vīrieti,lai cīnās ar draiskuļiem.

runcitis15      Zemesvēžu apkarošanai var izmantot arī šādu metodi: aptuveni piecos litros ūdens izšķīdina sauju veļas pulvera un divas ēdamkarotes trauku mazgājamā līdzekļa Fairy. Kaitēkļu izveidotajos caurumiņos ielej pa glāzei šā kodīgā šķidruma. Tas nepatīkami kairina zemesvēžu receptorus, tie paniski bēg, izmantojot jau esošās ejas. Atliek tikai savākt un iznīcināt.

slieksnis      nu man vectēvs ļoti gudri to izdarija, viņš parādija mums - bērniem, kur viņi dzīvo, tad mēs sākām ar viņiem spēlēties, un beigās šamie nozuda :D :D:D pa lielam atrodi pūzni, parasti tās ir kompasta kaudzes, un nodedzini :)

arnisb      Ir tāds līdzeklis medvegon, pa granulai aliņā un kārtībā.

Atram  1 2 Ielaid kurmi, ja ir kurmis zemes vēži pārvācas.

kuks47      Jaizseko kur vinu alas un saliec indi pret zemes veziem bet isteniba tik man pazuda tad kad saku kultivet darzu ar kultivatoru....ta kadus 5-6 izraku un pec tam vini visi pazuda bet darza ieveda ar kūtsmesliem ta ka ar tiem uzmanigi.

JurisK    1 Vislabaak kaa kuks47 saka - ar agrotehniskiem liidzekljiem - dzilju arshanu veelaa rudenii. Veel labi paliidz kurmji:)

elvital22    2 ..muļķības par kurmjiem !!! man dārzā draudzīgi sadzīvo abi !!!

walmets      ielej eļļu alā, var saules puķu, tad paši izlīdīs un ķer nost!

vienkarsi_mes      Labi palīdz jau pieminētais MEDVEGON vai ari var dabūt zirga abolus kas ļoti patīk zemesvēžiem tad rudens pusē tie jaierok 10-30cm dziļumā un kad uznāk pirmais sals jārok vaļa tur būs salīduši faktiski visi dārzā esošir vēži.

Līdzīgi jautājumi
Zemesvezis - ka ar to cinities? (7 atbildes)Par zemesveziem (6 atbildes)Ka cinities ar zemesveziem? (6 atbildes)Suns ed zemesvezus (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu