Kā iznīcināt prusakus?

prusaki virtuvē, kā cinities?

Geisha    3 Ja kaimiņiem arī ir prusaki tad bezjēdzīgi. Sarunājiet visi kopā, izsauciet dienestu, kurš iznīcinās prusakus visā mājā. Ja tas nesanāk vieglāk iznīcināt kaimiņus.

Tinte    1 Vari nepirkt nekāds "mājiņas", krītiņus, borskābes u.c. niekus. Tie nepalīdz.

Nopērc šo pastu ( tā ir pašķidra un vispār nesakalst, nopērkama tepat pie mums LV) un uzspied nedaudz uz vairākām papīra lapiņām, kuras noliec bērniem un dzīvniekiem nepieejamās vietās: zem skapīšiem, kumodēm, skapjiem gultām, dīvāniem. Un liec pa visu māju, nevis tikai virtuvē, kur esi tos mošķus redzējusi.

Apsprāgs visi tie kukaiņi un aizmirsīsi, ka tādi vispār bijuši.

http://megashop33.ru/globol-schaben-paste-gel-dlya-unichtozheniya-tarakanov.html

StacyQ      Vispirms jau tas ir komplekss pasākums. Vispirms jau nīdēšana. Bet ja grīdās un sienās ir šķirbas, tad klāt nāk jauni un jauni. Mitekli var salīdzināt ar kuģi, kamēr būs caurumi, ūdens smelsies iekšā. Jālikvidē sūces - šķirbas sienās, grīdās... kaut kā tā.

avenekazene      Drogaas ir smere tubinaa, zem izlietnes uz sienas uzsmereju,,,,,kad ieraudziju, cik krituso, mazliet apmulsu......bet kops ta laika sie mani vairs neapciemo...... 2015-03-17

malva      Galvenais - nekad nekur neatstāt nevienu nenomazgātu trauku un drupačas! Ja tas nav iespējams - iegādāties erdelterjeru! ;) 2015-07-08

Līdzīgi jautājumi
Prusaki (11 atbildes)Ka iznicinat pelejuma seniti vanaasistaba? (11 atbildes)Ka cinities ar irsiem? (23 atbildes)Musinas virtuve! (18 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu