Vai mazģimeņu projekta dzīvoklī var dzīvot (sevišķi skaņa....)

Gribu nopirkt dzīvoklīti, kā pirmie piedāvājumā ir padomju sērijveida māju mazģimeņu projekta dzīvokļīši. Pa lielam izskatās OK, tikai ļot mulsina tas garais gaitenis mājas vidū, sanāk ka istabas siena ir tieši visiem koridorā... neomulīgas sajūtas no privātuma viedkoļa (sevišķi jauniem cilvēkiem)... Bet kāda ir pieredze, vai ir problēmas ar skaņas izolāciju, utt.

erucanob      Ja Tu domā,ka caur koridora sienu dzirdēs Tava skuķa aūuuuuuuu,tad diez vai,drīzāk jau caur durvīm.Izeja-ieliec otras durvis vai meiču ar spilvenu akurāti piesedz.
Viss jau atkarājas no tā,kādi tur kaimiņi tai koridorā.Varbūt jauki,varbūt nē.

inito4ka      ... par kuru variantu jautā?? par 5st māju nezinu,bet 12st mājai,koridorim nav ne vainas / tur cilvēki parasti tur riteņus un bērnu ratus :) / bet starp stāviem gan ieklāts tikai papīrs :))) dzird augštāvā jebkuru soli. :(

elvital22      .. bet tur tak vēl izstabas galā sienas skapis?? tas ´loti labi izolē skaņas no koridora un arii kaimiņus pa labi un kreisi atdala virtuves, bet augšā un apakšā - kā jau visās jaunajās mājās ..

Tessa    1 un kur tu kadreiz gjimeni dibinasi,kur sievu atvediisi? uz shadu dziivokli? un berni dzims viena istaba?
es uzskatu,ja jau tere naudu dziivoklim,vismaz divistabu. shadu malosemeiku var iiret,ne pirkt.

Tinte    1 Kuru mazģimeņu māju Tu domā? Ieliec plānu, tad varbūt varēs pateikt, jo tās mazģimeņu ir tomēr vairāki projekti.

sahadza_jogists      nav tik traki

Hummel      Cik zinu no paziņām, tad mazģimeņu mājās parasti ar kaimiņiem mēdz būt problēmas. Nu kā jau kopuškās. Es nepirktu dzīvoklīti mazģimeņu mājā.

neratni_stasti      Manuprāt, jauniem cilvēkiem labāk ir īrēt. Kad nobriest prāts un mērķi, tad var izvēlēties, kādu dzīves vietu īsti gribas. Man gan divas druškas tieši tādās mājās, kā esi noskatījis, dzīvo. Uzturoties ciemos, nav gadījies dzirdēt kaimiņus nemaz. Ne augšā, ne sānos, tāda sajūta, ka neviens cits tajā mājā nedzīvo. Varbūt ir palaimējies ar klusiem kaimiņiem. Tomēr kopumā mana pieredze, apmeklējot dažādus dzīvokļus, ir tāda, ka tikai vecajās mūra mājās kaimiņus praktiski nedzird, visās paneļu mājās un arī jaunajos projektos, kaimiņus dzird lieliski.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu