Atsevišķi elektrības skaitītāji saimniecībai

kādas izmaksas varētu būt uzstādot divus elektrības skaitītājus vienai privātmājai? Latvenergo skaitītāju aiztikt neplānojam, vajadzīgi pašu lietošanai, jo māja viena, bet mājsaimniecības divas. Pieņemu,ka būs arī kādā telpā vadi jāpārvelk? Attiecīgi, cik lielas varētu būt izmaksas divu skaitītāju uzstādīšanai un vadu pārvilkšanai? Paldies jau iepriekš!

Bibine (2015-03-02 11:55)      kādreiz par to bija jāmaksā ap 70Ls, vadi nebija jāpārvelk jo tika uzstādīts (tā mēs vismaz nodefinējām), kā kontroles skaitītāju atsevišķām telpām (saimniecības telpas ir uz atsevišķiem korķiem, dzīvojamā uz citiem).

SAVADAKS (2015-03-02 12:02)    1 Cipars var sākties no cenas tikai par kontrolskaitītājiem un vadiem ( ap 40 latiem, bija vismat tajos laikos), līdz ... ! Jo iesprauzt Latvenergo rozetē vadu ar kontrolskaitītāju, nav liela māksla !!!

asais_vecis (2015-03-02 12:41)      Ja uz katru saimniecību ir atsevišķi automāti ("drošinātāji") tad visērtāk to izdarīt mājas sadales kastē, tur arī vadu vilkšana būs minimāla un kastes iekšienē. Ir elektronerģijas skaitītāji kas montējas uz tās pašas sliedes kur automāti un arī pēc formas ir tādi paši.
Izmaksas atkarīgas no tā, vai nepieciešami vienas vai vairāku fāzu skaitītāji, vienfāzu maksā ap 20 eiro, trīzfāzu - no 50 eiro (Tev vajadzēs divus jebkurā gadījumā) + darbs...

zummm (2015-03-03 00:16)      Jā, es biju domājis,ka tos skaitītājus varētu uzstādīt pie sadales skapja. Liela daļa telpu ir uz viena drošinātāja vienai pusei, un uz otra -otrai, tomēr ir pāris telpas, kurām ir citi drošinātāji. Noteikti var vadus no vairākiem drošinātājiem izlaist caur vienu skaitītāju, ne? Cik daudz naudas elektriķi prasa mūsdienās par darbu? Skaitītāju jau nolūkoju pa 30 eirikiem gabalā. varbūt ir kāda elektrobāze, kur varētu vadus pa lētākām cenā iepirkt? Kāds ir tā darījis caur Latvenergo? Es viņiem jau aizsūtīju savu jautājumu, bet viņi vai nu negrib saprast, vai vienkārši stulbi, bet šie jau grib atsevišķu pieslēgumu taisīt, bet tas noteikti izmaksās krietni dārgāk kā šitas projekts.

Edgars37 (2015-03-03 04:23)      Latvenergo tev ari neko neatbildes, tev jagriezas Sadales tikla, tie ar sitam lietam nodarbojas. Bet divi skaititaji maja atmaksajas - lidz sim gadam maja vareja uzgriezt 2400 kwh par starta tarifu, bet tagad var vienu skaititaju laist pa ekonomisko, otru pa birzu, jeb vispar uz cita piegadataja uzsedinat (gadijuma, ja saimniecibas atkal apvienojas;)))!

zummm (2015-03-03 16:01)      Divi pieslēgumi mums īsti nederēs, jo ir kopīga apkure, ūdens, āra apgaismojums, vārti u.c. lietas, ko abas puses izmanto.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu