Remonts

remonts foto attēls

Remonts - jautājumi un diskusijas

Mainot kanalizācijas stavvadus daudzstāvu mājās, maina caurules līdz podam, izlietnēm, vannai? (13)
Tās pieslēgšanas ietilpst darbos vai par tām japiemaksā ?
Cik nu man ir info - stāvvadus maina apsaimniekotājs no uzkrājumiem remontdarbiem. Atsevišķi par to vairs nemaksā. Bet pieslēgšana - tas jau ir apspriežams jautājums... Viss kas no staavvada atiet, jau ir iirnieka probleema. Maribella15, un kurš tad tos uzkrājumus ir sakrājis? Apsaimniekotājs, jebšu tomēr dzīvokļu īpašnieki? Apsainmniekotājs vispār ir "malējais", tiesa, ja tas nav RNA, kuram defaultā velkās līdzi lērums ar visādiem konsultantiem - dzīvokļu īpašnieku uzkrājumu un apsaimniekošanas maksas izlaupītājiem. Par visu jāmaksā un tos putekļus ko rada darbs neviens nevāc, viss pašam stāvvads iet pie mājas ,bet kas iekšā pašam viss jāmaksā, gan materiāli ,gan darbs.pats taisu un laboju santehniku ··· Remonts: Mainot kanalizācijas stavvadus... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai ir iespēja nomainīt lāsenes? (16)
Meistari uzlika bituma šindeli... vis bij ok... taču vēlāk pamaniju,ka ūdens tek garām notekām un nonāk uz koka. Sakumā domaju vainīgas notekas.. papētot ieraudzīju, ka lasene kurai esot jatkapjas no jumta malas lidz notekai ir pieklauta...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Apm. šādi - zem tās ´´lāsenes´´ pabāz bleķa leņķi varbuut iemet bildi te...tai konstrukcijai ? Nedomaaju, ka jumtu jaaarda nost.
Lai labo tie, kas apalami uzlika, a?
jālabo meistariem Ja tek uz koka tad pabāž bleķi, ja pāri renei nozāģē šindeli visu var salabot ,,tik cik tas maksas un tas ir cakarigi ,,jaredz uz vietas un tad izdoma labako risinajumu .... ··· Remonts: Vai ir iespēja nomainīt lāsenes? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Mūrīša apdare (4)
Ir plīts uz kuras nekas netiek gatavots. Blakus plītij māla podiņu mūrītis bez glazūras. Ar ko tik tie vien nav krāsoti, bet jautājums nav par to. Vecā krāsa nokasīta. Ar ko man labāk izlīdzināt podiņu virsmu. Negribu flīzēt, jo viss tur...
Neredzu iemeslu kasīt nost krāsu, ja tā labi turās klāt! Nogruntē, ja gribi ekstra stiprību, tad betonkontakt....elastīga flīžu līme arī labi salipinās visu kopā ar armējošo sietu.....un droši špaktelē, krāso kā vien sirds vēlās!
Es aiz neko darīt šo podiņu mūrīti ar Vetonit LR novicoju, nokrāsoju, nolakoju un nežēlojos! Aptuveni šādi izskatās....
Var nolīdzināšanai noņemt kārtu ar abrazīvu. Var uzmest kārtu ar sietu. Domāta līmjava?
Ja siets būs nostiprināts ar enkuriem-ja kas,stāvēs vismaz kā vairogs...
Nogruntee ar betonkontaktu, uzklaj to javu kura Tev ir, iestraadaa sietu - buutu jaabuut OK. Parasti sildmūrītī vajadzētu būt divām tīrāmajām lūciņām vienai starp 2 un 3 vadu, otrai virs mūrīša noslēgšanas šībera.Tās nevajadzētu aizšpaktelēt. Ja normāla vilkme, labi silda un ir tikai dekoratīvā funkcija var tīrīt ar abrazīvu līdz gludam mālam, lakot, krāsot, flīzēt. Pie flīzēšanas jārēķinās, ka sildmūra pārmūrēšana, vairs nebūs iespējama, ja laika gaitā būs tāda vajadzība. Pašlaik pieejamas radiatoru ūdens emulsijas, kas tur līdz 120grādu siltumu uz podiņa virsmas. Esmu saskāries ar visiem šiem variantiem, gaumes lieta, kas kuram aktuāli. ··· Remonts: Mūrīša apdare lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Koka durvju restaurācijas izmaksas. (25)
Vecām koka pildiņu durviim un kaarbai noņemt kraasu, noslīpēt un nolakot. Nelieli bojājumi un vecās kraasas paliekas var būt. Vecuma piegarshai :) Durvju izmērs 205x80cm.
Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme. Nu tās ir ar špakteli! Veiksmīgi nojāties.... Bet ir daudz līdzenu virsmu - var mēģināt noslīpēt ar lentasslīpmašīnu, smilšpapīri gan var daudz aiziet. Var mēģināt ar leņķa slīpmašīnu, vienas durvis pamēģināju, bet kādās pāris vietās palika nejauši ieslīpētas rievas - jo leņķa slīpmašīna nav mans ikdienas darbarīks. Jā, stenderes gan slīpēju ar leņķa slīpmašīnu, stunda un gatavs!

Pieliku bildi, iekšējās ārdurvis, pavisam svaigas, kur ir arī gabali mainīti atslēgas vietās un stenderē ar domu ka zem nitrolakas ar laiku nodzeltēs, kā arī špaktelētas dažās vietās ar lakas-skaidu maisījumu, nu un n-tie skrūvju caurumi izurbti un tajos sadzītas tapas.
Ja pats restaurēs, brīnišķīgi. Agrāk taču bija durvji, nekā šodien "durilki kartonnije" no Šanhāja (un, starp citu, par normālo durvju cenu, "pateicoties" vietejo tirgoņu alkātībai). Tā kā darba pienākumos ik pa laikam vecas durvis trāpās, drusku tēmā orientējos. Ja durvis atdod uz darbnīcu, tur tie tūkstoši salasās un arī strādās pie mēneša ar pareizajām tehnoloģijām. Pa 5 h pat pieredzējis meistars tādas vecās durvis nenotīrīs, kur nu vēl iesācējs dzīvoklī. Un pilnīgi noteikti kādus sīkumus būs jāremontē/jānomaina. Veco restaurācija izmaksās stipri dārgāk , kā jaunu iegāde.... ··· Remonts: Koka durvju restaurācijas... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Vajadzīgs nedārgs plīts meistars (9)
Vajadzīgs pieredzējis plīts meistars,kurš varētu pārmūrēt plīti lauku mājā par abpusēji pieņemamu cenu. Vecā plīts jau ir demontēta,materiāli visi sagādāti,atliek tikai darbs.Meistaru varam vest ar savu transportu no Rīgas vai arī pa ceļam...
Ieteiktu beigt sapņot un darba cenu nolikt prasību pēdējā vietā vai vispār izslēgt no prasību saraksta un koncentrēties tikai uz meistara prasmēm un pieredzi. derevņa, man nupat uzmūrēja jaunu plīti. Redzot, kā tas viss notika, es tomēr ieteiktu pašiem klāt neķerties. Kāda maza niansīte, kaut kas ne tā, un varēs cīnīties ar plīti, kas dūmo un nevelk; katru gadu tak plīti no jauna nemūrē, tad labāk, lai ir tiešām viss tā, kā pienākas. derevņa, nu re, tu esi uzmūrējis ne vienu vien, bet mēs ar cienīto nevienu. Tāpēc izdomāju, ka nav ko spokoties un nedēļām bakstīties, piedevām galīgi neesot drošiem par rezultātu. Un tā nu man pazīstams meistars (gaidīju rindā 2 mēnešus) pa divām dienām uztaisīja vecās plīts vietā jaunu. Tā kā visi materiāli man bija jau mājās, tad maksāju tikai par darbu- 80naudiņas. Uzskatu, ka tā ir pat ļoti pieņemama un patīkama cena, un esmu droša, ka viss ir samūrēts pareizi un labā kvalitātē.
Ja es izdomātu remontēt kādu istabu, un aiz nemācēšanas saķēzītu, tad nākamvasar varētu taisīt remontu par jaunu. Bet plīts nu ir tā lieta, kam būs jākalpo ne gads, ne pieci un pat ne desmit. Tai jābūt pareizai.
Roberts -26713197 . Paarbaudita veertiba ! Luusila , i lietas, ko var izdarīt pats. Tici man, esmu uzmūrējis ne vienu vien. Pats labākais, aizbrauc, apskaties, kas par vainu, un nesaproti, ko es šeit daru. Tos darbus, ja rokas no pēcpuses neaug, vari mierīgi izdarīt pats. ··· Remonts: Vajadzīgs nedārgs plīts meistars lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij? (33)
Man veca krāsns. Bija meistars, teica, ka kalpos vēl ilgi. Tagad noslīpēju krāsu, bet pirms pārkrāsošanas gribu aiztaisīt šķirbas. Ar ko aizšpaktelēt? Pievienoju bildi- izskatās lielas šķirbas, bet bilde pievilkta krietni klāt.
Celtniecības materiālu veikalā (piem. depo, mājai un dārzam ) ir nopērkams jau gatavs maisījums krāsns, mūrīšu spraugu aizpildīšanai. Var nopirkt dažādu kg iepakojumos 1kg un lielāki. Atliek vien sajaukt ar ūdeni. nedrikst nekada gadijuma azbestu tikai ar maaliem !!! tikai ar maaliem !!! cik es zinu, ar māliem

un ko meistars saka?
Ar māliem. ··· Remonts: Ar ko aiztaisīt šķirbas krāsnij? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Cik varētu maksāt darbs virtuves remontam? (39)
Saprotu, ka precizu summu neviens nevar pateikt, bet kaut ko aptuveni, lai ir ar ko rēķināties. Virtuve 10 kvm. Sienu līdzināšan, griestiem un grīdai tas pats, elektrības pārvilkšana, krāsošana, grīdas ieklāšana, loga nomaiņa.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Man raadaas, ka to Tavu virtuvi vajag remoneteet pa daljaa:

1. etapaa logu firma Tev nomaina logus ...

Tad Tu mieriigi vari kraat naudu un dziivot veel meeneshus tai virtuvee...

2. etaps...elekrtiibas mainja...elektriiba ir lieta, ko veic elektrikjis ...to arii var izdariit kaa atsevishkju etapu

3. etapaa...nu vot visus paareejos darbus veic Celtnieciibas brigaade..
4000- par tādu summu jau pirti var uzcelt. Ij ko tie pensionaari pie saeimas kuujas vicina - sheku reku, turpat 5 videejaas algas par shtrunta kabuuziisha remontu!:) Darbs maksaa apm. tik pat, cik materiaali - izdomaa, ko gribi, pastaigaa pa celtnieciibas bodeem, pareekjini, pieliec vienu treshdalju klaat un pareizini ar divi! Nupat pabeidzu remontu visā dzīvoklī. Par katru istabu atsevišķi maksāju. Virtuve tik pat liela, tikai par darbu bija 400 eur. ar flīzēm, tapetēm, trapu un līdzināšanu. Logs atsevišķi 200 eur. mēbeles atsevišķa cena, jo daļēji nomainīju. Visus materiālus pirku pati kopā ar meistaru, viņš izvēlējās un ieteica, es pati par visu samaksāju. Galu galā pati izvēlos krāsas, kontaktus, flīzes, pildījuma krāsu....un cenas ir dažādas, tā varu pati kontrolēt savus izdevumus par visiem materiāliem. Meistaru ņem pēc ieteikuma, jo var aplausties...man bērniem trāpījās īsts lohs.... ··· Remonts: Cik varētu maksāt darbs... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Kā izlabot kļūdu, kas pieļauta liekot jumtu? (19)
Mājai šovasar uzlikts Ranilla jumts, un vietās, kur satiekas vertikālā daļa ar slīpo jumta daļu meistari nav likuši skārdu apakšā un augšā, bet tikai augšā, rezultātā pa viļņiem tiek putināts sniegs bēniņos. Meistari saka, ka nav jāņem...
Te jau izklausās pēc super gudriem haltūristiem...,zem metāla jumta būtu obligāti jābūt kondensāta plēvei(pie pareizi ieklātas nekas netek un neputinās),un galvenokārt augšējais bleķis īstenībā jau kalpo vairāk skaistumam...,ja nav apakšējā sateka ielikta...,nu nezinu...tos meistarus aiz............,piedodiet,bet īsti variantu nav,tāda pielāpīšana visam atlikušajam mūžam sanāk... Tur vajadzēja būt apakšā speciālai gumijai.
Ja nav - vari pameklēt DEPO speciālu silikonu jumtiem un smērēt ciet ar to. Bet būs daudz jātērē un rezultās var arī nebūt cerētais.
Tādiem darbiem jābūt garantijai,tāpēc pašam par to nebūtu jālauza galva bet jāņem meistari aiz ķekara lai izlabo. Saprotu, ka pārāk augsts vilnis un liela platība, bet citu variantu nav. Var jau mēģināt paskrūvēt vaļā malējās skrūves un pabāzt to gumiju apakšā. Vai tikai tas putupolistirols neizjuks saules gaismā ? ··· Remonts: Kā izlabot kļūdu, kas pieļauta... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ledusskapja plauktiņiem nolūzušas plastmasas detaļas (10)
sveicināti, zinošie! ledusskapim stikla izmērs 28x50,5 cm salūza tīrot plasmasas uzmavas. KuR Rīgā vai internetā var meklēt jaunas. tāpēc jau neies pirkt jaunu ledusskapi, vai ne?
Man saldētavas kastei arī nolūzis pamatīgs gabals priekšā, veidojas ledus nevietā un gribot negribot turpinam laust. Izmēru tagad nezinu, bet Slenija, ja tur ir arī sladētavu kastes veselas, tad padod ziņu. Mums sētā izlikti /izmesti ledusskapji, varu apskatīt iesaku apskatiities 1000 sikumos jeb uz latgales tirdzinja Ir veselas! Brauciet pie manis! vietas kur pienem nolietoto tehniku var atrast sev vajadzigom izmeru.un par kapeikam ··· Remonts: Ledusskapja plauktiņiem... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Finiera durvju špaktelēšana (5)
Varbūt kādam ir padoms ar ko nospaktelet finieri tā lai nokrāsojot tas būtu kā stikls?
Snickeri; vienalga, no kura ražotāja. Visa sāls ir ne tik daudz materiālā, kā darītāja profesionalitātē un finiera kvalitātē. Viļņaini sametušos vecu durvju finieri laikam gan neizdosies pārvērst ideāli gludā virsmā. ......divkompomentu špaktele, arī to ko lieto autiņiem.......visa sāls ir virsmas sagatavošanā, gruntēšana, slīpēšana un atkal gruntēšana.....… Aizbrauc pie tiem kas līme stiklaplasta laivas un visādus citus krāmus . Viņi pārdod divkomponentu līmi un pigmentus, ko maisa klāt, Ar to var to panākt. trakaakais darbs, te jau mineetaas sspakteles. Varbuut kaadu uz epoksiidu baazes veidotu laku klaat entaas kaartas, un tad ar massiinu puleet ?
Esmu sen atpakl labu rezultaatu panaacis, durvis gan jaaiznnme araa, jaanoliek gullus uz stabila pamata.Taa laka taadaa veidaa pati nostajaas liimenii, kaa stikls ar laiku.
Vajag izvērtēt vai no jauna materiāla nav lētāk un ātrāk. Ja nē , tad tā ,kā jau te raksta. ··· Remonts: Finiera durvju špaktelēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu