Ūdens sildītāji

ūdens sildītāji foto attēls

Ūdens sildītāji - jautājumi un diskusijas

Malkas ūdens sildīsanas krāsniņas uzstādīšana virtuvē (2)
Vēlētos ieteikumus, idejas, shēmas, jo tā krāsniņa man vajadzīga.
1.vai tā ir privātmāja. 2.krāsniņas tips nosaukums.3. cik tālu atrodas dūmvads(skurstenis).no pieredzes jaunajām krāsniņām ir ļoti laba siltumatdeve un parasti jāņem vērā ka dūmgāzes ir aukstas,kas laika gaitā var radīt lielas problēmas. Skursteñslaucìtàjs 26248242 ··· Ūdens sildītāji: Malkas ūdens sildīsanas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāpēc nesilda Delimano caurplūdes ūdens sildītājs? (5)
Kāpēc nesilda delimano caurplūdes ūdens sildītājs? Pieslēdzoties viss tika izdarīts pareizi.
Rozete elektriba ir??? Bet varbut prece - brakis! Bet vispar, iegadaties kaut ko TopShop...ir jabut varonim;)! Tad vieniga izeja ir piepirkt klat vel tris tadus devaisus, saslegt virkne...un bus gan klients apmierinats, gan TopShop priecigs;D!!! :)Domā loģiski- ja tai ierīcei būtu 8KW, tad tā momentā pietiekami uzsildītu tev vajadzīgo ūdens strūkliņu, bet tā kā tai ir~2KW, tad tās strūkliņas diametrs ir jāsamazina~4reizes- ekonomisks variants, lai ar mazu karstā ūdens daudzumu lēnā garā nomazgātu dažus traukus;) Nu žēl gan, ķīnā ūdens ir siltāks un ārā nāk hot, bet LV ... :)Visticamāk tomēr, ka nebūs klients apmierināts, Edgar, jo četrus !paralēli! ieslēgtus divkilovatniekus dzīvokļa 1-fāzes drošinātājs (pat ar izslēgtu ledusskapi, TV, un apgaismojumu) neizturēs, jo 8000W/220V=36,36A! Tikai privātmājā, kur ir trīs fāzes, varēs saslēgt kaut vai 3x2 divkilovatniekus paralēli(3x18,18A), bet virknē slēgt, Edgar, vislabāk divus divkilovatīgos gaisa elektroventilatorus- tāpēc patēriņš virknē-2x2KW/4= 1KW, cena 2x10EUR, tāpēc troksnis-~kā stacionārajam datoram, un tāpēc ir divos virzienos vienlaicīgi vērstas liegas karstā gaisa plūsmas, tāpēc ir mazs gaisa plūsmu ātrums, tāpēc krājas maz putekļu uz sildspirālēm, tāpēc ir ilgs kalpošanas laiks ventilatoriem, tāpēc tā ir visefektīvākā un lētākā vienas istabas apsilde ar elektrību!;) ··· Ūdens sildītāji: Kāpēc nesilda Delimano... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Boileris vai caurplūdes ūdens sildītājs? (13)
Kādi ir parastā boilera un caurplūdes ūdens sildītāja plusi un mīnusi? Kurš ir mazāk patērē elektrību? Ko jūs ieteiktu?
Ja atlauj instalacija un latvenergo tikai un vienigi caurpludes..maksajam tikai par to ko lietojam un miers! Ja caurplūdes sildītājs patērē maz, tad arī sasilda neko t.i. lēni un maz ūdens, ja tas ir spēcīgs un ūdens tā kā pietiktu, tad vadi un kontaksti netur - sakūst!!! un piedevām rij elektrību. Man ir bijuši visādi, tomēr ja atkal vajadzētu nekādā gadījumā neņemtu caurplūdes ( ja nu vienīigi lai 2 x dienā rokas nomazgātu). un tieši tā - ja atradīsi caurplūdes sildītāju ar 2-3kW jaudu, tad ūdens tecēs kā čuriņa Prostamol Uno reklāmas mērķauditorijas tipiskajam pārstāvim :) /piekriit oHo par to churinju/ :)
Man maajaa ir boileris kaa boileris, bet pirtii ieliku to churinjveidiigo.Un ljoti aatri nonjeemu un izmetu.
Caurteces sildiiitaajs tieshaam der, ja to lieto reti, piem., roku un paaris shkjiivju un dakshinju nomazgaashanai.
ja ar elektriibu darbinaamie tad caurteces ir ekonomiskaaks un arii atljauj uzsildiit jebkuru uudens daudzumu aatri. truukums ka vajag labu elektropievadi, vismaz 20 amperus, un taada ir reti kur. ··· Ūdens sildītāji: Boileris vai caurplūdes ūdens... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Malkas/elektriskais ūdens sildītājs (19)
Sakarā ar pilnīgu ūdens sildīšanas tehnikas iziešanu no ierindas,jāiegādājas kas jauns. Šobrīd bija atsevišķi ar malku kurināmais boileris un elektiskais mazais virs izlietnes. Skatos,ka ir pieejami ar kopā apvienotais variants. Vai kādam...
Jap... kaiminjam tāds bij, pēc gada izmeta ārā un atkal uzstādija atsevišķjos... aga..mani arī tas interesē,jo aktuāli...
un, vai var var čugunlai,kurai ir skurstenis no auša,-sānos ieteisī/caurumu izgriezt-ar ko/,lai var uz virsas uzlikt riņķus-kurināt+uztaisīt ko ēdami,un skursteni-no šana pielikt. jaunu pirkt varbūt lētāk/dārgāk. un tad man laikam vajag 15-25 Litrīgo-boilerīti-ātrajai duššiņai un traukiem.gāzas vada-nav/,-viss-netālu no spices-kā dzīļs laukos,-jo ušakam jau rūp tikai Okpācijas pieminekļa spēka demonsrējumi un priekšvēlēšanu -savu krievu, maskavas dīvaiņu pozīciju stiprināšana......jo joprojām dotēti tiek /un tiek plānots dotēt-pēckara sarkanā terora pecnācēju guļamvagonus, bet latvieši-pārsvarādzīvo privātmājās,kas bijuši neslinki mazu saimnieku pēcteči- dzīvo kā18 gadsimtā un vēl sliktāk,jo 1945. gadā okupantu bari-nopostīja artēziskos urbumus, telefonus uc..70 gados to nevaram atgūt--tikai ar nodokliem cenšas mms tagad pa otram lāgam visu atņemttagad vēl energoefektivitātes obligātā sertifkāti-murgs---lai Dome to dara-pa savu=eiropas naudu,jo latviešiem/pilsoņiem nAV ATMAKSĀTI NEGŪTIE IENĀSKUMI 50gados r teroritiem dzīvojot,kā arī izlaupītā /demolētā atjaunošana nav kompensēta.....esmu nokaitināta par ziemsvētku laikāizziņoto murgu-energo testēšana-sertificēšana-par simtiem atkal no latviešu/pilsoņu naudu!!!!!Nost rokas no latviešu/pilsoņuīpašumiem-mājām.....dzīvokļiem....
Pats vienkāršākais - elektroboileris vajadzīgajā tilpumā. Vairāk laika vajadzēs nopirkt un atvest kā uzstādīt un iespraust dakšu kontaktā. Virs izlietnes (īpaši virtuvē) caurteces elektriskais ir super.

Kā var reizē atvienoties abi, gan ir mīkla.
Par malku nekas lētāks nav izdomāts... un Tev tak to telpu vēl piesilda... Ja ieliksi elektrisko (lielo)par elektrību mēnesī maksāsi +25lvl par ūdens sildīšanu vien... cik saprotu ar malku kurini vannai vai dušai... Nelauzi galvu... liec ar malku kurināmo... kopējo būtu jēga likt ja Tev būtu centrālapkure... Ar malku kurināmajā ievietojot elektrisko sildelementu tiks uzturēta ūdens temperatūra arī ja netiks kurināts.
Mājās ir mazais elektriskais boileris(80L) un pirtij ar malku kurināmais. Lai rēķins būtu +25 LVL mēnesī, tad jābūt vai nu tiešām lielam vai jāatrodas ārā.
··· Ūdens sildītāji: Malkas/elektriskais ūdens... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu