Jumta nomaiņas izmaksas

Div.st.namiņam laukos jānomaina jumta segums (150 kv.m ):
1) demontāža - uzmanīgi jānoņem šīferis, ruberoīds, zem tā esošais vienlaidus dēļu klājums;
2) jaunais segums - jāuzliek kondensācijas plēve, latojums, Rannilas loksnes;
3) jānoņem vecās un jāpieliek jaunas karnīzes un notekas.
Kādas ir darba izmaksas atsevišķi par demontāžu, jaunā seguma ieklāšanu rēķinot par kv.m? Kā arī par karnīzēm un notekām?

jopis    1 + -15ls pa kvm

jozolsen      Limbaži.Pameklē apkārtnē ,kādu celtnieku.Nesasteidz,tūlit beigsies skolas,bērnudārzu remonti un būs lielākas izvēles iespējas.

dobermans    1 www.abc.lv - sadaļa - būvizmaksas.Būs priekšstats pirms bļaut - par dārgu....

taizelis22  1   Vai nu vajag pleest nost vienlaidus deelju segumu? Taapeec lido pa gaisu saburziiti blekji pie nelielas veetras...

didi1    1 paskaties tuvākā apkārtnē kur kāds jumtu liek. uzaicini novērtēt uz vietas darba apjomu. izskati vismaz divus piedāvājumus. ir bijusi darīšana. termiņi, cenas atšķīrās 10 reizes /manā gadījumā/. :)))

Uuuu    5 Es daru lietas labi. Par to prasu naudu diezgan normāli, nav pa lēto. Visi man zināmie konkurenti arī dara lietas labi, un darbi sarakstīti ilgu laiku uz priekšu, kundes rindā stāv. Ja kāds ieraudas par cenu- brīvs, ar tādu tālāk nerunāju! Klientu no tā manā rindā mazāk nepaliek.

Morāle: tāds, kurš sāk ar meistara izvēli, interesējoties par cenu vispirms, vienmēr dabūs to, ko ir pelnījis! $ūdu, karoč!
Un tad samaksās man, bet ne tikai par to, ko es izdarīšu, bet arī par to, kas būs jādara papildus, labojot, ko tas muļķis ir sabojājis. NEVIENS labs meistars NEKUR un NEKAD nemaksā lēti! Pat Latvijā nē!

Madara_Zuze  2 2 Neesmu specialiste, bet manuprat, visu nosaka liigums. Un liigumaa ir atrunata gan cena, gan veicamo darbu kartiiba, apjoms un terminji. Ja tie, kuri sauc sevi par meistariem, liigumu negrib parakstiit, tad (kaa te viens teica) - chau, no taa dariit gribeetaju nepaliks mazaak. Ja neapmierina vieteejie, var uzaicinaat no Lietuvas vai Igaunijas. Esmu dzirdejusi, ka tie stradaajot ieverojami leetak, bet daudz daudz kvalitatiivak, ka LV vieteejie.

Līdzīgi jautājumi
Skarda jumts uz sindela (7 atbildes)Jumta pakapieni. (8 atbildes)Velenu jumta klasanas tehnologija (2 atbildes)Mikstais jumta segums (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu