Logi

logi foto attēls

Logi - jautājumi un diskusijas

Plastmasas pakešu logu remonts (3)
Ir nezināma vecuma un izcelsmes pakešu logs (liels, apmēram 2.5x2.5m ar sešiem dalījumiem), kurš diezgan laiž cauri gan skaņu, gan siltumu. Varētu būt, ka vismaz dažas stikla paketes ir bojātas, jo tajās parādās aizsvīdums. Iesakiet...
Ja aizsvīdums ir paketes iekšpusē, tad pakete bojāta un diezvai būtu vērts to remontēt. Nomainīt paketi ir elementāri, noņemot plastmasas līstītes. Ja svīst paketes no ārpuses, tad jāizskata apkures un vēdināšanas jautājums iekštelpās.
Gan skaņu, gan siltumu laist cauri visdrīzāk var nekvalitatīvi montēti logi un vēl jo vairāk nekvalitatīva izolācija pie aiļu apdares.... :)
bij tādi laiki kad parādījās pakešu logi,pārsvarā sākumā visi dzina lēto noliktavas variantu,bez kādām tur kamerām,tie arī laida siltumu šur tur,par svīdumu,tad tajos laikos teica,ka uzsūcošās granulas strādā līdz 15 gadiem,izdari secinājumus,negribu neko sliktu teikt,visam ir savs kalpošanas termiņšs Visticamākais pie vainas nekvalitatīva montāža.Tā ka jāmaina. ··· Logi: Plastmasas pakešu logu remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Aizslēdzami pakešlogi? (6)
Pasen TV redzēju raidījumu, kur spec.dienestu pārstāvis negatīvi izteicās par viegli zagļiem atveramiem pakešu logiem. Esmu pa TV redzējusi, ka tiek izgatavoti pakešu logi, kuru rokturus var no telpas iekšpuses aizslēgt ar atslēgu. Vai...
Pieskrūvē divas skavas,un baļķi pāri- atvērt varēs tikai ar spridzināšanu. :) Pakeshu logi sen tiek piedaavaati ar "pretuzlaushanas furnitūru", tas arii ir tas, kas straadaa pret zagljiem. ir iespējams vairāki carianti 1 rokturis ar slēdzeni 5.5 ls 1pac mehānisms ar slēdzeni tas uz logu izmaksās 30 ls
www.nortslogi.lv
pēc idejas, katrā logu firmā vajadzētu būt opcijai - uzlikt rokturus ar atslēgu.
un, saucamā "pretuzlaušanas furnitūra" ir, kā izteicās kāda uzņēmuma ražošanas direktors - kak mjortvomu priparki.
Sledzams rokturis nemaina loga atvēršanas iespēju no ārpuses. Tā vairāk tāda bērnu drošibas fiška. ··· Logi: Aizslēdzami pakešlogi? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
PVC logu remonts (6)
Logi jau nostāvējuši vairāk kā 10 gadus un pats pa sevi ir jāpieregulē un gumijas būtu jānomaina, bet sāpīgākais jautājums ir pati stiklpakete. Viss argons sen jau tu tū un ziemā baigi raso. Tāpēc jautājums: VAI IR IESPĒJAMS TĀS...
Pa lielam tie joki ar gāzi ir tikai cenas pacelšanai, tad labāk pasūtīt jaunu 3-kāršo paketi ar atbilstošiem stikliem...
Loga svīšana drīzāk no nepareizas gaisa apmaiņas...
Elektrisko lampinju arii varot saremonteet - tik vien darba kaa volframa diedzinju nomainiit!:) Droshi vien, ka var, nekas tur nebuutu jaapuush iekshaa, tik jaaizsuuc gaiss - taatad vajaga ielikt attieciigu vaarstu - taalaak - kaa divus pirkstus. Bet vai kaads to dara un cik tas vareetu izmaksaat - zini nu! Stikla paketi nevar "pargazet")))
Vnkr pasūti jaunas stikla paketes, bet ja problēma ir (... ziemā baigi raso), tad jāskatās ventilāciju www.air-box.lv Logi neraso dēļ tā kad gāze nav paketē. Bet protams labāk lai būtu gāze, siltuma koeficients labāks.
P>S stikla paketes nemaksā daudz. interneta var atrast 20-30eur par m2
ar tām 3 stiklu paketēm ar nekas nesanāks kvalitatīvu paketi pvc nevar ielikt ar 3 stikliem

labāk savinies ar www.nortslogi.lv
logi ir janovertē varbūt ar ko glāpt
Vecus logus PVC vienmēr var glapt kā arī restaurēt šo to nomainot ies kā jauni ··· Logi: PVC logu remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ar ko notīrīt "piecepušās" aizsargplēves no pakešlogiem? (5)
Logi ielikti 3-4 gadus atpakaļ,no ārpuses netika noņemta aizsargplēve,saulē piecepušies. Plēšot nost slāņojas,kasot nost skrāpējas virsma. Firma, kas lika, ieteica siltu ziepjūdeni, garām.
Ar tehnisko fēnu sildot uzreiz plēst nost.Tikai jāuzmanās lai nav par karstu. 3M var konsulteet

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/lv_LV/About3/3M/

http://www.amazon.com/3M-6040-ADHESIVE-REMOVER-Weight/dp/B003ZHOZRO/ref=pd_sim_sbs_229_1?ie=UTF8&ref
RID=1184KC30TACA0FYKG1T4&dpID=41P6tlAUjXL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_
Ņem acetonu,pēc tam pārej pāri ar attaukotāju. ...varbut- garām ir tikai tāpec, ka logs, stikls ta paliek auksts...siltāku, karstāku mok vaig...
...ar žileti var provet....moška jau...
ar feenu, vai kaadu stipru sskkiidinaataaju, kaa acetons.Tikai ne abus kopaa.Un zzileteem. ··· Logi: Ar ko notīrīt "piecepušās"... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nestandarta pakešu logi 1913. gadā celtā ēkā (16)
Vajadzīga pieredze, kuru uzņēmumu izvēlēties no lielā PVC logu ražotāju bara. Cenas, meistari, ātrums, glīta gala apdare. Interesē pilns serviss un tīra parketa grīda pēc meistaru aiziešanas.
Vai tā māja nav vēstures piemineklis? Tādos Rīgas rāte neļauj likt plastmasas logus. Nav svarīgi kādus plastmasas pakešu logus pasūtīsiet, visa armatūra ir ražota Ķīnā. Viņi mēdz ziemā caursalt. Iesaku pasūtīt no koka, tie ir dārgāki, bet tas ir to vērts. Varu ieteikt koka pakešu logus no firmas Rolfo! Logi ļoti labi, un arī meistari zina savu darbu! Mājas lapas adrese - www.rolfo.lv Kaa zinaams,tad maajas shajaa laikaa arii ceela kapitaali!Viss atkariigs no taa,kaa ir iemonteets vecais logs!Parasti tik vecaas maajaas tas ir iemonteets taa,ka...njemot vinju aaraa rodas...taadas lietas,kuras nevar paredzeet.Taapeec gatavojies cieshi nosegt parketu un laiciigi atrod kaadu,kurshs aizshpaktelees aareejaas ailes! ··· Logi: Nestandarta pakešu logi 1913.... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ar kādu stingru nazi izņem fiksācijas līstes veco ārā , jauno iekšā. Kā nomainīt ? Veco ārā , jauno iekšā ! Veco ārā, jauno iekšā! Mierigi ··· Logi: Kā nomainīt stikla paketi? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (12)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. Jā! Pasūdzējāmies firmai, kur pirkām tos logus, viņi atbrauca un ierīkoja logiem ventilāciju... ··· Logi: Pelējums telpās pēc plastikāta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai pvc logam var nomainīt tikai paketes? (6)
Un vai parasto vietā var ielikt biezākas? Tās 3 kameru ar skaņas izolāciju? Pats rāmis it kā ir ok, viss smuki apdarināts , tāpēc pavisam raut ārā negribētos, bet sēžot pie aizvērta loga kaut kā pūš no viņa tomēr. Laikam jau caur paketi...
Ļoti ticams, ka logs nepareizi ielikts un rāmis ailā nav nosiltināts. No tā arī papildus sajūta pūšanai (par stikla temperatūru jau izteikušies). Atbildēšu uzreiz visiem. 3-kameru stiklapaketi neievietosi tajā pašā rāmi, jo viņa, loģiski ir biezāka.
Selektīvā stikla pakete Tev uzlabos siltumapmaiņu vasarā, bet ziemā minimāls efekts. Ja vari atļauties, risinājums ir energoefektīvais loga +-300 eur, pirms gada nomainīju mātei, protams, siltinot loga ailes utml., bet ir ļoti ok. Arī ielas trokšņi ir vēsture!
Droši vien nepūš ne caur paketi, ne rāmi - vienkārši stikls vēsāks un tāpēc sajūta, ka nāk aukstums.
3 stiklu paketi tajā pašā rāmī visticamāk ielikt nevarēs, jo biezums lielāks, bet eksistē selektīvās paketes, kur stikliem speciāls pārklājums - nezinu, cik praksē ieguvums no tādām. Dodies pie kāda kantora kas taisa logus un izrunājies klātienē.
Var gan,tikai jāmaina tad ir piespiedējlīstes un gumijas. var nomainiit paketi.ramis par jaunu ir jasiltina,t.i.jaanoizole mura un ramja starpa. ··· Logi: Vai pvc logam var nomainīt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Koka logi vai plastmasas logi. (26)
Pieredze, viedokļi?
Koka jau it kā smalkāk. Un pie mūsdienu koksnes impregnēšanas tehnoloģijām dzīvos ne mazāk, kā plastmasas. Par plastmasas tieši ir dzirdēti visādi brīnumi, ka taisa no nepareiziem profiliem, kas vēlāk sāk "griezties".
Gan koka, gan plastmasas logos liek tās pašas stiklapaketes.
Ja es taisītu "priekš sevis", tad liktu koka, bet ja tās būtu ražošanas telpas, ofiss un taml. - tad aiz ekonomiskiem apsvērumiem izvēlētos plastmasas.
Man ir koka logi un pat ne pakešnieki, iepriekšējais saimnieks bija nomainījis, atlika tikai nomainīt plīsušās rūtis, noblīvēt un pārkrāsot. Tagad ir ok gan ar siltumu ziemā, gan skaņu no ielas. Ja būtu vajadzība mainīt, plastmasas neliktu. Ostā ofisā ir (laikam jau nomainījuši) koka logi. Kad lietus nāca kopā ar lielām vēja brāzmām no jūras, palodzes pludoja. Tīrā estētika un ekoloģija...plastmasas būs lētāki un praktiskāki...ja pašapziņai netraucē, tad pieņemams risinājums.. koka logi noteikti vizuāli izskatās labāk, elpo, bet obligāti vajadzīgs pārbaudīts meistars, kurš nodrošinās kvalitāti; jārēķinās, ka tie būs dārgāki,
var iztikt ar plastmasas logiem, taču arī tie ne vienmēr ir ideāli, kaut gaisa pūsmiņu parasti garām nelaiž, man par traku, jo esi kā konservu bundžā!
··· Logi: Koka logi vai plastmasas logi. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kāpēc PVC logi laiž cauri smakas? (4)
jauni plastmasas logi-nesvīst,satur siltumu,pieklauvējot negrab,bet,ja blakus mājā kūp skurstenis,manā dzīvoklī ir dūmu smaka,kas jūtami nāk no loga.Kaimiņ dzīvokļos to nemanīju.
Logi slikti ielikti - viens no variantiem. Haltūristi nepareizi noblīvē spraugu starp logu un loga aili sienā. Vai nu ir logi ar ziemas ventilāciju, vai tomēr dūmi nāk pa mājas ventilācijas šahtu. Tāpēc jau arī nesvīst, ka labi ventilējas. Vai arī ar logiem viss OK, tikai jaunajai ventilācijas sistēmai nav filtrs ielikts (paredzēts). tie logi bija ar free installation ? (JA PEERKAT NO MUMS, PAR VELTI IELIKSIM) ··· Logi: Kāpēc PVC logi laiž cauri... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu